عکس ژورنالی لباس چیست؟
مقالات

عکس ژورنالی لباس چیست؟

12/15/2022 8:40:55 PM
11694 مشاهده

  عکس ژورنالی لباس چیست؟

عکس ژورنالی لباس چیست؟ چه کاربردی دارد و ... چیزی است که قصد داریم آن را بررسی کنیم.

زمانی که شما قصد تهیه لباس مجلسی، لباس شب، لباس خانگی، لباس مردانه و سایر لباس‌ها را دارید از فروشگاه لباس در مورد طرح و لباس‌های جدید سوال می‌پرسید فروشنده به هر میزانی که توضیح دهد باز هم با تصورات شما تفاوت‌های دارد و اینکه شما گفته‌ها را در ذهنتان مجسم کنید کار راحتی نیست. اینجاست که نیاز این محصول احساس می‌شود. عکس ژورنالی لباس شامل تعداد زیادی عکس است که به خریدار کمک می‌کند انتخاب راحت‌تری داشته باشد.

ژورنال لباس

عکس ژورنالی لباس در واقع مجموعه‌ای از عکس‌های خاص است‌ که‌ توسط یک طراح و یا چند طراح به صورت مجله و یا کتابچه‌ای تنظیم شده است، هر یک از این مدل‌ها از ایده‌ای خاص برگرفته می‌شود. ژورنال امروزه طرفداران زیادی دارد زیرا عکس‌های مرتبط را در یک مجموعه می‌توان دید. ژورنال‌ها به خاص پسندان کمک می‌کند تا بهتر انتخاب کنند و همچنین از مدل‌های کمیاب و متفاوت باخبر شوند.

راهنمایی ثبت سفارش عکس ژورنالی

شما کافی است به سایت مجموعه ما مراجعه کنید و عکس‌های خود را آپلود کنید بعد از این مرحله کارشناسان ما آن‌ها را بررسی می‌کنند و با شما تماس می‌گیرند. نکاتی مانند سایز دقیق، تعداد صفحات، میزان سایزی که احتیاج به فاصله دارد، طرح جلد و... مجدد برای اطمینان خاطر چک می‌شود. زیرا هنگام ثبت سفارش شاید کارفرما گزینه  اشتباه را ثبت کرده باشد. نویسندگان چیره دست مجموعه ایران کهن قلم جادویی دارند که در موفقیت ژورنال‌های شما موثر است.

 ژورنال لایه باز

اگر با نرم‌افزار‌های گرافیکی آشنایی داشته باشید‌ می‌توانید با طراحی خاص ژورنال لایه باز که طراحان مختلف ارائه داده‌اند و بر روی بستر وب‌سایت قرار داده‌اند، عکس‌های خود را مورد ارزیابی قرار دهید. 

مزیت داشتن عکس ژورنالی لباس

بسیاری از گالری‌ها و مغازه‌دارها این سوال را مطرح می‌کنند که چرا اصلا باید عکس ژورنالی لباس داشته باشیم، در پاسخ به بررسی مزیت و ویژگی عکس ژورنالی لباس بسنده می‌کنیم.
• طراح و یا طراحانی که تصمیم‌ می‌گیرند عکس ژورنالی لباس برای نمونه لباس‌هایشان تهیه کنند با این محصول تبلیغاتی می‌توانند، انواع لباس‌های که طراحی می‌کنند را به صورت تقسیم‌بندی شده مثلا لباس شب، لباس مجلسی کوتاه و... را در ژورنال‌های جداگانه ارائه دهند، در این صورت مشتری راحت‌تر به هدف نهایی خرید خود می‌رسد.
• عکس ژورنالی لباس یک روش تبلیغاتی موثر برای برند شما هستند و ردپای تبلیغات شما همه جا است.
• با این روش از سایر شرکت‌های رقیب سبقت می‌گیرید، و زودتر از آنچه که فکر کنید برند خودتان را در بازار جا می‌اندازید. برندتان را با ژورنال‌های ایران کهن با پرستیژ بالا به دیگران معرفی کنید. 
• ژورنال‌های لباس را با این شیوه در دسترس همه قرار می‌دهید و به راحتی می‌توانند سفارش دهند‌.

