تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت کاغذ دیواری طرح آتوسا

حداکثر طول :5000 سانتیمتر

حداکثر عرض :108 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 سفارش آنلاین کاغذ دیواری طرح آتوسا

 سفارش آنلاین کاغذ دیواری طرح آتوسا

به منازل خود جانی دوباره ببخشید. عناصر دکوراسیون داخلی منزل جلوه خانه را می‌توانند حسابی تغییر دهند یکی از این عناصر کاغذ دیواری است. کاغذ دیواری در زیبای منزل نقش تعیین کننده‌ای دارد به صورتی که وقتی منزل کاغذ دیواری می‌شود احساس می‌کنید به خانه جدید نقل مکان کرده‌اید. کاغذ دیواری‌ها در طرح های متفاوت ساخته می‌شود و برای تغییر اتاق نشیمن، اتاق خواب، محل کار و... یک انتخاب ایده‌آل هستند.

دستگاه چاپ کاغذ دیواری

تجهیزات سبب شده‌اند که متناسب با مد روز انواع عناصر را ساخته و به بهترین شکل از آن استفاده کنیم. دستگاه اکوسالونت جوهر مخصوص دارد که چاپ بر روی کاغذ دیواری توسط این دستگاه  انجام می‌شود ماندگاری بالا و قابل شست‌و‌شو بودن از ویژگی‌های چاپ کاغذ دیواری با دستگاه اکوسالونت است.

دستگاه چاپ کاغذ دیواری

 مشخصات سفارش کاغذ دیواری 

کاغذ دیواری طرح آتوسا دارای مشخصاتی به شرح زیر است:
• ابعاد سفارش کاغذ دیواری شامل طول و عرض مشخص شده‌ای است. طول حداکثر ۵۰۰۰ سانتی‌متر و عرض حداکثر ۱۰۸ سانتی‌متر
• زمان تحویلی کاغذ دیواری فوری و معمولی است . فوری ۱ روز کاری زمان می‌برد و معمولی ۲ روز کاری.
• سفارش طراحی آنلاین پذیرفته می‌شود.

 قیمت کاغذ دیواری طرح آتوسا

این موضوع کاملا واضح است که هر چقدر متراژ سفارش بالاتر برود هزینه بیشتری باید پرداخت کرد نکته‌ای که برای کاغذ دیواری طرح آتوسا باید به آن توجه کنید دستگاه چاپ آن است تنها با دستگاه اکوسالونت طرح‌ها ماندگار هستند و پاک نمی‌شوند. پس اگر مجموعه چاپی، قیمت ارزان‌تری به شما پیشنهاد داد حتما در مورد دستگاه چاپ آن اطلاعات کسب کنید تا بیهوده هزینه پرداخت نکنید.

قیمت کاغذ دیواری طرح آتوسا

 جمع‌بندی

برای زیبا شدن و تغییرات اساسی برای هر مکانی کاغذ دیواری بهترین انتخاب است. مجتمع چاپ کهن می‌تواند انواع طرح، نوشته و... را بر روی کاغذ دیواری بر مبنای شرایط محیطی که قرار است در آنجا نصب شود طراحی کند.