سایت ‌های رایگان ساخت و طراحی لوگو با هوش مصنوعی 
طراحی

سایت ‌های رایگان ساخت و طراحی لوگو با هوش مصنوعی 

6/15/2024 7:26:29 AM
353 مشاهده

سایت ‌های رایگان ساخت و طراحی لوگو با هوش مصنوعی 

لوگو که یک نشانه یا آرم تجاری برای هر کسب‌وکار به حساب می‌آید، در روند پیشبرد فعالیت مجموعه اهمیت بسیار زیادی دارد. با توجه به حائز اهمیت بودن لوگو، می‌توانید از دو راه بهره ببرید تا بتوانید به یک لوگوی بسیار جذاب برای مجموعه خود دست یابید. در زمان‌های قدیم از متخصصین و طراحان این زمینه کمک گرفته می‌شد و آن‌ها لوگوهای تجاری را طراحی می‌کردند؛ اما اکنون با پیشرفت در حوزه هوش مصنوعی می‌توانیم بدون پرداخت هزینه هنگفت و صرف زمان طولانی، طراحی لوگو با هوش مصنوعی را انجام دهیم. بهترین سایت‌های رایگان ساخت لوگو با هوش مصنوعی توانسته‌اند نظر بسیاری از افراد را جلب کنند و مزایای منحصربه فردی را ارائه دهند. به منظور سفارش طراحی لوگو می‌توانید از این سایت‌ها کمک بگیرید و از سرعت بالا، هزینه کمتر، شخصی سازی لوگو و... بهره‌مند شوید.

سایت ‌های رایگان ساخت و طراحی لوگو با هوش مصنوعی 

طراحی لوگو با هوش مصنوعی چیست؟

سایت‌های بسیاری برای طراحی لوگو با هوش مصنوعی وجود دارند که به صورت آنلاین هستند و به شما این امکان را می‌دهند که با استفاده از هوش مصنوعی، به یک لوگو جذاب و خاص برای تجارت یا برند خود دست یابید. معمولا هوش مصنوعی از ماشین لرنینگ استفاده می‌کند و به تجزیه و تحلیل الگوها، رنگ‌ها، اشکال و... می‌پردازد. ماشین لرنینگ و هوش مصنوعی با ترکیب عناصر بیان شده می‌تواند یک لوگو متناسب با فهرست معیارهای شما را طراحی و تولید کند.

در ابتدای امر، هر یک از سایت‌های تولید لوگو با هوش مصنوعی از شما نام کسب‌وکار، نوع فونت، رنگ مدنظر و... را می‌پرسند. در نتیجه لیستی از آرم‌ها و لوگوها را ایجاد می‌کند که می‌توانید بین لوگوهای موجود، هر یک را متناسب با سلیقه خود انتخاب کنید. در فضای مجازی می‌توانید هم سایت‌های خارجی و هم سایت‌های فارسی را برای تولید لوگو با هوش مصنوعی برگزینید که یکی از بهترین آنها سایت طرح کهن به شمار می‌آید. 

مزایای طراحی لوگو با هوش مصنوعی

مزایای منحصربه فرد طراحی لوگو با هوش مصنوعی افراد را به سمت استفاده از این فناوری و تکنولوژی سوق داده است. می‌توانید با بهره بردن از سایت‌هایی نظیر طرح کهن، لوگوی خاص مجموعه خود را در زمانی بسیار کوتاه طراحی کنید. در ادامه به مزایای تولید لوگو با هوش مصنوعی اشاره می‌کنیم:

 • هزینه اندک 
 • سرعت بالا
 • طراحی و تولید لوگوی خاص و منحصربه فرد
 • امکان شخصی‌سازی لوگو

