میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت برش کاتر پلاتر(نیم تیغ)

تعداد نظرات 2 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :100 سانتیمتر

حداکثر عرض :150 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  CDR, PDF, PNG, PSD, JPG, JPEG, TIFF, TIF
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
2 دیدگاه
 1. محمد اکبری
  محمد اکبری | 1400/10/13 - 12:35:37

  کیفیت محصول

  مقرون به صرفه
  امتیاز

  تجربه بسیار عالی

  ممنون از آقای ذوقی و همه همکارانشون

 2. تست
  تست | 1400/4/21 - 14:49:11

  کیفیت محصول

  مقرون به صرفه
  امتیاز

  تجربه بسیار عالی

  عالی


لطفا توجه بفرمایید قیمت اعلامی برای برش حدودی میباشد و قیمت دقیق  بعد از برسی اپراتور اعلام میشود

جهت اطاعت بیشتر با شماره 02154889302 تماس بگیرید

حتما شما نیز تا کنون از برچسب برای مشخص کردن بسته یا وسیله ای استفاده نموده اید. قسمت رویه چسب دار آن از قسمت زیره کاملا جدا بوده و با این که قسمت رویه برش خورده است قسمت زیر هیچ گونه برشی ندارد. برش کاتر پلاتر یا نیم تیغ به این روش گفته می شود.

برش نیم تیغ چیست

معمولا برای چاپ لیبل برای این که زیبایی بیشتری در این محصول ایجاد شود از برش کاتر پلاتر برای اطراف آن استفاده می شود. در این نوع برش تنها لایه رویی برش خورده می شود و از برش بر روی قسمت زیرین هیچ گونه اثری نیست.

رول هایی که برای تولید لیبل مورد استفاده در دستگاه برش قرار می گیرند از دو قسمت کاملا مجزا تشکیل شده اند. لایه رویی لیبل ها بیشتر از متریال پی وی سی و یا کاغذ بوده اما لایه زیری آن از کاغذ روغنی است. معمولا رنگ زرد لایه زیری مشخص کننده خوبی برای تفکیک این دو لایه از یکدیگر است.

در روش نیم تیغ دستگاه برش کاتر پلاتر با برش لایه رویی لیبل ها را از قسمت زیری کاملا جدا می کند و در زمان دریافت سفارش توسط مشتری تنها رولی از محصول دریافت می شود که لیبل های برش خورده بر روی آن قرار دارند.

کاتر پلاتر یا نیم تیغ در برش استیکر

در این دستگاه به جای هد در دستگاه های پلاتر از یک تیغ بسیار نازک شبیه سوزن استفاده می شود. با توجه به مختصاتی که به دستگاه داده می شود و در نقشه طراحی شده استیکر یا لیبل وجود دارد. نرم افزارها با ایجاد یک برنامه مشخص محل های برش بر روی این محصولات را در دستگاه معین می کنند. کاتر پلاتر یا نیم تیغ عمل برش را با توجه به مقدار فشار مشخص شده بر روی محصول اعمال و استیکرها یا لیبل ها برش می خورند. فشار کاتر پلاتر یا نیم تیغ با توجه به گرماژ متریال استیکر انجام می شود.

از روش کاتر پلاتر بر روی چه محصولاتی می توان استفاده نمود

روش کاتر پلاتر  بر روی لیبل های کاغذی که با پوشش مات یا براق پوشش شده اند و یا لیبل های پی وی سی و یا لیبل های شب رنگ و روز رنگ کاملا قابل اجرا است.

چگونگی عملکرد کاتر پلاتر

بیشتر افراد تصور می کنند که دستگاه کاتر پلاتر و پلاتر یکی هستند. اگر چه هر دو این دستگاه ها به یک صورت عمل می کنند. اما در دستگاه کاتر پلاتر یا نیم تیغ به جای قلم یک تیغ حرکت می کند. این تیغ نیز عمل برش کاغذ، برچسب، وینیل، طلق و فیلم را انجام می دهد. این مواد بر روی سطح  صاف در پلاتر قرار گرفته و با تعیین نوع برنامه و ابعاد مورد نیاز عمل برش به سادگی صورت می گیرد.

انواع دستگاه کاتر پلاتر

این دستگاه برای کارکرد بهتر به دو نوع رولی و تخت دسته بندی می شوند.

کاتر پلاترهای ایستاده

این نوع که به رولی نیز شاخته می شوند با ابعاد مختلف تولید می شود. نوع کوچک این مدل قابل استفاده بر روی میز است. غلتک ها عمل جابجا کرن طرح را در دستگاه فراهم نموده و عمل برش انجام می شود.

کاتر پلاتر رومیزی یا تخت

این نوع خود دارای یک میز بوده و متریال در آن ثابت است. یک پمپ خلا عمل ثابت نگاه داشتن متریال را انجام می دهد. سوزن با حرکت خود باعث بریده شدن قسمت های لازم در طرح می شود.

 

برای چاپ لیبل و برش آن توسط کاتر پلاتر یا نیم تیغ می توانید به سایت ایران کهن مراجعه فرمایید. این مرکز با دارا بودن تجهیزات مدرن به شما در زمینه چاپ خدمات ارائه می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه فرمایید.

با سلام به جهت مشخص نبودن نوع دستگاه درباره هر دو نوع توضیح داده شده است.