معرفی مرکز چاپ نایلون
اخبار

معرفی مرکز چاپ نایلون

6/26/2022 1:26:42 AM
2543 مشاهده

معرفی مرکز چاپ نایلون و کیسه تبلیغاتی در تهران


در سال‌های اخیر بسیاری از سازمان‌ها و فروشگاه‌ها در کشور برای جلب توجه بیشتر مشتری به برند و انجام کارهای برندینگ به چاپ نایلون و کیسه تبلیغاتی روی آورده‌اند. این سازمان‌ها محصولات خود را در کیسه نایلونی که مشخصات شرکت بر روی آن درج شده است ارائه می‌دهند و یا از کیسه‌های تیلبغاتی برای انجام این کار استفاده می‌کنند. در این مطلب قصد داریم یک نگاه اجمالی داشته باشیم به مراکز چاپ نایلون در تهران با ما همراه باشید.

چاپ انواع نایلون و کیسه تبلیغاتی


قبل از این که به معرفی مرکز چاپ نایلون و کیسه تبلیغاتی در تهران بپردازیم بهتر است یک آشنایی کلی با انواع نایلون و کسیه تبلیغاتی داشته باشیم.


• کیسه تیلیغاتی دسته بندی (زنبیلی)


قطعا این نوع نایلون را در فروشگاه‌های پوشاک و دیگر فروشگاه‌های لوازم لوکس بسیار دیده‌اید. استقامت این کیسه‌ها به مانند نایلون‌های دسته تقویت است. شکل ظاهری این نوع کیسه به این صورت است که از دو طرف دوخت صاف و ساده دارد و در قسمت پایینی کار شکل پاکتی را مشاهده می‌کنید. این نایلون دارای سایزهای مختلف است و شما می‌توانید با توجه به نیاز خود اندازه آن را انتخاب کنید و یا حتی آن را سفارشی سازی کنید.


• کیسه دسته تقویت


این نوع کیسه‌های تبلیغاتی را در ناحیه دسته تقویت می‌کنند تا بتوان برای حمل اشیا سنگین نیز از آن استفاده کرد. دسته این نوع کیسه‌ها مقاوم بوده و به راحتی پاره نمی‌شوند. از این کیسه‌های تبلیغاتی در مراکز عرضه و فروش محصولات لوازم صوتی و تصویری، ابزار و یراق فروشی و... استفاده می‌شود.


• نایلون دسته موزی


از آنجا که این نایلون دارای دسته کوچکی در وسط به شکل یک موز کوچک است به این نام شناخته می‌شود. این کیسه‌ها در کنارها با دوحت ساده به هم متصل شده‌اند و دسته آن در بالا و وسط قرار دارد. این نوع کیسه را بیشتر برای عرضه محصولاتی مانند خاک، پودر و... استفاده می‌کنند.


• کیسه دسته رکابی


این نوع نایلون پر کاربردترین انواع نایلون است و شما آن را در اکثر فروشگاه‌های زنجیره‌ای مشاهده می‌کنید. قیمت این نوع نایلون مناسب است و از نظر اقتصادی نیز به صرفه است. این نایلون از استحکام مناسبی برای حمل بار نیز برخوردار است. برندهای معروف فروش اینترنتی مانند اسنپ مارکت، دیجی کالا و... نیز از این نوع کیسه استفاده می‌کنند.


انواع چاپ نایلون و کیسه


انواع چاپ کیسه‌های تبلیغاتی در چایخانه‌های سراسر  تهران انجام می‌پذیرد و این چاپخانه‌ها چاپ لوگو و حک کردن لوگو در 2، 4، 6، 8 رنگ به صورت چاپ تمپلات و سیلک انجام می‌دهند و متناسب با نوع پلاستیک مورد استفاده، نوع رنگ آن را نیز انتخاب می‌کنند. بعد از آن مراحل تصبیت رنگ بر روی نایلون را انجام می‌دهند تا با مرور زمان و یا بر اثر برخورد دست با سطح کار رنگ از روی سطح پاک نشوند. در برخی از مراکز چاپ نایلون و کیسه تبلیغاتی نیز سفارشی سازی و چاپ این نوع کیسه‌ها به صورت اختصاصی و در طرح و رنگ دلخواه کارفرما نیز صورت می‌گیرد.


مرکز چاپ کیسه تبلیغاتی


در تهران مراکز زیادی برای چاپ کیسه تبلیغاتی وجود دارد که یکی از این مراکز، مرکز چاپ نایلون و کیسه تبلیغاتی کهن بگ است. این مرکز با در اختیار داشتن تجهیزات به روز و کامل در زمینه چاپ نایلون و کیسه به ارائه خدمات چاپ نایلون و کیسه تبلیغاتی پرداخته و توانایی چاپ انواع (دسته موزی، دسته رکابی، دسته زنبیلی، دسته تقویت) آن را دارد. در این مرکز حتی امکان سفارشی سازی کیسه و نایلون برای برند شما امکان پذیر است و مشتریان می‌توانند بر اساس نیاز خود نوع و سایز را انتخاب کنند و در فروشگاه خود مورد استفاده قرار دهند.

 

نظر شما درباره معرفی مرکز چاپ نایلون چیست؟