تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت اتیکت لمینت برجسته طلاوب دورگرد

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG

فایل طرف اول

×

uv برجسته فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

بررسی و معرفی اتیکت لمینت برجسته طلاکوب دورگرد

اتیکت‌ لمینت برجسته طلاکوب دورگرد یکی از انواع متنوع  و بسیار گسترده کارت اتیکت‌ها است. اگر معرفی کالای شما احتیاج به یک اتیکت خیلی زیبا و خاص دارد به شما پیشنهاد می‌کنیم این نمونه را سفارش دهید. زیرا بدون اغراق اتیکت‌ لمینت برجسته طلاکوب دورگرد در زیبای بی‌نظیر است. کارت اتیکت‌ها را شما با جنس‌های متفاوت می‌توانید سفارش دهید که کیفیت هر کدام از مقوا‌ها تا حدودی متفاوت است. اتیکت لمینت برجسته طلاکوب دورگرد با کاغذ مقوای ایندربرد  ۳۰۰ گرم تولید می‌شود که کیفیت آن‌ها مطلوب است. 
برای تهیه این کارت از دو مقوا ایندربرد بر روی یکدیگر استفاده شده و بعد پرس می‌شوند و به نوعی لمینت می‌شوند (در این کارت‌ها از روکش لمینت استفاده نمی‌شود). هنگام چاپ این اتیکت‌ها قسمتی که قرار است طلاکوب شود نباید در فایل چاپی قرار بگیرد. اگر این اتفاق رخ دهد کارتی با کیفیتی بسیار پایین دارید. همچنین بهتر است برای اتیکت لمینت برجسته طلاکوب دورگرد از رنگ‌های روشن استفاده شود. ایجاد ضرب طلایی و برجستگی برای جلوه بصری تاثیر زیادی دارد.

مزایای استفاده از اتیکت‌ لمینت برجسته طلاکوب دورگرد

هر کالای که در فروشگاه‌ها در معرض فروش قرار بگیرد برای آن‌ها بهتر است از اتیکت‌ها استفاده شود، به تناسب آن محصول کیفیت اتیکت آن را کارفرما می‌تواند انتخاب کند. بر روی اتیکت‌ها بسته به سایزی که تولید می‌شوند مطالب مختلف را می‌توان چاپ کرد. مهم‌ترین کاربرد کارت اتیکت‌ لمینت برجسته طلاکوب دورگرد توسعه برند کارفرما و ایجاد ارتباط با مشتری است، این کارت‌ها به خوبی اطلاعات اولیه و اساسی که مشتری باید بداند را در اختیارشان قرار می‌دهد.

ویژگی‌های اتیکت لمینت برجسته طلاکوب دورگرد

از جمله ویژگی این نوع کارت می‌توان موارد زیر را نام برد:
• کارت اتیکت‌ها هر کدام ویژگی منحصر به فرد خود را دارند. یکی از ویژگی‌های این مدل از کارت اتیکت‌ها این است که قسمتی که کارفرما بخواهد برجسته طراحی می‌شود، این امر سبب می‌شود آن قسمت برجسته خاص‌تر و جذاب‌تر دیده شود. 
• قسمتی از کارت که برجسته می‌شود به سلیقه کارفرما معمولا طلاکوب، یووی موضعی شده، حسابی آن قسمت خودش را نشان می‌دهد‌. کارفرما می‌تواند همان قسمتی که برجسته سفارش داده است را طلاکوب کند که در این صورت نمای آن قسمت چندین برابر می‌شود.
• رنگ‌ها بر روی این متریال با کیفیت چاپ می‌شود و کاملا طبیعی هستند. این یک ویژگی کاملا مثبت است زیرا کیفیت رنگ‌ها در جذب مشتری موثر است.
• بر روی اتیکت لمینت برجسته طلاکوب دورگرد سلفون مات کشیده می‌شود که باعث می‌شود ماندگاری این اتیکت بیشتر شود.
• این اتیکت کلا مات است فقط قسمتی‌ که کارفرما بخواهد طلایی و براق می‌شود.
• کارت‌ها به دو حالت تک رو و یا دورو قابل چاپ هستند این کارت اتیکت‌ها دورو چاپ می‌شوند و اطلاعات بیشتری را می‌توانند ارائه دهند. 
• سایز استاندارد اتیکت لمینت برجسته طلاکوب دورگرد ۱۱.۲* ۵.۵ است و حاشیه برش این کارت‌ها از هر چهار طرف حدود ۵ میلی‌متر است.
• دور گرد بودن اتیکت لمینت برجسته طلاکوب دورگرد یک ویژگی مثبت به حساب می‌آید.

تحویل سفارش اتیکت لمینت برجسته طلاکوب 

 

از زمانی که ثبت سفارش انجام می‌دهید ۷ روز طول می‌کشد تا این کارت‌ها آماده شود و به دست شما برسد. زمان ذکر شده بر اساس روز‌های کاری حساب می‌شود و تعطیلات را نباید جزء آن حساب کنید. در صورتی که کارت‌ها زودتر از موعد مقرر آماده شوند با کارفرما تماس گرفته می‌شود تا کارت‌ها را زودتر به دستش برسد.

چاپ اتیکت لمینت برجسته دورگرد

چاپ اتیکت‌ لمینت برجسته طلاکوب دورگرد به صورت افست است که سرعت آن بالا و با کیفیت است. تعداد چاپ اتیکت لمینت برجسته طلاکوب دورگرد از ۱۰۰۰ عدد شروع می‌شود. چاپ ایران کهن بروزترین دستگاه‌ها را در مجموعه خود دارد و به این موضوع همه ما واقف هستیم، با به‌روز شده دستگا‌ه‌ها عیوب و نواقص قبلی آن‌ها گرفته می‌شود. 

کلام آخر

کیفیت کارتی که برند شما را به مشتری معرفی می‌کند حائز اهمیت است زیرا اولین گام برای آشنای شما است و به نوعی میزان اعتبار برند شما را نشان می‌دهد. برای اینکه کارت‌های باکیفیت و طراحی خاص داشته باشید قبل از سفارش نمونه کارهای چاپ شده آن مجموعه را مشاهده کنید. چاپ ایران کهن انتخابی هوشمندانه برای چاپ اتیکت‌ لمینت برجسته طلاکوب دورگرد است.