میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت بج آنادایز

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :3 سانتیمتر

حداکثر عرض :6 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  CDR, PDF
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

امروزه بیشتر گروه های کاری در هر سازمان و مجموعه برای معرفی لوگوی شرکت و یا متمایز شدن کارمندان از دیگر مراجعان از بج سینه استفاده می نمایند. این بج ها در متریال ها و طراح های مختلفی تولید می شوند که به بررسی ویژگی های بج سینه آنادایز می پردازیم.

بج سینه

بیشتر افرادی که در گروه های کاری در مجموعه های بزرگ فعالیت می نمایند برای معرفی برند یا لوگوی خود و یا مشخص شدن افراد مجموعه از دیگر مراجعان از بج سینه در طرح و متریال های مختلف استفاده می نمایند. این بچ ها با توجه به رتبه کاری افراد در این مجموعه ها می تواند از متریال های گران قیمت تا ارزان قیمت تولید شود. اما آنچه در تولید این بج ها مهم است طراحی آن است که برای تمام اعضای مجموعه به یک صورت انجام می شود. نحوه نصب بج ها نیز بسته به طراحی آن ها متفاوت است و از مگنت، سوزن و یا دوخت جهت اتصال آن به کت یا مقنعه استفاده می شود.

 

ویژگی های بج سینه آنادایز

 • متریال در بج سینه آنادایز از آلومینیوم است.
 • این نوع متریال به بج سینه دوام و ماندگاری بالایی می دهد.
 • ورق آلومینیوم قبل از چاپ بج سینه آبکاری می شود.
 • روش آبکاری آلومینیوم قبل از چاپ را آنادایز می گویند.
 • در این روش یک لایه بسیار نازک از ماده اکسید بر روی آلومینیوم تشکیل می شود.
 • بج های سینه آنادایز در مقایسه با بج های دیگر دارای مقاومت بیشتر و عمر طولانی تر است.
 • قیمت بج سینه آنادایز نسبت به انواع دیگر بج بیشتر بوده و کیفیت بهتری نیز دارد.
 • برای چاپ بج های سینه آنادایز از جوهرهای مخصوص در رنگ های مختلف برای افزایش ماندگاری چاپ استفاده می شود.
 • ورق های آلومینیوم در این نوع بج ها به دو رنگ طلایی و نقره ای قابل استفاده هستند.
 • از چاپ دیجیتال برای بج سینه آنادایز استفاده می شود.
 • این نوع بج ها دارای مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و شستشو با مواد پاک کننده هستند.

 

نکات مهم در چاپ بج های سینه آنادایز

برای بالا بردن کیفیت کار آبکاری آلومینیوم در تولید بج سینه بهتر است قبل از شروع مراحل ورق های آلومینیوم چربی گیری شوند. بعد از چربی گیری نیز لایه برداری از ورق ها به کیفیت بهتر محصول نهایی کمک زیادی می کند. انجام مراحل آبکاری درون مخازنی که برق از یک مایع الکترولیت عبور می کند صورت می گیرد. توجه نمایید که تشخیص ورق های آنادایز از ورق های معمولی آلومینیوم توسط افراد غیر حرفه ای اصلا ممکن نیست. به همین دلیل لازم است که برای چاپ بج سینه آنادایز از مراکز معتبر چاپ استفاده نمایید. بعضی از افراد در مراکز غیر معتبر به دلیل هزینه های بالای آنادایز از انجام کار صرف نظر نموده و بج سینه معمولی آلومینیومی را با قیمت بج های سینه آنادایز به مشتریان خود عرضه می نمایند.

توجه نمایید که سفارش بج های سینه آنادایز به تعداد بیشتر باعث کاهش هزینه تولید و چاپ این بج ها می شود. همچنین استفاده از متریال های با کیفیت در تولید این بج ها باعث ایجاد اطمینان و اعتماد در میان مخاطبان شما خواهد شد.

برای سفارش چاپ بج سینه آنادایز با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مرکز چاپ ایران کهن مراجعه فرمایید. سفارش غیر حضوری محصولات چاپی از طریق سایت این مجموعه امکان پذیر است.