مناسب ترین هدایایی تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه ها
مقالات

مناسب ترین هدایایی تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه ها

8/7/2023 8:07:54 PM
248 مشاهده

 مناسب ترین هدایایی تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه ها

 مناسب ترین هدایایی تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه ها

فردی که هدیه می‌گیرد همیشه خوشحالی و شادمانی خاصی دارد حال اگر این هدیه با فکر و هدفمند باشد که دیگر بی‌نظیر و خاطره‌ انگیر می‌شود. مناسب‌ترین هدایای تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه‌ها باید با انتخابی هوشمندانه و با فکر انجام شود. هدایایی تبلیغاتی پیامدهای مثبتی به همراه دارد اگر درست و مناسب انتخاب شوند.

 هدایای تبلیغاتی

نمایشگاه‌ها مکانی هستند که افراد زیادی در آن حضور پیدا می‌کنند و سلایق متفاوتی دارند. برخی از هدایا هستند که کاربردی‌اند و مورد پسند همه واقع می‌شوند. در نتیجه باید مناسب ترین هدایایی تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه ها را انتخاب کنید. زیرا تنوع هدایای تبلیغاتی گسترده است که باید هدفمند و بنا بر شرایطی که در آن مکان حضور دارید انتخاب شوند‌. به عنوان مثال برای یک کنفرانس و یا نمایشگاه نمی‌شود هدایای تبلغاتی متداول مانند خودکار را هدیه داد چرا که هدایای تبلیغاتی یک شیوه بازاریابی گسترده محسوب می‌شود.

 بررسی مناسب ترین هدایایی تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه ها

 بررسی مناسب ترین هدایایی تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه ها

اینکه شما تصمیم می‌گیرید از هدایایی تبلیغاتی در رویدادها و نمایشگاه‌ها استفاده کنید نشان از مغز متفکر و آینده‌نگری شما دارد. اگر قرار است به تعداد زیادی از افراد هدیه دهید باید اولا هزینه و دوما کاربرد آن را نیز در نظر بگیرد. باید با کم‌ترین هزینه یک هدیه‌ی که نیاز افراد است را در نظر گرفت. برخی از این هدایا شامل موارد ذیل است:

 • خودکار

 خودکار تبلیغاتی یکی از محصولات تبلبغاتی پر کاربر است و هر شخصی که سواد داشته باشد به این هدیه تبلیغاتی نیاز دارد. با حک کردن شعار تبلیغاتی و یا لوگوی شرکت با هزینه‌ی معقولانه به تعداد زیادی از افراد می‌توانید این محصول را هدیه دهید. 

 • جاکلیدی

بدون شک افراد کلید منزل، ماشین، دفتر کار و... دارند اگر جاکلیدی تبلیغاتی که ارائه می‌دهید جایگزین جاکلیدی قبلی شود بازاریابی کم هزینه اما سودمندی انجام داده‌اید با این کار در طول روز چندین بار مخاطب هویت برندتان را یادآور شده ودر ذهن او ماندگار می‌شوید.

 • جاکلیدی

 • فولدر تبلیغاتی

یکی‌ دیگر از مناسب‌ ترین هدایای تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه ها فولدر‌ است. این محصول برای نگهداری مدارک و اسناد کاربرد دارند. مدل‌های با کیفیت آن سال‌های سال ماندگار است و نام برند شما هم همچنان ماندگار می‌ماند.

 • زیر لیوانی

زیر لیوانی تبلیغاتی از آن محصولات ارزان و کاربردی ست که می‌تولن از ان به عنوان یکی از مناسب ترین هدایایی تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه ها  یاد کرد. اگر طراحی و شکل خلاقانه‌تری داشته باشد که دیگر عالی است.

 • دفترچه تبلیغاتی

دفترچه زیبا با حکاکی لوگوی برندتان یک محصول کاربردی و کم هزینه محسوب می‌شود. اما ماندگاری آن تا زمانی ست که برگه‌های دفترچه به پایان برسد به این مورد توجه داشته باشید.

 • دفترچه تبلیغاتی

 • فلش مموری

اگر تصمیم دارید برای هدیه دادن بیشتر هزینه کنید فلش مموری تبلیغاتی بی‌نظیر است. محصولی کاربردی که مورد نیاز همه‌ی افراد جامعه است‌ به همین جهت فلش مموری یک هدیه خاص به حساب می‌آید‌.

