تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

کارت ویزیت یو وی و گلاسه

وقتی روکش مهم می شود

کارت ویزیت یو وی و گلاسه
 
کارت ویزیت یو وی و گلاسه

تا به حال فکر کرده اید چرا یک ماشین رو پولیش می زنند؟ درخشندگی و جذابیت بیش تر. حال فرض کنید ماده ای وجود داشته باشد که علاوه بر درخشندگی از بدنه ی خودرو هم محافظت کرده و به طول عمر آن بیافزاد. این کاری است که روکش یو وی با کاغذ چاپ شما می کند. 
در صورتی که علاقه ای به این توصیفات شهودی ندارید؛ در ادامه با نگاهی علمی و فنی به موضوع می پردازیم تا متوجه شویم که چاپ یو وی و گلاسه دقیقا چه ویژگی و برتری هایی به کار شما می دهد.
 
 
ارتقای مولفه های کیفی و بصری 
 
psprint.com در مقاله ی مفصلی که راجع به کارت های یو وی نوشته ذکر کرده است که این روکش ها به چاپ درخشش می دهند و این کار از طریق ساز و کار ویژه ی بازتاب نور صورت می گیرد. پژوهش سایت مذکور این طور اثبات کرده که وجهه ی کسب و کار می تواند از طریق ارتقای جلوه ی کارت ویزیت رو به صعود حرکت کند. 

در زمینه ی کیفیت و دوام هم نکات جالبی به چشم می خورد. ماده ی اولیه ی روکش های یو وی به نوعی معدنی محسوب می شوند و با کمی فرآیند شیمیایی آماده ی قرار گیری روی کاغذهای گلاسه می شوند. در آخر نمی توان گفت که چاپ های یووی گلاسه های روکش شده هستند زیرا ماده ی فوق واقعا به خوردِ کاغذ می رود و از طریق یک سری واکنش ماده و ساختاری جدید پدید می آید.
توجه داشته باشید که یک سری نکات فنی مقل هر چاپی درباره ی این نمونه ها نیز باید رعایت شود به عنوان مثال، بعضی از رنگ ها مثل آبی روشن جلوه ی بیشتری زیر روکش یو وی خواهند داشت در نتیجه قبل از سفارش حتما با متخصصان مشورت کنید.
در صورتی که به چاپ این نوع کارت ها علاقه پیدا کرده اید و یا مایلید که بیشتر درباره ی یو وی و گلاسه بدانید؛ ما آماده ی پاسخگویی هستیم. 
 
 
https://www.psprint.com/resources/why-business-cards-should-be-uv-coated/