فاکتورهای برای جذاب شدن بیشتر ژورنال 

محصولات تبلیغاتی در دسترس مشتریان زیادی قرار می‌گیرند و عموما اشخاص سلایق متفاوتی دارند پس باید پارامترهای خاصی برای تولید آن‌ها در نظر گرفته شود. کلیه افرادی که در مجموعه ایران کهن مشغول به فعالیت هستند به خوبی می‌دانند که هر محصول تبلیغاتی به چه فاکتورهای نیاز دارد تا جذب مخاطب در آن ۱۰۰ درصد انجام شود. برخی از نکاتی که در عکس ژورنالی لباس باید رعایت شود را ذکر می‌کنیم.
• در مجموعه ایران‌ کهن طراحی‌ ژورنال‌ها سفارشی و متفاوت‌تر انجام می‌شود. کیفیت تصاویر به قدری بالاست که سبب ماندگاری طرح شما در ذهن مخاطب می‌شود.

• چیدمان طراح‌ها توسط تیم طراح و گرافیست‌های حرفه‌ای بهتر است انجام ‌شود.
• صفحه‌بندی طبق محتوای عکس‌ها انجام شود در واقع یک تیم گرافیست ماهر پشت محصولات تبلیغاتی شما باید باشد‌.
• یکی از نکات بسیار مهم در کیفیت ظاهری عکس‌ها کیفیت کاغذ است، در نتیجه بهتر است بهترین کیفیت کاغذ انتخاب شود و علاوه بر لمینت شدن کاغذ روکش مخصوص بر روی آن کشیده شود.
• جلد ژورنال یکی از با اهمیت‌ترین فاکتورهای است که طراحی آن در مجموعه ایران کهن بدون نقص و خاص انجام می‌شود.
موارد ذکر شده سبب جذب مشتری می‌شود.

انواع ژورنال

با مفهوم عکس ژورنالی لباس آشنا شدید حالا وقت آشنایی با انواع ژورنال‌ها است. ژورنال‌ها را به دو صورت اختصاصی و عمومی می‌توانید سفارش دهید.

• ژورنال عمومی: این ژورنال‌ها چند محصول را تبلیغ می‌کنند که هر صفحه مخصوص یک محصول طراحی می‌شود. با این ژورنال‌ها هزینه پرداختی کم‌تر می‌شود. 
• ژورنال اختصاصی: برای یک محصول طراحی و تولید می‌شود و هدف اساسی تبلیغ برند و محصولات مورد نظر است. در این ژورنال‌ها مشتری بهتر به مقصد خود می‌رسد و با هدف آن ژورنال را بررسی می‌کند.

 قیمت عکس ژورنالی لباس

قیمت‌ همیشه عاملی بوده است که برای خریداری و یا سفارش هر محصولی یکی از فاکتور‌های مهم به حساب می‌آید. قیمت عکس ژورنالی لباس به عوامل زیادی بستگی دارد بعد از اینکه به وب‌سایت و یا با واحد فروش چاپ ایران کهن  ارتباط گرفتید از قیمت‌های دقیق ما مطلع می‌شوید. 

در انتها...

طراح و یا طراحانی که تصمیم می‌گیرند ژورنال را به مجموعه ایران کهن سفارش دهند کیفیت برایشان با اهمیت است علاوه بر طرح‌های زیبای شما، طراحان ما بهترین‌ را برایتان طراحی می‌کنند تا کیفیت لباس‌های شما با عکس ژورنالی لباس خاص‌تر به چشم بیاید.

نظر شما درباره عکس ژورنالی لباس چیست؟ چیست؟