میزبان صدای گرم شما هستیم
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

چاپ تراکت A5 

تراکت ها برگه های تبلیغاتی هستند که در اندازه های متفاوت جهت معرفی محصولات و یا خدمات به عنوان تبلیغات چاپ و در دسترس عموم در جامعه قرار می گیرد. این محصولات در ابعاد متفاوت چاپ می شود اما تراکت آ 5 محبوب ترین نوع تراکت در میان افراد است.

 ابعاد در تراکت های آ 5

کاغذهای ا 5 در قطع 210 در 148 میلی متر تولید می شوند که در زمان چاپ تراکت و بروشور بهترین ابعاد محسوب می شود. دارا بودن فضای متناسب جهت تبلیغات بهترین مزیت این نوع کاغذها است. همچنین تراکت آ 5 برای چاپ به صورت دو رو کاملا مناسب بوده و می توان از هر دو سمت آن برای معرفی خدمات و یا چاپ تبلیغات یک برند استفاده نمود.

موارد استفاده از تراکت

علاوه بر معرفی یک محصول از این نوع تراکت ها می توان در امور مختلف دیگر نیز استفاده نمود. از جمله مصارف این تراکت ها می توان به این موارد اشاره نمود.

 • معرفی خدمات
 • مشخص نمودن رویدادها
 • استفاده در پیشنهادهای ویژه
 • فروش کالا در نمایشگاه های تجاری
 • قرار دادن این برگه ها لای درب منازل
 • برگزاری کمپین های بازاریابی

 

در چاپ تراکت آ 5 به چه نکاتی توجه کنید

به علت پخش کردن تراکت ها در محل های عمومی بیشتر افراد حتی فرصت نگاه کردن به آن را پیدا نمی کنند. به همین دلیل تراکت باید آن قدر جذابیت داشته باشد تا حتی با لمس آن نیز مخاطب وسوسه شود تا نگاهی به آن بیندازد. معمولا در طراحی و چاپ تراکت این اندازه بسیار مناسب است و باعث جذب نگاه مخاطبان به آن می شود. تاثیر اندازه درست و دقیق تراکت آ 5 به افراد تلقین می کند تا آن را نگاه کنند یا نه.

چگونگی پخش تراکت نیز از نکات مهم است. معمولا پخش این تراکت ها در محل های پرتردد مانند ایستگاه های اتوبوس یا مترو بیشترین بازخورد را برای مجری این کار دارد.

معمولا متریال مصرفی در تراکت آ 5 بیشتر کاغذهای تحریر 80 گرم است. این متریال از آن جهت مورد استفاده قرار می گیرد که دارای عمر کوتاهی هستند. اما در صورتی که به تبلیغات خود بهای بیشتری می دهید یا اطلاعات چاپ شده بر روی تراکت آ 5 از اهمیت بالاتری برخوردار است از کاغذهای با دوام تر در چاپ تراکت ا 5 استفاده نمایید.

 

بروشور چه تفاوتی با تراکت دارد

در زمانی که نیاز است حجم بیشتری از اطلاعات را به مخاطبان خود منتقل کنید باید از برگه های بزرگ تر با تاخوردگی بر روی آن استفاده نمایید. به این برگه ها اصطلاحا بروشور گفته می شود. در صورتی که تراکت آ 5 با تا خوردگی طراحی شود می توان به آن بروشور گفت. می توان از انواع تا خوردگی جهت جذابیت بیشتر بروشورها استفاده نمود.  بعضی از طراحی ها در بروشورها باعث تا خوردگی های بیشتری در آن می شود.

 • تا خوردگی به صورت سه لایه یا سه لت
 •  تا خوردگی های دولایه یا دو لت
 •  تاخوردگی به صورت دریچه ای، این نوع خود به انواع دریچه ای دو تایی دسته بندی می شود.
 • تا خوردگی موازی
 • تا خوردگی به صورت طومار
 •  تا خوردگی به صورت آکاردئونی و بسیاری موارد دیگر که بسته به نظر طراح آن دارد.

برای چاپ تراکت ا 5 با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می توانید به سایت چاپ ایران کهن مراجعه فرمایید. انواع چاپ بر روی هر نوع کاغذ با تا خوردگی های ویژه در این مرکز به صورت تخصصی صورت می گیرد. چاپ امور چاپی خود را به این گروه متخصص بسپارید. خدمات ارائه شده در این مرکز عبارتند از: قیمت مناسب چاپ، سرعت در انجام سفارشات، کیفیت بالایی چاپ بر روی انواع محصولات. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از نحوه سفارش به این سایت مراجعه فرمایید.