تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت کاغذ دیواری طرح کاج متالیک

حداکثر طول :5000 سانتیمتر

حداکثر عرض :108 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 کاغذ دیواری طرح کاج متالیک، یک کاغذ دیواری متفاوت

پنهان کردن عیوب دیوارها و جذاب ساختن آنها با کاغذ دیواری به راحتی  امکانپذیر بوده و مناسبترین روش برای ایجاد تغییری اساسی در محیط، استفاده از کاغذ دیواری طرح کاج متالیک است. طراحی و ترکیب رنگ این مدل حس سر زندگی و پویایی را در مکان مورد نظر ایجاد میکند. برای انتخاب کاغذ دیواری کاج متالیک استرس و دلهره نداشته باشید. زیرا رنگ، سبک، الگو و بافت آن با هر محیطی تناسب دارد. پنهان کردن عیوب دیوارها و جذاب ساختن آنها با کاغذ دیواری به راحتی  امکانپذیر است. این کاغذ دیواری متفاوت توسط دستگاههای به روز و استفاده از متریالهای با کیفیت  تولید و عرضه میشوند.

 مشخصات کاغذ دیواری طرح کاج متالیک

برای این که بتوانید انتخاب راحتی در زمینه کاغذ دیواری داشته باشید، اطلاعات محصول بسیار مهم است، از جمله اطلاعاتی را که در مورد کاغذ دیواری طرح کاج متالیک میتوان بیان کرد به شرح زیر است:
• تیراژ: دلخواه
• ابعاد: طول حداکثر ۵۰۰۰ سانتیمتر و عرض حداکثر ۱۰۸ سانتیمتر
• زمان تحویل: فوری و معمولی 
• نوع چاپ: چاپ پلات لمینت و اکو سالونت

 خرید و محاسبه قیمت کاغذ دیواری طرح کاج متالیک

با انواع کاغذ دیواریهای چاپ کهن به ویژه کاغذ دیواری طرح کاج متالیک میتوانید محیط مورد نظر خود را کاملا شخصی سازی کنید. علاوه بر این امکان پوشاندن معایب دیوار نیز وجود دارد و نمای زیباتری نیز به خانه و یا محیط کار میدهد. برای سفارش این کاغذ دیواری میتوانید به سایت مراجعه کرده و بعد از پر کردن فیلدهای خواسته شده قیمت را مشاهده کرده و سفارش خود را ثبت نهایی کنید.