هدایای تبلیغاتی عید نوروز، قیمت عالی و ارسال فوری

محصولات

چاپ پیکسل سوزنی 44

پیکسل سوزنی

تقویم رو میزی

تقویم رومیزی

توضیحات

https://irankohan.ir/tag-luxury-promotional-gifts

نزدیک شدن به فصل بهار و فرا رسیدن عید نوروز همه شرکت ها و مؤسسات را به تکاپو وا داشته تا با جذب مشتریان بیشتر تا جذب مجدد مشتریان قبلی میزان فروش خود را چند برابر کنند. از بین هدایای تبلیغاتی مختلف، هدایای تبلیغاتی عید نوروز که مخصوص این دوران خاص هستند بیش از هر چیزی پیشنهاد می شوند. قطعا همه مدیران رده بالا و همکاران شما در چنین موقعی انتظار دریافت هدایای تبلیغاتی برای عید نوروز را دارند. اما باید دقت کنید که نمی توانید یک نوع هدیه را برای همه مخاطبین خود انتخاب کنید بلکه سلیقه آنها مهم است. قبل از اینکه سفارش هدایای تبلیغاتی نوروز را نهایی کنید ابتدا به مواردی که در ادامه مطرح می کنیم توجه کنید.

چرا هدایای تبلیغاتی عید نوروز را همه سفارش می دهند؟

 

اگر تا به حال هدایای تبلیغاتی برای عید نوروز سفارش نداده اید از خودتان پرسیده اید چرا شرکت ها و مؤسسات مختلف در همه حوزه های کاری همه تلاش خود را می کنند تا فارغ از هزینه های سنگین بهتر از رقبا عمل کنند؟ عید نوروز از جنبه های مختلف برای ما ارزش بسیاری دارد و برای شما که صاحب کسب و کار هستید این انتظار می رود که برای مدیران رده بالای سازمان خودتان و همکاران، مشتریان ویژه و دائمی و وفادارتان و حتی کارمندان نمونه و پرسنل ویژه خود به فکر هدایای تبلیغاتی برای نوروز باشید.

جدای از این بنظرتان خرید هدیه تبلیغاتی عید نوروز چه مزایایی برای کسب و کارتان دارد؟

 • نشان دادن احترام به همکاران و مدیران رده بالا و کارمندان و پرسنل نمونه
 • ماندگار سازی اسم برند در ذهن مشتری
 • جذب مشتریان قبلی که مدت طولانی از شما خرید نکرده اند
 • وفادار سازی مشتریان
 • برندینگ قوی و تبلیغات در طول سال
 • نشان دادن فعالیت و نوع تفکر حرفه ای شما در کسب و کار
 • و ده ها مزیت دیگر.

هدایای تبلیغاتی عید نوروز چه وسایلی باید داشته باشند؟

هدایای تبلیغاتی شب عید باید ترکیبی از وسایل تزئینی و کاربردی باشند با این کار مطمئن هستید که مخاطب شما از آن استقبال زیادی خواهد کرد. در واقع شما بواسطه شناخت نسبی از مخاطب هدف باید همه نوع وسایل کاربردی و تزیینی را در نظر بگیرید. مثلا پک یا پکیج هدیه تبلیغاتی نوروز شما می تواند شامل تقویم، محصول چرمی، ست مدیریتی و مانند آن باشد. اگر هم هنوز نتوانسته اید تصمیم قطعی بگیرید می توانید برای چاپ هدایای تبلیغاتی و خرید بهترین نمونه های هدیه تبلیغاتی عید نوروز از ما مشورت بگیرید.

انواع هدایای تبلیغاتی عید نوروز

یکی از خوبی های هدایای تبلیغاتی عید نوروز این است که طیف زیادی از مخاطبین دارید که دست شما در انتخاب هدیه مناسب باز می گذارد البته می توانید روی مشاوره ما نیز حساب باز کنید. بهترین هدایای تبلیغاتی عید نوروز عبارتند از:

کتاب

برای کسانی که عاشق کتاب خوانی و فرهنگ و مطالعه هستند هیچ چیزی بهتر از یک کتاب نفیس ارزشمندتر نیست. پس بهترین هدیه تبلیغاتی نوروز برای این افراد کتاب های نفیس و ارزشمندی است که به آن علاقه دارند.

تقویم و سررسید

چاپ تقویم رومیزی علاوه بر اینکه یک هدیه کاربردی است همه افراد از آن استفاده می کنند مخصوصا برای کسانی که در ادارات در سطوح مختلف کار می کنند.

