تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPEG, JPG
  • رزولوشن فایل‌های JPG , TIFF حداقل 300 دی پی آی باشد.

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

چاپ برگه یادداشتA6

مطمئنا" برای اینکه کارهای شما با نظم و ترتیب پیش برود بهترین گزینه ، یاداشت برداری  و چک مارک لیست کارهای روزانه می باشد.چاپ برگه یادداشت A6 می تواند شما را در این امر یاری کند.با توجه به اینکه برگه یادداشت هم کوچک ،هم سبک و به راحتی در هر جایی قابل حمل می باشد می تواند بسیار مفید واقع شود.


چاپ برگه یادداشت هم میتواند جنبه استفاده شخصی هم می تواند جنبه تبلیغی هم داشته باشد .

چاپ برگه یادداشت چسب دار و تبلیغاتی 

به طور مثال شاید برای شما پیش آمده باشد که یک نفر تکنسین را از طریق یک شرکت به محل کار برای تعمیر کیس خود فرا خوانده اید .بعد از اتمام کار یک برگه چسبدار را روی مانیتور شما یا دم در محل کار می چسباند، که آدرس و شماره تلفن خود را بر روی آن درج کرده است .چاپ برگه یادداشت هم میتواند جنبه استفاده شخصی هم می تواند جنبه تبلیغی هم داشته باشد .  چاپ برگه یادداشت چسب دار و تبلیغاتی بسیار کاربردی و در عین حال مقرون به صرفه است.
 چاپ افست برگه یاداشت A6 فوری شیت عمومی در انواع گرماژ و رنگ های مختلف و انواع کاغذ در مجتمع چاپ ایران کهن با کمترین تعرفه چاپی.