تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت پرچم رو میزی تی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPEG, PDF, CDR
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 چاپ پرچم رو میزی تی

تبلیغاتی که باعث شود فروش محصولتتان بالا رود مانند یک سرمایه است و  هزینه‌ی که صرف آن کرده‌اید در مقابل جذب مشتری ناچیز است‌. یکی از محصولات تبلیغاتی که بازده مطلوبی دارد چاپ پرچم به ویژه پرچم رومیزی تی است. پرچمی خاص که لوگو شما را در معرض دید قرار داده و نمادی از قدرت و اقتدار شما در ذهن افراد ایجاد می‌کند،‌ زیرا بعضی از عناصر در ناخودآگاه ما این گونه تداعی می‌شوند. شرکت‌های بزرگ را در نظر بگیرید بلا‌استثنا بر روی میز‌ مدیران و کارکنان پرچم برندشان قرار دارد و آن را در معرض دید عموم می‌گذارند‌. 

پرچم رومیزی تی چیست؟

پرچم رومیزی یکی از پرچم‌های مدرن و امروزی به شمار می‌رود و از آن جا که شکل ظاهر آن شبیه به حرف انگلیسی T است به پرچم تی شناخته می‌شود. پرچم رومیزی تی دارای دو پرچم در کنار هم است که به صورت عمودی از بالا به سمت پایین کشیده شده و از میله پرچم آویزان است. بر روی این پرچم امکان چاپ لوگو و دیگر چیزهای مورد نظر کارفرما به صورت دو رو و تک رو وجود دارد.
چاپ پرچم رومیزی تی (T) برای استفاده ادارای سازمانی، نمایشگاهی، تبلیغاتی و... مناسب است به ویژه زمانی که نیاز به نمایش دو پرچم متفاوت باشد و یا هودینگ‌هایی که نیاز دارند چند پرچم از برند خود را به نمایش بگذارند. لازم به ذکر است که ما در مجتمع چاپ کهن این افتخار را داریم تا نیاز شما برای چاپ انواع پرچم را رفع کنیم. در نتیجه می‌توانید با ثبت سفارش و ارسال فایل مورد نظر خود، با صرف کمترین زمان ممکن پرچم رومیزی تی را در اختیار داشته باشید.

 با متریال پرچم رومیزی تی آشنا شوید

حال بیاید با متریال‌های به کار رفته در این پرچم بیشتر آشنا شویم:
• برای اینکه رومیزی هنگام قرار گرفتن بر روی میز مستحکم باشد و به طرفین مایل نشود احتیاج است پایه‌ای قوی داشته باشد. در نتیجه پایه به کار رفته در تولید این پرچم از جنس فلز استیل بوده و ایستای قابل قبولی دارد.
• پارچه این متریال از نوعی ساتن مرغوب است که رنگ‌های چاپی با کیفیت بهتری خودش را نشان می‌دهد.
• شکل ظاهری و حالت ایستایی آن به صورتی است که کمترین فضا را اشغال می‌کند. 
• رومیری تی برش‌های مختلفی دارد و این مورد کاملا بسته به سلیقه کارفرما انجام می‌شود.
•  قابل شستشو است.

 خرید آنلاین پرچم رومیزی تی

چاپ کهن با در اختیار داشتن ماشین‌آلات به روز در زمینه تولید انواع پرچم مفتخر است که آمادگی خود را به کلیه ارگان‌ها‌، ادارت، شرکت‌ها، موسسات و... برای چاپ پرچم اعلام ‌کند. یکی از انواع پرچم‌های موجود و قابل چاپ در مجتمع چاپ کهن پرچم رومیزی تی (T) است. این پرچم به دلیل زیبای و کاربردی بودن بسیار طرفدار دارد و برای انواع کسب و کارها مناسب است.