تابلو نفیس

تابلوهای نفیس مذهبی، تابلو فرش ها با عکس های عمومی یا بافته شده با طرح چهره مخاطب خاص شما در سطوح مدیریتی، تابلوهای نفیس صنایع دستی مثل مس و فیروزه به عنوان هدیه تبلیغاتی نوروز شیک و لاکچری شدیدا توصیه می کنیم.

هدایای تبلیغاتی الکترونیکی

اگر مخاطب شما کارمندان و پرسنل نسل جوان هستند شاید هیچ هدیه ای ارزشمندتر و کاربردتر از هدایای تبلیغاتی الکترونیکی مثل فلش مموری، پاوربانک، شارژر فندکی و امثال آن نباشد. به همین دلیل در ابتدا گفتیم باید در انتخاب هدیه تبلیغاتی نوروز هوشمندانه رفتار کنید.

هدایای تبلیغاتی چرمی

چاپ هدایای تبلیغاتی چرمی که به شکل ست یا پکیج کامل داده می شوند شامل کیف پول، کمربند، سررسید یا سالنامه و جا سوئیچی و استند هستند گزینه بعدی پیشنهادی ماست.

خودکار و خودنویس

چاپ خودکار و خودنویس هم جزو قدیمی ترین و پایه ثابت هدایای تبلیغاتی برای عید نوروز است که بسیار کاربردی است. مزیت این نوع هدیه تبلیغاتی برای عید نوروز این است که هزینه کمی دارد و تا مدت نسبتا طولانی مخصوصا برای مدیران ماندگاری دارد و قابل استفاده است.

لیوان و ماگ حرارتی

چاپ لیوان و ماگ حرارتی برای اعطای هدیه تبلیغاتی نوروز گزینه بعدی است که کاملا کاربردی بوده و همه نیز از آن استقبال می کنند.

نکات خرید هدایای تبلیغاتی نوروزی

آخرین موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید نکات خرید هدایای تبلیغاتی در عید نوروز هستند:

 • اگر هدایای تبلیغاتی عید نوروز برای سازمان ها نیز دارید حتما به تناسب آن برای مدیران ارشد و مدیران میانی دقت داشته باشید. لوگو و برند باید حتما چاپ شده باشند. بسته بندی شیک و مناسب الزامی است.
 • اگر برای نمایشگاه های نوروزی نیاز به تهیه هدیه تبلیغاتی دارید باید به این مورد فکر کنید که مخاطب شما از بسته به نوع نمایشگاه ممکن است افراد عادی یا صاحبان برند باشند. اگر صاحبان برند هستند، هدایای تبلیغاتی لاکچری گزینه پیشنهادی ماست.
 • هدایای تبلیغاتی نوروز برای خانم ها شامل هدایای دکوری، صنایع دستی، ساعت مچی و هدایای چوبی یا هر نوع اکسسوری هستند.
 • هدایای تبلیغاتی مناسب نوروز برای آقایان شامل ست مدیریتی، ست چرمی وسایل و پوشاک، ساعت مچی و وسایل الکترونیکی است.
 • بهترین هدیه تبلیغاتی نوروز برای مشتریان بسته به نوع آنها متفاوت است. مشتریان وفادار نیاز به بهترین نوع هدیه تبلیغاتی عید نوروز دارند. انتخاب هدیه برای جذب مشتریان قبلی با چالش های مختلف همراه است و باید با حساسیت بالا و پس از بررسی کامل برای شناخت آنها انتخاب شود.

خرید هدایای تبلیغاتی عید نوروز

مجتمع چاپ کهن در راستای تکمیل خدمات گسترده خود آماده ارائه خدمات برای فروش هدایای تبلیغاتی مخصوص عید نوروز است. شما می توانید انواع هدیه تبلیغاتی نوروزی را با چاپ با کیفیت و خدمات گوناگون از ما دریافت کنید.

قیمت هدایای تبلیغاتی نوروز

همانطور که مشاهده کردید تنوع بالایی از هدایای تبلیغاتی مخصوص عید نوروز وجود دارد و بنابراین نمی توان قیمت مشخصی را اعلام کرد. بهترین کار انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب است. سپس وارد صفحه ثبت سفارش شده و در همان جا با مشخص کردن موارد درخواستی، فورا و به شکل آنلاین هزینه ثبت سفارش را مشاهده نمایید.