میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت ست خودکار . جاکلیدیk4

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    CDR
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

دادن هدیه تبلیغاتی بر حسب درجه و سمت افراد در جامعه می تواند متفاوت باشد. گروه های سنی و افراد در منصب های مختلف می توانند هدیه تبلیغاتی را با درج نام و برند مخصوص شما اما با طرح های مختلف دریافت نمایند. چاپ ست خودکار و جاکلیدی 4k با طراحی ویژه را به شما معرفی می کنیم.

هدایای تبلیغاتی

معمولا دادن هدیه به افراد در سطوح مختلف جامعه برای جلب توجه این گروه ها به معرفی یک برند خاص از اموری است که اغلب افراد به آن اقدام می نمایند. اما برای گروه های خاص جامعه مانند مدیران و روسا در هر سازمان نمی توان از هدایای تبلیغاتی مانند دیگر گروه ها استفاده نمود. برای این دسته بیشتر هدایا جنبه تجملی تر و گران قیمت تری به خود می گیرد. استفاده از ست های مدیریتی که با طراحی های زیبا زینت داده شده و در بسته بندی های  شکیل قرار گرفته اند متناسب با این گروه طراحی و چاپ می شوند. ست های اداری معمولا در چند دسته با تعداد هدایای متفاوت طراحی می شوند. ست خودکار و جاکلیدی k4 نوع زیبایی از این هدایا است که با ویژگی های منحصر به فردی در مرکز چاپ ایران کهن برای شما مشتریان عزیز با درج برند و لوگوی خاص شما چاپ می شود.

 

ویژگی های چاپ ست خودکار و جاکلیدی 4k

-        خودکارهای مدیریتی معمولا از متریال فلز بوده و جاکلیدی آن نیز فضایی مشخص برای درج طرح لوگو دارد.

-        این ست مدیریتی از دو تکه تشکیل شده است.  ست های مدیریتی قابلیت تولید به سه تکه را نیز دارند.

-        بر روی خودکار این ست می توان نام برند یا لوگو را به وضوح کامل درج نمود.

-        برای چاپ ست خودکار و جاکلیدی 4k از چاپ لیزری استفاده می شود.

-        رنگ بندی در چاپ ست خودکار و جاکلیدی 4k متفاوت بوده و قابلیت تولید در چندین رنگ متفاوت از ویژگی های مهم این ست ها است.

-        چاپ بر روی خودکار و جاکلیدی به دلیل نوع چاپ دارای مقاومت زیادی بوده و در اثر لمس با دست کمرنگ و محو نمی شود.

-        بسته بندی در چاپ ست خودکار و جاکلیدی 4k با قابلیت چاپ بر روی آن تولید می شود.

-        جوهر خودکار در ست مدیریتی از نوع مرغوب بوده و در اثر استفاده جوهر آن دست را رنگی و آلوده نمی کند.

-        این خودکار روان و با کیفیت است و در زمان نوشتن جوهر آن قطع نمی شود.

-        پلاک جاکلیدی در ابعاد 4 در 4 تولید می شود. این پلاک در رنگ بندی های طلایی، نقره ای و دودی و با متریال های گوناگون به صورت خش دار و ساده طراحی می شود.

 

نکات مهم در زمان خرید ست های مدیریتی

برای این که در تبلیغات خود موفق تر عمل نمایید باید در زمان تهیه محصولات تبلیغاتی به چند نکته مهم توجه نمایید.

-        خرید ست های مدیریتی با توجه به شان و رتبه مدیران و یا همکاران می توان از قیمت های متفاوتی برخوردار باشد. ست های مدیریتی با جنس خودکار مرغوب و جاکلیدی با کیفیت می توان یک هدیه کاملا مناسب برای مدیران و مسئولان  بلند پایه یک شرکت باشد.

-        این ست ها از نظر قیمت به انواع مختلفی رتبه بندی می شود. قیمت چاپ ست خودکار و جاکلیدی 4k با بسته بندی ویژه  در این رتبه بندی از قیمت مناسبی برخوردار است و می تواند یک هدیه در خور شان و مرتبه یک مدیر یا رییس باشد.

-        استفاده از فناوری چاپ لیزری که در بعضی از مراکز چاپ برای درج تبلیغات بر روی ست های مدیریتی استفاده می شود توسط دستگاه های کاملا مدرن صورت می گیرد. تنها بعضی از مراکز چاپ به این نوع دستگاه های چاپ مجهز هستند.

-        در زمان تهیه به مرغوبیت جوهر مصرفی در خودکار توجه نمایید. عدم استفاده از جوهر مرغوب باعث عدم استفاده از خودکار و تلف شدن هزینه های شما برای تبلیغات می شود.

برای سفارش چاپ ست خودکار و جاکلیدی 4k با بهترین متریال و قیمت مناسب می توانید به سایت ایران کهن مراجعه فرمایید. استفاده از دستگاه های مدرن وبه روز در این مرکز به اثرگذاری تبلیغات شما کمک بیشتری می نماید. جهت کسب اطلاعات درباره خدمات پس از چاپ ست های مدیریتی به این سایت مراجعه فرمایید.