میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت چاپ کنواس اکو سالونت

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :5000 سانتیمتر

حداکثر عرض :150 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

سفارش و چاپ چاپ کنواس اکو سالونت

محصولات چاپی مخصوصا محصولاتی که برای امور تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند باید از دوام و استحکام بالایی در برابر عوامل محیطی و طبیعی برخوردار باشند. انتخاب نوع چاپ هم در تاثیرگذاری محصول و جلب مخاطب بسیار مهم است. با ویژگی های چاپ کنواس اکوسالونت بیشتر آشنا می شویم.

چاپ اکوسالونت چیست

در صنعت چاپ از روش های مختلفی جهت چاپ محصولات استفاده می شود. چاپ اکوسالونت نوعی روش چاپ با ماندگاری بسیار بالا است. سالونت و اکوسالونت دو نوع روش مخصوص در امور چاپی هستند که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند و برای نوع خاصی از چاپ مورد استفاده قرار می گیرد. اکوسالونت اما نسبت به سالونت دارای چند مزیت بزرگ است. دستگاه اکوسالونت به دلیل داشتن نازل های بسیار ریز جوهر به صورت بهتر بر روی متریال پاشیده می شود. به همین دلیل کیفیت تصاویر بسیار بیشتر است. جوهر مصرفی در این نوع نیز دوستدار محیط زیست و آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند.

 

کنواس چیست

استفاده از متریال های مقاوم و با دوام باعث می شود تا هزینه کمتری بابت تبلیغات محیطی پرداخت شود. به همین جهت متریالی مانند کنواس که در برابر عوامل محیطی مانند نور خورشید و باران وبرف کمتر دچار آسیب می شود از محبوبیت بیشتری نیز در بازار مصرف برخوردار است. این نوع پارچه بیشتر از جنس پنبه و کتان بوده و با چاپ اکوسالونت دارای جذابیت بصری بیشتری می شود. این متریال برای تولید بوم های نقاشی مورد استفاده هستند که به دلیل استفاده از دستگاه اکوسالونت به آن بوم مصنوعی نیز گفته می شود.

ویژگی های چاپ کنواس اکوسالونت

این نوع محصول به دلیل نوع متریال و نوع چاپ دارای چند ویژگی منحصر به فرد است.

- متریال در چاپ کنواس از دوام و مقاومت بالایی در برابر عوامل طبیعی و محیطی مانند ضربه برخوردار است.

- ضخامت و کیفیت در کنواس متفاوت بوده و بر قیمت چاپ کنواس اکوسالونت تاثیر زیادی دارد.

- ابعاد چاپ اکوسالونت کنواس نیز بر طبق سفارش مشتری قابل تغییر است. ابعاد تا طول 5000 سانتی متر و عرض 150 سانتی متر با نظر مشتری تغییر می نماید.

- این نوع چاپ قابلیت استفاده به صورت با قاب و یا بدون قاب را دارد.

-  متریال کنواس به دو نوع طبیعی و مصنوعی تولید می شود. نوع طبیعی از کتان و نوع مصنوعی از پلی استر است. نوع طبیعی از قیمت بیشتری در مقایسه با نوع مصنوعی آن برخوردار است.