ایده برای چاپ عکس روی شاسی
مقالات

ایده برای چاپ عکس روی شاسی

6/7/2022 7:57:24 AM
2446 مشاهده

ایده برای چاپ عکس روی شاسی

چاپ عکس راهی عالی برای ثبت و به اشتراک گذاری خاطرات و یا تلاش‌های هنری شماست، اما گاهی اوقات یک چاپ کاغذی ساده به اندازه کافی عدالت را برای به نمایش گذاشتن هنر شما بیان نمی‌کند. در این مقاله، ما به بیان چند ایده برای چاپ عکس بر روی شاسی می‌پردازیم که برای نمایش منحصر به فردتر عکس‌های شما ایده‌ای عالی هستند.

چاپ عکس بر روی شاسی

قبل از هر کاری برای اقدام به چاپ عکس بر روی تخته شاسی باید مشخص کنید که این عکس‌ها قرار است در کجا قرار بگیرند و در چه سایزی دوست دارید باشند. تصمیم گیری در مورد این امر به شما کمک می‌کند تا بتوانید ایده مناسبی را انتخاب کنید که به فضای خانه و دکوراسیون داخلی شما منطبق باشد. بهترین مکان برای این کار دیوارهای خالی و بزرگ اتاق نشیمن یا پذیرایی است.

انواع ایده‌های چشم نواز چاپ عکس بر روی شاسی

در این بخش به معرفی چند ایده متنوع و متفاوت برای چاپ عکس بر روی تخته شاسی می‌پردازیم.

• یک سه‌گانه (یا یکی از انواع مختلف)

سه گانه روشی عالی برای افزودن بعد جدیدی به چاپ شاسی است. اما اگر سه پانل کافی نیست، همیشه می‌توانید تعداد بیشتری اضافه کنید یا حتی به دو قسمت کاهش دهید. راه‌های زیادی برای چاپ عکس شما به صورت سه‌تایی وجود دارد که شامل خدمات تخصصی می‌شود. 

 

• عکس پازلی

یک روشی عالی برای افزودن بعد جدیدی به چاپ شاسی عکس‌های پازلی است. شما می‌توانید با برش عکس‌ها به شکل پازل و با کنار هم قرار دادن‌ آن‌ها بر روی تخته شاسی یک قاب عکس عالی برای دیوار پذیرایی خود درست کنید.

 

• تبدیل عکس به یک کار هنری 

شما می‌توانید با استفاده از  نرم افزارهای موجود در بازار و یا با کمک گرفتن از یک فرد که در این زمینه تخصص دارد عکس خود را به یک نقاشی سبک کلاسیک یا مدرن تبدیل کرده و بعد آن را بر روی تخته شاسی در اندازه‌های مختلف چاپ کنید. 

 

• ترکیب چند عکس با هم

یکی از ایده‌های بسیار عالی برای این کار ترکیب چند عکس مختلف با هم برای چاپ است. شما می‌توانید هر تعداد عکسی که دوست دارید را به گرافیست بدهید تا با یک ایده عالی و منحصر به فرد آن‌ها را برای شما در یک قاب طراحی کند و قرار دهد. عکس‌های از تمام رده‌های سنی خود یا فرزندانتان در کنار هم می‌تواند بسیار عالی شود.

 

• قرار دادن هندسی عکس‌ها در کنار هم

می‌توانید تعداد زیادی عکس را بر روی تخته شاسی در سایزهای مختلف چاپ کرده و آن‌ها را به صورت نامنظم و یا منظم در کنار هم چیده و یک طرح تازه بر روی دیوار به کمک عکس‌ها ایجاد کنید. این روش به مانند درست کردن یک آلبوم زیبا از عکس‌های خانوادگی بر روی دیوار است.

 

چاپ عکس بر روی شاشی در مجتمع کهن

اگر به دنبال چاپ عکس بر روی تخته شاسی با ایده‌های ناب و متفاوت هستید می‌توانید یکی از این ایده‌ها و یا هر ایده منحصر به فرد دیگری که دارید را بر روی تخته شاسی پیاده کنید و لحظه‌های شاد و خاطره انگیز خود را ثبت کنید. اما برای این که ایده شما به بهترین شکل ممکن اجرا شود حتما چاپخانه‌ای را انتخاب کنید که توانایی انجام این کار را داشته باشد و از تجهیزات به روز چاپ در چاپخانه خود استفاده کند.

ما برای این کار مجتمع چاپ کهن را پیشنهاد می‌کنیم. برای دریافت خدمات از این چاپخانه می‌توانید سفارش خود را به صورت آنلاین در هر کجای ایران که هستید ثبت کنید. این مجتمع چاپ از بهترین نوع تخته شاسی، و بهترین متریال برای چاپ عکس استفاده کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن کار شما را انجام داده و برای شما ارسال می‌کند. 

 

نظر شما درباره ایده برای چاپ عکس روی شاسی چیست؟