محبوب ترین تقویم های میلادی چه طراحی هایی داشته اند؟
طراحی

محبوب ترین تقویم های میلادی چه طراحی هایی داشته اند؟

12/5/2021 8:33:56 PM
815 مشاهده

 
به بهانه بالاگرفتن تب طراحی و سفارش سالنامه و سررسید
 
 
محبوب ترین تقویم های میلادی چه طراحی هایی داشته اند؟
 
از آن جا که در فضای کسب و کار ایران خیلی به اهمیت طراحی سالنامه و سررسید ها اهمیت داده نمی شود، بر آن شدیم تا با نگاهی به عالم حرفه ای خارج از کشور اولین گام ها در تبیین کارکرد فوق العاده ی این محصولات چاپی را تبیین کنیم. البته در سلسله مطالبی به ظرفیت های بی نظیر سالنامه ها در حوزه ی برندینگ اشاره داشته ایم، و در این نوشته بیش تر می خواهیم سری به ذائقه ی طراحی غربی ها بزنیم. این کار از این رو اهمیت دارد که می توان با مشاهده ی سلیقه ی افراد حاضر در یک کسب و کار هر چند در کشوری دیگر؛ با ایجاد شبیه سازی دیدی نسبت به بازار داخلی ایجاد کرد. به امید موفقیت در طراحی سالنامه و سررسید های سال1402 هجری شمسی.
 
 
 
 

  تقویم حیوانات و حیات وحش، همیشه محبوب

 
 
  تقویم حیوانات و حیات وحش، همیشه محبوب
 
شاید کلاسیک ترین طرح هایی که می توان روی تقویم ها متصور شد، نقش و نگار زیبای حیوانات و فضای حیات وحش باشد. یک بچه گربه را تصور کنید با تمام آن زیبایی و خصوصیات ناز و ملوس. به خدمت گرفتن زیبایی های طبیعی روی هر چاپی ، می تواند تا حدود زیادی متضمن موفقیت و ماندگاری یک طرح گردد. در نتیجه چه طراح هستید و چه شرکتی که می خواهد کار سفارش دهد؛ اگر به دنبال ریسک نیستید و بهترین عملکرد تضمین شده را جست و جو می کنید سراغ چنین کارهایی بروید.
 
 

 تقویم بناهای معروف و محبوب

 
 
 تقویم بناهای معروف و محبوب
 
طرح هایی از این دست با فضای داخلی ما خیلی بیگانه نیست. به دلیل غنای معماری کشورمان ایران سالنامه های زیادی بناهای تاریخی و زیبای این مرز و بوم را به نمایش گذاشته اند. تنها نکته ای که در این قسمت تفاوت دارد این است که غربی ها ، بناهای تازه تاسیس و با کیفیت خود را هم در قالب طراحی به خدمت می گیرند. به عنوان مثال تا به حال به نقش برج میلاد روی یک سررسید، سالنامه یا تقویم فکر کرده اید؟
 
 

نقش گل و گیاه در فضای خانه

 
 
تقویم نقش گل و گیاه در فضای خانه
 
زیبا، جذاب و دوستداشتنی است، اگر در محیط خانه مثلا روی درب یخچال پوستری داشته باشیم که علاوه بر جلوه بخشی به منظره ی نگاهمان، تاریخ و رویدادهای پیش روی را به ما اعلام کند. دوباره تفاوتی نمی کند یک شرکت طراحی باشید یا سازمانی که می خواهد سفارش چاپ سررسید و سالنامه دهد؛ اگر مشتریان شما خانه دارها هستند، به طور جدی به نقش و نگاره های گیاهان فکر کنید.
 
 
تکنولوژی همیشه جذاب است
 
 
تقویم موضوعات تکنولوژی همیشه جذاب است
 
حوزه ی فعالیت شما دانشگاه ها، سازمان ها یا ارگان های دانش بنیان است؟ در صورتی که با این نهادها در ارتباط هستید، طرح های تکنولوژی محور کاربردی ترین ها هستند. البته بسته به گستره ی مشتریان یک سازه ی مدرن، یا نقشی از دلِ اتم می تواند روی کار شما قرار بگیرد.
 
 
گریزی به عالم اقتصاد و بورس
 
 
طرح تقویم اقتصاد و بورس
 
بیزینسمن های معروف و موفق مدل های بی نظیری برای تبلیغ، معرفی و گسترش کسب و کار شما هستند. ارتباط گیری با این دسته از طرح ها مناسب است برای افرادی که، در عالم سرمایه گذاری و بورس و فعالیت هایی از این دست مشغول اند.
 
 

ورزش همیشه پرطرفدار است

 
 
طرح تقویم ورزش همیشه پرطرفدار است
 
تا به حال فکر کرده اید گردش مالی فعالیت های ورزشی چه میزان است؟ چرا کسب و کار شما سهمی از ورزش
حرفه ای نداشته باشد؟ تصویر یک فوتبالیست معروف و محبوب همواره روی یک سالنامه، تقویم و سر رسید زیبا و جذاب خواهد بود. علاوه بر این امسال سال جام جهانی بود و شاید به عنوان طراح، بتوانید اولین شرکتی باشید که تصاویر تیم ملی را روی کارهای خود چاپ می کنید.
 

نظر شما درباره محبوب ترین تقویم های میلادی چه طراحی هایی داشته اند؟ چیست؟