 • فلش مموری

 • ماگ تبلیغاتی

در ادامه معرفی مناسب ترین هدایایی تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه ها به سراغ ماگ تبلیغاتی می‌رویم. ماگ‌ها نیز قیمتی به نسبت بالا دارند‌ اما یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند هستند. لیوان و ماگ‌ها جزو مناسب‌ترین هدایای تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه‌ها‌ هستند. بر روی انواع لیوان‌های حرارتی و ساده می‌شود نام‌ برندتان را حک کنید.

 • ماگ تبلیغاتی

 ساک خرید تبلیغاتی

اما مناسب ترین هدایایی تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه ها ساک تبلیغاتی است. ساک‌ها با توجه به ابعاد بزرگی که دارند برای درج لوگو، شعار تبلیغاتی، آدرس، شماره و... بسیار مناسب‌اند. البته این محصول طراحی آن باید تخصصی انجام شود.

 ساک خرید تبلیغاتی

 هدف از هدیه دادن هدایایی تبلیغاتی چیست

هدف از هدایای تبلیغاتی برای قدردانی، ماندگاری و برندسازی است. بر روی این هدایا لوگو، شعار و هر آنچه که بخواهید چاپ می‌شود اشخاصی که این هدایا را دریافت کرده‌اند هر زمانی که آن را استفاده کنند با دیدن برند حک شده شما بر روی هدیه ناخودآگاه در ذهنشان از شما تشکر می‌کنند و برای استفاده از خدمات شما مطمئن باشد لحظه شماری می‌کنند.

 چه زمانی از هدایای تبلیغاتی استفاده می‌شود‌

از هدایایی تبلیغاتی برای تشکر و قدردانی از مجموعه‌ای که با آن‌ها کار می‌کنید استفاده می‌شود، این هدایا را در نمایشگاه‌ها، تبریک سال نو، رویدادها و... استفاده می‌کنند. هدایایی تبلیغاتی برای بازاریابی برند گزینه‌ی مناسبی است‌.

 مزایای هدایایی تبلیغاتی چیست

شاید از خود بپرسی که مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی چیست؟ در ادامه مطلب مناسب ترین هدایایی تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه ها  به این سوال پاسخ خواهیم داد:

 • جذب ترافیک 

نمایشگاه‌ها یک فضای بسیار رقابتی هستند و غرفه‌های که هدایایی رایگان در اختیار بازدید کنندگان قرار می‌دهند ترافیک بیشتری دارند تا سایر غرفه‌ها،  این ترافیک حس برتری به شما می‌دهد.

 • به خاطر سپرده می‌شوید

علاوه بر برجسته شدن شما باعث می‌شود مشتریان نام تجاری شما را به خاطر بسپارند‌ و بیشتر مواقع شما مشتریانی از همین نمایشگاه‌ها دارید البته اگر هدیه تبلیغاتی در نظر گرفته‌ شده مناسب باشد.

 • بهبود بخشیدن وجه برندتان

در نمایشگاهی که ازدحام جمعیت زیاد است با ارائه هدیه تبلیغاتی برداشت و حس مثبتی در مخاطب ایجاد می‌کنید و پرستیژ کاریتان بالاتر می‌رود.

 • دست‌یابی به هدف

با این فکر هوشمندانه آن امتیازی که می‌خواهید را دریافت می‌کنید. شما بازاریابی گسترده و سودمندی انجام داده‌اید 

 •  شناساندن لوگو

شما با این کار هویت و آرم برندتان را به صورت گسترده به دیگران نشان می‌دهید.

 کلام آخر

زمانی می‌توانید، بگویید که مناسب‌ترین هدایای تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه‌ها را در نظر گرفته‌اید که برای مدت زمان طولانی مخاطب آن را نگه دارد در غیر اینصورت هزینه بی‌ثمری انجام داده‌اید‌. در نتیجه در رویدادها و نمایشگاه‌ ها سعی کنید متناسب با نیاز آن یک هدیه تبلیغاتی مناسب را انتخاب کنید.

نظر شما درباره مناسب ترین هدایایی تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه ها چیست؟