تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت شاینی ای کا 0043(قطر4)

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    CDR, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

مجوز مهر فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 ساخت مهر شاینی ای کا 0043 (قطر4)

سریع و آسان مهر بزنید، مهرهای اتوماتیک از لحاظ کیفیت چاپ روی کاغذ با مهرهای معمولی و قدیمی قابل مقایسه نیستند، به مراتب کیفیتی بالاتر دارند. ساخت مهر شاینی ای کا 0043 (قطر4) خواسته شما را از یک مهر حرفهای برآورده میسازد. برای آشنایی بیشتر با این محصول تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 ویژگی  ساخت مهر شاینی ای کا 0043 (قطر4)

در مجتمع چاپ کهن ساخت انواع مهر امکان پذیر است، که هر مهر ویژگیهای خاص و مختص به خود را دارد، برای هر کاری که به مهر نیاز باشد. اما در این بخش تنها به بررسی ویژگی مهر شاینی ای کا 0043 (قطر4) خواهیم پرداخت:
• شاینی ایکا جای کمی را اشغال میکند و در جیب هم قابل حمل است.
• اگر به شکل ظاهری آن توجه کنید داری برجستگی در طرفین است که سبب میشود دست شما اگر چرب باشد لیز نخورد و آن را به بدنه مهر محکم نگه میدارد.
• مشکلات ریزش و یا پس دادن جوهر را ندارد.
• برای مهر زدن تعداد زیادی سند و مدرک مناسب است
• جنس بدنه آن از کیفیت بالایی برخوردار است
• دارای وزن سبکی است و بسیاری موارد دیگر

 مهر شاینی ژلاتینی چگونه تولید میشود؟

اولین مرحله در ساخت مهر شاینی ای کا 0043 (قطر4) ثبت ابعاد است بعد از آن مطابق ابعاد مشخص شده طرح دلخواه با نرمافزار کورل طراحی و پرینت گرفته میشود. برای پرینت از کاغذ کالک و یا طلق ترنس استفاده میشود. سپس ژلاتین مخصوص خام روی دستگاه قرار میگیرد با نوردهی طرح بر روی ژلاتین حک شده. ژلاتین آماده شده با موادی مانند بنزین، تینر، روغن و فرچه به مدت ۲ دقیقه شستشو داده میشود. ژلاتین با این مراحل برجسته میشود با چسباندن آن بر روی پایهی مهر کار تمام است و مهر شاینی ای کا 0043 (قطر4) آماده تحویل به شما مشتری عزیز است. 

 خرید و سفارش آنلاین ساخت مهر شاینی ای کا 0043 (قطر4)

همان طور که اشاره شد یکی از انواع مهرهایی که در مجتمع چاپ کهن وجود دارد مهر شاینی ای کا 0043 (قطر4) است. این مهر دارای ابعاد مناسب بود و جای کمی را اشغال میکند این امر در کنار سبک بودن آن موجب شده به عنوان یک مهر پر کاربرد شناخته شود. در نتیجه در هر کجایی ایران که هستید میتوانید ساخت مهر شاینی ای کا 0043 (قطر4) را از مجتمع چاپ کهن بخواهید.