معرفی بهترین سایت‌ها رایگان ساخت و طراحی لوگو باهوش مصنوعی

تعداد بی‌شماری از پلتفرم‌ها در زمینه طراحی و ساخت لوگو با هوش مصنوعی ایجاد شده‌اند که می‌توانید در میان آنها به بهترین سایت‌ها مراجعه کنید. این سایت‌ها به صورت رایگان هستند و شما بدون پرداخت هیچ هزینه هنگفتی، می‌توانید لوگوی مورد نظر خود را طراحی و تولید نمایید. برخی افراد از سایت‌های معمولی برای طراحی و تولید لوگو استفاده می‌کنند که بدون‌شک لوگو ایجاد شده ساده‌تر و بی‌آلایش‌تر از لوگوی ارائه شده از سوی هوش مصنوعی است. لوگوهای ارائه شده از سوی هوش مصنوعی حرفه‌ای‌تر، خاص‌تر و منحصربه فردتر هستند. در ادامه به بهترین سایت‌های رایگان ساخت و طراحی لوگو با هوش مصنوعی اشاره می‌کنیم. 

تولید لوگو با هوش مصنوعی با سایت Wix Logo Maker

در وب‌سایت Wix Logo Maker می‌توانید برنامه‌های کاربردی بسیاری را شاهد باشید که به صورت آنلاین ارائه می‌شوند و می‌توانند شما را در زمینه‌های مختلف کمک کنند. یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین زمینه‌های فعالیت سایتWix Logo Maker ، تولید لوگو با هوش مصنوعی به شمار می‌آید. تولید لوگو توسط وب‌سایت ویکس، انعطاف‌پذیری بالایی را ارائه می‌دهد و شما می‌توانید از ابزارهای بسیار هوشمندی استفاده کنید تا بتوانید با ویرایش‌های عمیق بر روی لوگوی خود، به هدف و طراحی مدنظر برسید.

از مهمترین ویژگی‌های کلیدی وب‌سایت ویکس می‌توان به اضافه کردن اشکال هندسی در لوگو، انتخاب بیش از ۱۰۰ آیکون تمام رنگ و تک رنگ، بیش از ۴۰ ترکیب پالت رنگ، وجود طراحی و آرم‌های خاص، وجود صدها فونت و... اشاره داشت.

طراحی لوگو با هوش مصنوعی با سایت logoai.com

یکی از سایت‌های بسیار قوی و قدرتمند در زمینه طراحی و تولید لوگو آن هم به صورت سفارشی، سایت logoai به حساب می‌آید. مراحل بسیار ساده و همچنین رایگان بودن این سایت باعث شده تا افراد جلب آن شوند. برای بهره بردن از سایت logoai.com باید مراحلی را طی کنید که در ادامه به روند ساخت لوگو در این سایت اشاره می‌کنیم.

 1. سایت com را سرچ کنید و وارد آن شوید و بر روی گزینه Let’d make a logo کلیک کنید.
 2. در مرحله مذکور می‌توانید از شعار کسب‌وکار یا برند خود استفاده کنید و آن را در قسمت موجود درج نمایید.
 3. باید صنعت کسب‌وکار خود را برگزینید.
 4. رنگ متناسب با بیزینس و مجموعه خود را انتخاب نمایید.
 5. فونت و استایل لوگو را تعیین کنید.
 6. در نهایت لیستی از لوگوهای طراحی شده ارائه می‌شود که می‌توانید بین تمامی آنها به سلیقه خود، یکی را برگزینید.

طراحی لوگو با هوش مصنوعی با سایت logomaster.ai

یکی دیگر از سایت‌های طراحی لوگو با هوش مصنوعی که مراحل و گام‌های بسیار ساده‌ای را ارائه داده است، logomaster به حساب می‌آید. شما با طی مراحل زیر می‌توانید در آسان‌ترین شکل ممکن به لوگویی خاص و زیبا دست یابید. در صورتی که انجام این مراحل برای سخت و زمان‌بر است، می‌توانید اقدام به سفارش طراحی لوگو در سایت‌هایی مانند طرح کهن که این امر را انجام می‌دهند، نمایید.

