معرفی طرح کهن و خدمات آن برای افرادی که نیاز به طراحی گرافیکی دارند!
اخبار

معرفی طرح کهن و خدمات آن برای افرادی که نیاز به طراحی گرافیکی دارند!

2/24/2022 4:31:45 AM
1593 مشاهده

 معرفی طرح کهن و خدمات آن برای افرادی که نیاز به طراحی گرافیکی دارند!

اگر در دنیای دیجیتال هستید و یا حتی یک کسب و کار سنتی و ساده دارید، احتمال اینکه نیاز به خدمات طراحی داشته باشید، خیلی زیاد است. طرح کهن به عنوان سامانه دریافت کننده سفارش طراحی گرافیک می‌تواند به شما خدمات مختلفی را در این رابطه ارائه کند تا شما در کم‌ترین زمان ممکن به صورت آنلاین، خدمات مربوط به این حوزه را دریافت کنید.
از مزایای این تیم نسبت به سایر تیم‌ها و مجموعه‌های طراحی گرافیک، داشتن تجربه کالا بالاست! طرح کهن بیش از 10 سال است که همراه یک تیم حرفه‌ای مشغول به انجام تک، تک سفارشات مجموعه‌های تبلیغاتی و افرادی است که می‌خواهند محصولات مختلف را چاپ کنند.
تیم حرفه‌ای طرح کهن با ترسیم اتودهای مختلف، برگزاری اتاق فکری و ... به طرح‌های نهایی شما می‌رسد. در ادامه قصد داریم با معرفی خدمات مجموعه طرح کهن مانند طراحی لوگو، طراحی کاتالوگ، طراحی ست اداری، طراحی کارت ویزیت و موارد این چنینی به شما اطلاعات مفیدی در این رابطه بدهیم.
طراحی جلوه ظاهری کسب و کار شماست!
کسب و کار شما در دنیای واقعی یا مجازی برای آن که مخاطبان را جذب کند، نیاز به طراحی دارد. طراحی روح جدیدی در جان کسب و کار شما می‌دمد و آن را زیباتر از همیشه می‌کند. شما می‌توانید با کمک طراحی صدها کلمه و هزاران حرف را در یک تصویر بگنجانید و مخاطب را جذب کسب و کار خود کنید.
هرچقدر که طراحی گیراتر و کاربرپسندتر باشد، مخاطبان بیشتری به کسب و کار شما جذب می‌شوند. در نظر بگیرید که مخاطبان شما به خوبی به این موضوع واقف‌اند که طراحی تنها زمانی می‌تواند تأثیر گذار و اثر بخش باشد که بر اساس سلیقه آن‌ها باشد.
به همین دلیل در مجموعه‌های حرفه‌ای که اقدام به طراحی گرافیک می‌کنند، این موضوع به اثبات رسیده که تا ندانند که برای چه شخص یا اشخاصی تولید محتوا می‌کنند، امکان بهره برداری از فرایند برای آن‌ها وجود ندارد. 
طراحی ملزومات مورد نیاز کسب و کار شما، نشان دهنده هویت برند شماست!
اگر وارد یک رستوران شوید که منوی آن طراحی بسیار ضعیفی داشته باشد، چه حسی نسبت به آن پیدا می‌کنید؟ اگر تراکت زشت و بدقواره یک مغازه به دست شما برسد، چه حسی نسبت به آن پیدا می‌کنید؟ بسیاری از کسب و کارها که در درون مجموعه خود یکسری ملزومات زیبایی دارند، باید به این موضوع توجه داشته باشند که مخاطبان آن‌ها در نگاه اول بر اساس طراحی‌های آن‌ها نسبت به کسب و کارشان قضاوت خواهد کرد.
برای همین در ادامه می‌خواهیم با معرفی بیشتر مجموعه طرح کهن به شما کمک کنیم که از خدمات طراحی باکیفیت بهره‌مند شوید. با آشنایی با خدمات این مجموعه و فرایند ثبت سفارش در آن، آماده این خواهید بود که از طرح‌های باکیفیت در تمامی بخش‌های کسب و کار خود بهره‌مند شوید.


