هدیه تبلیغاتی چیست؟
مقالات

هدیه تبلیغاتی چیست؟

4/19/2022 2:02:26 PM
795 مشاهده

هدایایی که جنبه تبلیغاتی دارد هدیه تبلیغاتی گفته می شود

هدیه تبلیغاتی چیست؟

 
سازمان ها و شرکت ها برای جذب مشتریان و تحت تاثیر قرار دادن مخاطبان خود از هدایایی استفاده می کنند که عکس ،لوگو یا نشانی از برند خود را بر روی آن چاپ می کنند تا هم برند چاپی خود را نزد مشتری نگهدارن هم اینکه با نگهداشتن این یادگار نزد مشتری توسط مخاطبان دیگر بیشتر شناخته شود به این گونه هدایا که جنبه تبلیغی دارد هدیه تبلیغاتی یا گیفت تبلیغاتی گفته می شود.
 

 معرفی مرکز چاپ هدیه تبلیغاتی ایران کهن

 
چاپ ایران کهن سالها ست در این عرصه چاپی پیشگام و همگام با تکنولوژی بهترین هدایای تبلیغی را به مشتریان عرضه می کند.چاپ ایران کهن با توجه به اینکه دارای مجهزترین دستگاه های چاپی در تمامی عرصه چاپی علی الخصوص در زمینه هدیه های تبلیغاتی قادر به چاپ تمامی انواع هدایای تبلیغی می باشد.
 

انواع هدیه تبلیغاتی

  

 
البته بسته به نوع شغل هدایای مناسب با آن به مشتریان عرضه می شود .
هدیه تبلیغاتی که چاپ ایران کهن چاپ می کند شامل :چاپ فلت بد(همان چاپ بر روی اجسام سخت),چاپ پرچم چاپ و رایت سی دی، خدمات حکاکی لیزر، چاپ لیوان و بشقاب، سررسید، روبیک تبلیغاتی، پیکسل ،طراحی انواع مالتی مدیا و... می باشد وبا توجه به دارا بودن متخصصان در این عرصه تبلیغاتی با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
 
با توجه به اینکه تبلیغات جایگاه ویژه ای برای شرکت ها و مراکز فروش دارد این گونه هدایای بیشترین طرفداران را به خود جذب کرده چون بیشتریت بازده را در  زمینه تبلیغات و بازاریابی و جذب مشتریان خاص داشته است , که این نشان دهنده اهمیت داشتن این محصول در تبلیغات می باشد.
یکی دیگر از عمده ترین و مهمترین دلالیل برای سفارش هدیه تبلیغاتی کم  هزینه بودن  آن است که در کمترین زمان ممکن قابل دسترس برای مشتری است
 

نظر شما درباره هدیه تبلیغاتی چیست؟ چیست؟