میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت کارت PVC 760 میکرون طلایی

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 • کارت ها با فرمت cmyk چاپ میشود
 • سایز کارت بعد از برش 8.5*5.5 میباشد
 • امکان چاپ رنگ سفید روی کارت ها وجود ندارد
 • کارت pvc 300 میکرون مات میباشد ولی مابقی کارت های pvc براق میباشد
 • سایز فایل قبل از برش 9.1*5.7 میباشد
 • برای کارت های 300میکروم و500 میکرون حداقل سفارش 24 عدد میباشد
 • تمامی سفارشات چاپی با 3% تا 6% باطله یا کسری تحویل داده می شود.

 • اطاعات بیشتر داخلی 113

 •  

بررسی کارت PVC 760 میکرون طلایی اختصاصی 

کارت PVC 760 میکرون طلایی اختصاصی از بهترین نمونه‌های کارت ویزیت است. کارت PVC 760 میکرون طلایی اختصاصی دقیقا از جنس کارت بانکی ست و از لحاظ ضخامت بیشترین قطر را دارد. این کارت به مانند کارت‌های بانکی که هر روز از آن‌ها استفاده می‌کنید به راحتی خراب نشده و آسیب نمی‌بینند. این نمونه کارت را افرادی انتخاب می‌کنند که ماندگاری طرح برای آن‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.
 روکش موجود بر روی کارت PVC 760 میکرون طلایی اختصاصی یک سلفون بسیار مقاوم و خاص است که به هیچ عنوان طراحی انجام شده بر روی آن بعد از گذشت مدت زمانی آسیب ندیده و از کیفیت آن کم نمی‌شود (این روکش در حفظ ظاهر کارت اهمیت دارد). اگر ماندگاری کارت برای شما در اولویت است بهترین متریال کارت PVC 760 میکرون طلایی اختصاصی است. کارت‌های که از جنس pvc است با چاپ‌گر‌های مخصوص چاپ شده و رنگ لوکس کارت میکرون طلایی اختصاصی وجه تمایز بین سایر کارت‌هاست و جلوه‌ای منحصر بفرد دارد. به دلیل همین خاص بودن است که برای کارهای ویژه سفارش داده می‌شود.

ویژگی کارت PVC 760 میکرون طلایی اختصاصی

کارت‌های که در چاپخانه ایران کهن تولید می‌شود و به دست کارفرما می‌رسد همه‌ی آن‌ها با کیفیت‌اند و دارای ویژگی‌های مخصوصی هستند، در این بخش به بررسی ویژگی‌ کارت PVC 760 میکرون طلایی اختصاصی  اشاره خواهیم کرد:
• هر نوع طراحی بر روی این کارت‌ها امکان پذیر است.
• دو طرف آن لمینت دارد که باعث می‌شود مراحل چاپ سریع و بهتر انجام شود.
• این مدل‌ کارت‌ها به صورت چاپ افست و چاپ دیجیتال قابل سفارش هستند.
• در مقابل رطوبت، ضربه، حرارت نیز از مقاومت بالای برخوردار هستند.
• بهترین مدل از کارت‌ها است که می‌توانید اطلاعات مورد نظر را بر روی آن چاپ کنید. در صورتی که بخواهید بارکد اطلاعات مانند عکس، شماره سریال را نیز می‌توانید بر روی کارت چاپ کنید و توسط دستگاه‌های بارکد خوان قابل خواندن است.
• کارت PVC 760 میکرون طلایی اختصاصی با تعداد متفاوت بسته‌بندی شده و برش خورده آماده برای چاپ است که کارفرما خیلی سریع می‌تواند کارت‌های مورد نظر خود را داشته باشد.
• این کارت‌ها را بسته به نوع سفارش مشتری می‌توانیم به صورت پرینت و یا برجسته طراحی کنیم.

ضخامت کارت PVC 760 میکرون طلایی اختصاصی

کارت‌های pvc که چاپ می‌شود علاوه بر جنس، نوع چاپ، ضخامت آن‌ها از اهمیت برخوردار است و می‌توان گفت مهم‌ترین دسته‌بندی کارت‌ها از لحاظ ضخامت است.  pvc  به ۴ دسته تقسیم می‌شود که شامل کارت ۳۰۰ میکرون، کارت ۴۰۰ میکرون، کارت ۵۰۰ میکرون و کارت‌های ۷۶۰ میکرون است که بیشترین ضخامت را در بین کارت‌ها موجود دارد.

کاربرد کارت پی وی سی 760 میکرون طلایی اختصاصی

این مدل از کارت‌ها به دلیل اینکه هیچ حافظه‌ای بر روی خود ندارند و عدم نوار مغناطیسی، مدار الکتریکی داخلی باعث شده است فقط برای مواردی کاربرد داشته باشند که نیاز به کد‌گذاری داده نباشد. مانند کارت‌های دانشجویی، کارت دانش‌آموزی، کارت گارانتی، کارت تخفیف، کارت اشتراک، کارت ویزیت و خیلی از موارد دیگر مناسب هستند.

حداقل تعداد سفارش کارت پی وی سی میکرون طلایی اختصاصی

این کارت‌های مقاوم بر اساس نوع چاپ، تعداد سفارش آن متغیر است که به شرح ذیل است.
• چاپ افست: چاپ و کیفیت افست نسبت به دیجیتال برتری دارد و قیمتی ارزان‌تر. تعداد و تیراژ مورد نظر در این نوع چاپ باید به ۵۰۰ عدد برسد.
• چاپ دیجیتال: کیفیت این چاپ متعادل است اما از نوع افست پایین‌تر است از ۱۰۰ عدد به بالا قابل سفارش است و قیمت آن از نمونه‌ چاپ افست بالاتر است.

چاپ بر روی کارت PVC 760 میکرون طلایی اختصاصی

این کارت‌ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و همان طور که گفته شد چاپ بر روی آن‌ها به صورت دیجیتال و افست امکان‌پذیر است. یکی از علت‌های که چاپ در این متریال را آسان کرده است لمینت موجود در دو طرف این کارت است. کارفرما به هر صورتی که بخواهد چاپ دو رو و یا تک‌رو می‌تواند سفارش خود را ثبت کند و با بهترین کیفیت کارت خود را از مجتمع چاپ ایران کهن دریافت کند.

قیمت کارت PVC 760 میکرون طلایی اختصاصی

برای اینکه از لیست‌ قیمت‌های دقیق اطلاع داشته باشید به وب‌سایت چاپخانه ایران کهن مراجعه فرمایید، بر اساس تعداد تیراژ از تخفیف‌های بی‌نظیری برخوردار می‌شوید. کیفیت و قیمت منصفانه را از ما بخواهید. شما قبل از اینکه کارت PVC 760 میکرون طلایی اختصاصی خود را سفارش دهید باید اطلاعات کامل در اختیار داشته باشید و این امکان را برای شما فراهم ساخته‌ایم که از تجربیات تیم مشاور دهنده  چاپ کهن بهره‌مند شوید.