 1. وارد سایتhttps://www.logomaster.ai شوید. 
 2. بر روی گزینه Start Designing که در صفحه اصلی قرار دارد، کلیک کنید.
 3. در این مرحله باید نام شرکت و در مورد کسب‌وکار خود به صورت مختصر بنویسید.
 4. باید دسته‌بندی لوگوی دلخواه خود را برگزینید.
 5. تعدادی لوگو برای شما ارائه می‌شود که می‌توانید بین آنها هر یک را به دلخواه انتخاب کنید.
 6. در این سایت امکان سفارشی سازی لوگو برای شما وجود دارد که می‌توانید رنگ‌ها فونت‌ها و عناصر موجود را تغییر دهید. در این مرحله پس از انتخاب لوگو می‌توانید این سفارش سازی را اجرایی کنید.
 7. در این مرحله می‌توانید در صورت نیاز به استفاده از تصویر خاص آن را آپدیت کنید.
 8. در نهایت می‌توانید لوگوی آماده و سفارشی سازی شده خود را دانلود نمایید.

تولید لوگو با هوش مصنوعی با سایت DesignEVO

یکی از سایت‌های رایگان و طراحی لوگو با هوش مصنوعی سایت DesignEVO به شمار می‌آید. در این سایت کتابخانه‌های گسترده و وسیعی وجود دارد که می‌توانید قابلیت‌ها و ویژگی‌های خاصی را به لوگوی خود اضافه کنید. در واقع با بهره بردن از این سایت، دست شما برای ساخت لوگوی خاص و منحصربه فرد باز است. در ابتدای امر یک لوگوی از پیش طراحی شده ارائه می‌شود که شما می‌توانید با ویرایش آن و تغییر رنگ‌ها، فونت‌ها و آیکون‌های موجود، لوگو را مطابق با سلیقه خود طراحی کنید. در واقع هوش مصنوعی به شما این امکان را می‌دهد که با تغییر الگوها، لوگوی متناسب با برند و سبک کسب‌وکار خود ایجاد نمایید. از ویژگی‌های منحصربه فردی که در سایت DesignEVO وجود دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وجود بیش از ده هزار الگوی برای شروع طراحی
 • وجود میلیون‌ها آیکون وکتور رایگان به منظور اضافه کردن به لوگوها
 • بیش از ۱۰۰ سبک فونت برای استفاده و انتخاب
 • ارائه طرح هایی با رنگ ثابت و همچنین گرادیان‌های قابل ویرایش مطابق با سلیقه

تولید لوگو با هوش مصنوعی با سایت logonomy.ir

اگر تمایل دارید تا به زبان فارسی از سایتی منحصربه فرد برای تولید لوگو با هوش مصنوعی بهره ببرید، در کنار سایت طرح کهن، وب‌سایت لوگونومی بهترین انتخاب برای شما به حساب می‌آید. شما می‌توانید سفارش طراحی لوگو خود را به سادگی انجام دهید و لوگوی خاص و زیبا را دریافت کنید. با اینکه این سایت به زبان فارسی است؛ اما در زمان کوتاه و با بالاترین کیفیت طراحی لوگوی شما به پایان می‌رسد. 

 1. وارد سایت ir شوید.
 2. گزینه ساخت لوگو را انتخاب نمایید.
 3. صفحه‌ای برای معرفی کسب‌وکار، نام برند و شعار برند شما ارائه می‌شود که می‌توانید آن را پر کنید.
 4. در این مرحله باید صنعت مرتبط با فعالیت و برند خود را انتخاب کنید.
 5. رنگ‌بندی مناسبی ارائه می‌شود که در میان آنها می‌توانید رنگ مورد نظر برند و مجموعه خود را برگزینید.
 6. تگ‌ها یا برچسب‌های مرتبط با کسب‌وکار شما ارائه می‌شود که می‌توانید هر یک را انتخاب کنید.
 7. در نهایت، لوگوی شما برای دانلود آماده است.

طراحی لوگو با هوش مصنوعی با سایت Looka Logo Maker

در وب‌سایت آنلاین لوکا که یک سایت طراحی لوگو است، می‌توانید به سفارش طراحی لوگو دست بزنید و زیباترین و متناسب‌ترین لوگو را برای کسب‌وکار خود ایجاد کنید. روند تولید لوگو با هوش مصنوعی توسط سایت Looka Logo Maker به این صورت است که این مجموعه با جمع‌آوری تحقیقات بازار، به ساخت و تولید لوگوی شما می‌پردازد. شما با پاسخ دادن به سوالاتی در خصوص فعالیت و حرفه خود می‌توانید به تولید لوگو با سایت Looka Logo Maker دست یابید.