خدمات طراحی گرافیک طرح کهن
 
تیم متخصص و حرفه‌ای طرح کهن، انواع خدمات طراحی گرافیک را به افراد و مجموعه‌های مختلف ارائه می‌کند. حقیقت این است که اگر ما برای سفارش طراحی گرافیک به مجموعه‌هایی مراجعه کنیم که از کار آن‌ها راضی نباشیم، احتمال این که مجبور باشیم، دوباره اقدام به سفارش طراحی به یک مجموعه دیگر بکنیم، زیاد می‌شود و نه تنها زمان را از دست می دهیم، بلکه باید دوباره هم هزینه کنیم.
ایران کهن با طراحی اختصاصی و حرفه‌ای برای هر مجموعه متناسب با نیاز، هویت بصری و رنگ سازمانی سعی بر این دارد که طرحی را آماده کند که برای کسب و کار شما تأثیر گذار باشد.
برخی از خدمات این مجموعه که به صورت آنلاین قادر هستید آن‌ها را سفارش دهید، عبارت‌اند از:
• طراحی لوگو
• ست اداری
• تمامی امورات گرافیکی
• طراحی کارت ویزیت
• استند و سازه نمایشگاهی
• طراحی قالب استوری اینستاگرام
• جلد کتاب و صفحه آرایی
• کاتالوگ، بروشور، مجله و آگهی نامه
• بنر و بیلبورد
• پوستر
• تراکت تبلیغاتی
• هدایای تبلیغاتی
• برچسب و لیبل
• مهر
• و ...
شاید برای شما هم جالب باشد که دریافت این خدمات از سوی یک مجموعه نیاز به تخصص زیادی دارد که می‌توانید آن را در مجموعه طرح کهن پیدا کنید. فرقی نمی‌کند که سفارش طراحی گرافیکی شما در چه زمینه‌ای باشد، شما می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که کار به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.


چرا باید طرح کهن را برای انجام خدمات گرافیکی، انتخاب کنیم؟


اگر به دنبال سفارش طراحی گرافیک باشید، اما نمی‌دانید که چرا باید برای این کار به طرح کهن اعتماد کنید، باید به شما بگوییم که حداقل 3 دلیل وجود دارد که می‌توانید با توجه به آن‌ها به ایران کهن، راحت‌تر اطمینان کنید:


قیمت مناسب انجام خدمات طراحی گرافیک


قیمت مناسب در کیفیت بالا، می‌تواند بزرگ‌ترین خواسته و نیاز مشتری از هر مجموعه یا تیم طراحی گرافیک باشد. مجموعه‌های تبلیغاتی و شرکت‌هایی که نیاز به محصولات چاپی مختلف دارند، ممکن است که روزانه به طرح‌های باکیفیت مختلفی نیاز داشته باشند، از همین بابت انتخاب تیمی که در کنار کیفیت، قیمت مناسبی هم برای خدمات خود ارائه می‌کند، می‌تواند حائز اهمیت باشد.


تحویل سریع سفارشات طراحی گرافیک به کارفرما


مسئله بعدی که باید به آن توجه شود و دلیل انتخاب مجموعه طرح کهن از سوی بسیاری از کارفرما هاست، تحویل سریع سفارشات طراحی گرافیک است. کارفرمایان نیازمند این هستند که برای دریافت خدمات مختلف در حوزه‌های مختلف حتماً از طراحی ارزشمند برخوردار شوند.


تیم تخصصی و حرفه‌ای برای انجام کار


مسئله بعدی که باید به آن توجه داشت، این است که طرح کهن در کنار قیمت، سرعت و کیفیت از یک تیم تخصصی برای انجام کارهای شما کمک می‌گیرد. شما می‌توانید با اعتماد کردن به این مجموعه از کیفیت طرح‌هایی که دریافت خواهید کرد، اطمینان داشته باشید.


چگونه سفارش خود را در طرح کهن ثبت کنیم؟


خوشبختانه از آنجا که طرح کهن یک سامانه سفارش طراحی گرافیک است، امکان این موضوع وجود دارد که شما از طریق سایت این مجموعه با وارد کردن اطلاعاتی همچون عنوان سفارش، نام و نام خانوادگی، شماره همراه، توضیحات طراحی و یا بارگذاری یک فایل برای توضیحات بیشتر سفارش خود را به راحتی ثبت کنید.
بخش پشتیبانی مجموعه طرح کهن با بررسی درخواست شما با شما از طریق پیام‌رسان‌ها با شما در ارتباط خواهند بود تا فرایند طراحی شروع و به نتیجه برسد.

نظر شما درباره معرفی طرح کهن و خدمات آن برای افرادی که نیاز به طراحی گرافیکی دارند! چیست؟