میزبان صدای گرم شما هستیم
تعداد نظرات 1 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

uv برجسته فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
1 دیدگاه
 1. علیرضا حسن زاده
  علیرضا حسن زاده | 1399/8/24 - 13:59:31

  کیفیت محصول

  مقرون به صرفه
  امتیاز

  تجربه بسیار عالی

  امروز به دستم رسید، بسیار با کیفیت و تمیز، حتما پیشنهاد میکنم

  پاسخ: سپاس


اولین گام معرفی و بازاریابی مشاغل مختلف کارت ویزیت می باشد.کارت ویزیت ابزاری جهت معرفی شرکت و راه برقراری ارتباط با شماست. خلاقیت در طراحی و کیفیت در چاپ آن با ماندگاری در ذهن مخاطبین ارتباط مستقیم دارد.کارت ویزیت با توجه به سلیقه، خلاقیت، کاربری و قدرت مالی می تواند از جنس ها و تیراژهای مختلفی تهیه شود. کارت ویزیت از هر جنس یا با هر تیراژی که باشد باید شامل اطلاعات مختصر و مفیدی باشد. از جمله: نام، نشانی، وب سایت، تلفن ثابت، تلفن همراه، ایمیل، نام تجاری و لوگوی شرکت و حتی یک شعار تبلیغاتی.


 
کارت ویزیت لمینت برجسته دورگرد دارای ضخامت بالاتری نسبت به کارت ویزیت های لمینت براق و یا مات می باشد و همین امر موجب زیبایی این نوع کارت شده است. این نوع کارت روی یک مقوای ایندربرد 300 گرم چاپ شده سپس روی آن سلفون مات کشیده شده و روی هم لمینت می شود، سپس قسمت هایی که در طراحی مشخص کرده اید یووی موضعی می خورد که باعث براق شدن و برجسته تر شدن آن قسمت می شود. برای طراحی این نوع کارت دقت داشته باشید رعایت فاصله ی 5 میلیمتری از هر طرف الزامیست، به علت خطای احتمای تیغ دایکات از کارت های قرینه استفاده نکنید، به دلیل اینکه یووی لبه کار در اثر قالب خوردن می ریزد از گذاشتن یووی در لبه کار خودداری کنید. در کارت ویزیت های برجسته قسمت های مشخص شده ی برجسته (یووی) در یک فایل جداگانه به صورت زمینه سفید و قسمت های برجسته مشکی تک 100 ارسال گردد. در این محصول بایستی فایل برجستگی با فایل چاپی کاملا تطابق داشته باشد در غیر این صورت ممکن است فایل برجستگی حذف شود. توجه: چنانچه موارد فوق در طراحی رعایت نشود و پس از چاپ مشاهده شود مسئولیت آن به عهده مشتری می باشد و بخش گارانتی مجتمع هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.