شرایط برای ویرایش کردن لوگو ساخته شده وجود دارد و همچنین می‌توانید شعار فعالیت و کسب‌وکار خود را نیز بر روی لوگو درج نمایید. شما می‌توانید در این سایت به مزایایی نظیر وجود هفت دسته طرح و رنگ با صدها انتخاب، بهره بردن از بیش از ۷۵ لوگو در شروع کار، وجود بیش از ۳۰۰ گزینه فونت و... دست بیابید.

تولید لوگو با هوش مصنوعی با سایت logo.com

در وب‌سایت logo.com می‌توانید لوگوهای بسیار حرفه‌ای و خاصی را تولید کنید. برای بهره بردن از راهنمای طراحی لوگوی رایگان با هوش مصنوعی می‌توانید به ادامه مطلب توجه کنید. 

 1. به وب‌سایت https://logo.com وارد شوید.
 2. بر روی دکمه Create a logo کلیک نمایید.
 3. در این مرحله باید نام شرکت خود را وارد کرده و سپس دسته‌بندی صنعت متناسب با حرفه خود را برگزینید.
 4. در این مرحله، لوگوهایی به شما پیشنهاد می‌شود که می‌توانید هر یک را انتخاب کنید و همچنین با سرچ کلمه کلیدی مربوطه می‌توانید سبک مدنظر خود را پیدا نمایید.
 5. در این مرحله باید به سراغ تنظیم رنگ، فونت، چیدمان عناصر و... بروید و بر اساس هویت برند خود سفارشی سازی را اجرایی کنید.
 6. این سایت می‌تواند پیش نمایش لوگو شما را در موقعیت‌های مختلف نشان دهد که با انتخاب هر یک می‌توانید لوگو مدنظر خود را دانلود کنید.

تولید لوگو با هوش مصنوعی با سایت  Tailor Brands

اگر به سایتی کامل و گسترده برای تولید لوگو با هوش مصنوعی نیاز دارید تا تمامی مشاغل و برندها را پوشش دهد، بدون ‌شک سایت  Tailor Brandsانتخابی هوشمندانه به حساب می‌آید. شما می‌توانید در این وب‌سایت هم به تنظیم مدارک ثبت کسب‌وکار خود دست پیدا کنید و هم در مورد یک وب‌سایت به تحقیق بپردازید. در واقع هدف طراحی سایت Tailor Brands، کمک به افراد در راستای راه‌اندازی کسب‌وکار بوده که یکی از فعالیت‌های ویژه این وب‌سایت، تولید لوگو با هوش مصنوعی است. در وب‌سایت تیلور برندز می‌توانید از یک چیدمان تمیز و قابل درک بهره ببرید که همین موضوع ساخت لوگو را برای تمامی افراد ساده‌تر کرده است. مهمترین ویژگی‌ها و مزایای سایت تیلور برندز وجود بیش از ۱۰ گزینه مختلف، وجود لوگو بر اساس انتخاب رنگ و فونت، وجود صدها نماد، طرح‌های رنگی و طرح‌بندی‌های خاص و... هستند.

سخن پایانی

دو راه کلی برای تولید لوگو در دسترس است که یکی از آنها، کمک گرفتن از طراحان خبره و ماهر است و راه دیگر، بهره بردن از هوش مصنوعی به شمار می‌آید. بدون ‌شک روش اول می‌تواند زمان‌بر و هزینه‌بر باشد؛ اما طراحی لوگو با هوش مصنوعی در زمانی بسیار کوتاه و بدون هزینه یا با صرف کم‌ترین هزینه ارائه می‌شود. شما می‌توانید از سایت‌های رایگان  Tailor Brands، Looka Logo Maker، Wix Logo Maker، logo.com و... کمک بگیرید و لوگوی متناسب با فعالیت کسب‌وکار و برند خود را طراحی نمایید

نظر شما درباره سایت ‌های رایگان ساخت و طراحی لوگو با هوش مصنوعی  چیست؟