تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت سانی 2512 (1.4*4.3)

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    CDR, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

مجوز مهر فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 ساخت مهر سانی 2512 (۱.۴*۴.۳)

برای مجموعه کهن مهم است نیاز و خواسته مشتریان خود را برطرف ساخته و آن‌ها را راضی نگه‌ دارید. در نتیجه شما در این مجتمع با تنوع مهر بسیاری روبه‌رو خواهید شد که یکی از مهرها مهر سانی ۲۵۱۲ (۱.۴*۴.۳) است. در واقع اگر به مهری کوچک نیاز دارید و می‌خواهید درون جیب شما جا شود پیشنهاد چاپ کهن مهر سانی ۲۵۱۲ (۱.۴*۴.۳) است که یک نمونه مهر مرغوب ساخت ایران است. 

 مشخصات فنی و ظاهری مهر سانی ۲۵۱۲ (۱.۴*۴.۳)

همان طور که اطلاع دارید در هنگام ساخت مهر یک سری مشخصات ظاهری و فنی وجود دارد که حتما باید رعایت شود. اگر بخواهیم این مشخصات را برای ساخت مهر سانی ۲۵۱۲ (۱.۴*۴.۳) برشماریم می‌توانیم به موارد ظاهری و فنی زیر اشاره کنیم:
• مهر سانی ۲۵۱۲ (۱.۴*۴.۳) یک مهر اتوماتیک و ژلاتینی است.
• رنگ جوهر آن عموما آبی است اما می‌توانید از رنگ‌های دیگر نیز استفاده کنید
• مهر به شکل مستطیل بوده و برای نگه داری در دست و مهر زدن با مشکل مواجه نمی‌شود (به عبارتی خوش دست است)
• رنگ بدنه این مهر مشکلی است و از پلاستیک فشرده مرغوب تولید شده است.
• ابعاد این مهر 1.5 در 4.3 سانتی‌متر است

 مهر سانی ژلاتینی چگونه تولید میشود؟

اولین مرحله در ساخت مهر ژلاتینی ثبت ابعاد است بعد از آن مطابق ابعاد مشخص شده طرح دلخواه با نرمافزار کورل طراحی و پرینت گرفته میشود. برای پرینت از کاغذ کالک و یا طلق ترنس استفاده میشود. سپس ژلاتین مخصوص خام روی دستگاه قرار میگیرد با نوردهی طرح بر روی ژلاتین حک شده. ژلاتین آماده شده با موادی مانند بنزین، تینر، روغن و فرچه به مدت ۲ دقیقه شستشو داده میشود. ژلاتین با این مراحل برجسته میشود با چسباندن آن بر روی پایهی مهر کار تمام است و مهر مهر سانی ۲۵۱۲ (۱.۴*۴.۳) آماده تحویل به شما مشتری عزیز است.

 سفارش مهر ژلاتینی سانی ۲۵۱۲ (۱.۴*۴.۳)

محصولات مجتمع چاپ کهن حاصل تلاش یک تیم حرفه‌ای و علاقه‌مند است که سعی دارند خروجی محصول بی‌رقیب باشد و این هدف خود را برای کلیه کالا‌ها محقق ساخته‌ است. در  نتیجه برای در اختیار داشتن یک مهر با کیفیت با ابعادی کوچک و قابل حمل مانند مهر سانی ۲۵۱۲ (۱.۴*۴.۳) فقط کافی است سفارش خود را در سایت ثبت کنید تا یک مهر اختصاصی مختص به خود را در اختیار داشته باشید.