ساخت کارت پستال در 6 مرحله آسان
مقالات

ساخت کارت پستال در 6 مرحله آسان

12/12/2021 7:22:35 AM
1007 مشاهده

چگونه می توان کارت پستال تعطیلات را برای کسب و کار شما در 6 مرحله آسان انجام داد

 

چرا باید یاد بگیرید چگونه کارت پستال های تعطیلات را بسازید؟کسب و کارها در همه جا از فصل تعطیلات به عنوان یک فرصت برای برقراری ارتباط با مشتریان، تامین کنندگان ترجیحی و دیگر افرادی که به شرکت خود اهمیت می دهند استفاده می کنند.

کارت های تعطیل یک راه ساده برای کمک به تقویت روابط شما و یادآوری دیگران از نام تجاری خود در یک زمان بحرانی سال است.

 

بعید است که یک کارت خریداری شده توسط فروشگاه پیدا کنید که به طور موثر پیام و نام تجاری شما را برای مشتریان شما ارتباط بدهد.اگر قصد استفاده از آنها را برای کسب و کار خود دارید، مطمئنا می خواهید کارت پستال تعطیلات خود را ایجاد کنید. نحوه ایجاد کارت پستال های تعطیلاتی که برای ارتباط با مشتری موثر واقع می شوند در اینجا آمده است.

1- تصمیم بگیرید با چه روشی می خواهید کارت پستال را برای مشتری ارسال کنید

 

آیا آنها را به صورت دستی میفرستید یا از طریق ایمیل آنها را میفرستید؟اگر قصد دارید کارت پستال خود را از طریق دستی تحویل دهید، می توانید از هر گونه اندازه، شکل و طراحی که می خواهید استفاده کنید. اگر می خواهید آنها را از طریق پست ارسال کنید، باید بدانید که آیا می خواهید از پاکت یا کارت استفاده کنید

اگرکارت را بدون پاکت ارسال می کنید، لازم است یکسری الزامات برای کارت پستال برای اجتناب از عوارض غیر ضروری را رعایت کنید.

 

2 - تم خود را انتخاب کنید

احتمالا یک تعطیلی یا رویداد خاص در ذهن دارید. اما در این مرحله، شما می توانید ایده هایی را که می خواهید در کارت پستال تعطیلات خوداضافه کنیدگسترش دهید یا اصلاح کنید. یک ترفند مهم در تصمیم گیری در مورد این است که تم رو طوری انتخاب کنید که مخاطبان شما از آن قدردانی می کنند. تم همچنین می تواند برخی از جزئیات فنی کارت پستال خود را، مانند اندازه و جهت گیری تعیین می کند.

3 - یک اندازه انتخاب کنید

اندازه را انتخاب کنید که بهترین شیوه برای ارسال کارت و تم مورد نظر شما را برآورده کند. اکثر کارت پستال ها در اطراف عکس ها و طراحی بصری تمرکز می کنند، بنابراین اندازه های بزرگتر می توانند فضای بیشتری برای خلاقیت شما ارائه دهند. با این حال، شما همچنین می خواهید یک اندازه را انتخاب کنید که برای پست الکترونیکی مناسب و متناسب با پاکت های مورد استفاده شما باشد.

4-تصویر و تایپوگرافی خود را انتخاب کنید.

حتی در مقایسه با سایر مواد چاپی، کارت پستال یک رسانه بسیار بصری است. بیشتر کارت پستال ها فقط در اطراف یک تصویر قرار دارند. اطمینان حاصل کنید که هر تصویری که انتخاب میکنید متناسب با موضوع شما باشد در حالی که نمایش و پیامی را که میخواهید انتقال دهید، ارائه دهید. در صورت تمایل به چاپ کارت پستال خود، حتما از یک تصویر برداری برداری یا فایل با کیفیت با حداقل رزولوشن 300 DPI استفاده کنید.

5 - طرح های کارت پستال ومدل ها را ایجاد کنید.

یک قالب کارت پستال را برای کمک به شما در مورد نیازهای فنی که به خصوصیات فنی کارت پستال شما نزدیک است دانلود کنیداطمینان حاصل کنید که پروژه خود را در CMYK شروع کنید یا آن را از RGB به CMYK تبدیل کنید تا از تغییرات چشمگیر رنگ در چاپ نهایی جلوگیری کنید،اگر زمان داشته باشید، بیش از یک طراحی کارت پستال را ایجاد کنید، بنابراین شما می توانید چند انتخاب داشته باشین...

در این مرحله شما می توانید با طرح های استاندارد و پیچیده ای بازی کنید یا ویژگی های UV یا فویل را اضافه کنید (ماننداین ظاهر بسیار زیبا در تصاویر با دکوراسیون کریسمس)

6 - با یک چاپگر حرفه ای تماس بگیرید

برای بهترین نتایج، بهتر است با یک چاپگر حرفه ای تماس بگیرید. یک سرویس چاپ حرفه ای کارت پستال می تواند به شما دقت رنگی، تر و تمیز تر و صاف و همچنین سایر منابع مورد نیاز برای ایجاد کارت پستال تعطیلات خود را به شما ارائه دهد.