آشنایی با سریع ترین نرم افزار برش فیلم
مقالات

آشنایی با سریع ترین نرم افزار برش فیلم

12/25/2022 10:29:50 PM
10162 مشاهده

 آشنایی با سریع ترین نرم افزار برش فیلم

 آشنایی با سریع ترین نرم افزار برش فیلم

اگر برنامه‌های زیادی را نصب کرده‌اید اما تا‌کنون موفق نشدید سریع ترین نرم افزار برش فیلم را پیدا کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید در این مطلب شما با برخی از بهترین و سریعترین نرم افزار برش فیلم آشنا خواهید شد.

Smart Cutter سریعترین نرم افزار برش فیلم

  اولین نرم افزاری که به معرفی آن خواهیم پرداخت نرم افزار برش فیلم  Smart cutter است. اگر نرم‌افزاری سریع، کم‌ حجم و حرفه‌ای می‌خواهید Smart cutter را نصب کنید. برای برش فیلم و حذف تبلیغات Smart Cutter انتخابی ایده‌آل است. شما می‌تواند تکه‌ای از فیلم را جدا و آن را ذخیره کنید. وقتی کار برش را انجام می‌دهید هنگام ذخیره سازی مجدد سرعت پردازش اطلاعات به طرز شگفت‌انگیزی بالاست، سرعت بالای این برنامه افت کیفیت را به همراه ندارد. آخرین نسخه این نرم‌افزار ۱.۹ است که اشکالات قبلی را کلا رفع کرده و یک برنامه بهینه سازی شده در اختیار کاربر قرار داده، خوب تا این قسمت از معرفی این برنامه متوجه شدیم که سرعت بالا و کیفیت مطلوبی دارد اما کل ویژگی‌های این برنامه به این دو فاکتور ختم نمی‌شود. این نرم‌افزار می‌تواند موارد متعدد دیگری که موجب راحتی کار کاربران می‌شود نیز ارائه دهد که عبارت است از:

Smart Cutter سریعترین نرم افزار برش فیلم

• صدای فیلم را حذف کند.
• تبلیغات میان فیلم را شناسایی کرده و شما با یک کلیک می‌توانید آن را حذف کنید.
• محیط کار کردن با این نرم‌افزار ساده و راحت است.
• کاربر می‌تواند از یک فریم عکس بگیرد.
• بدون اینکه رندر کردن در کار باشد قابلیت ذخیره نهایی  دارد. 

نرم افزار برش فیلم  AVCWare Video Cutter

کار کردن با نرم‌افزارهای حرفه‌ای برای کاربر لذت بخش است بخصوص که سرعتی مانند نور داشته باشند. یکی دیگر از سریع‌ترین نرم‌افزار برش فیلم ویدئو کاتر (AVCWare Video Cutter) است. با این نرم‌افزار می‌توانید فیلم‌ها را با سرعت عالی به قطعات کوچک‌تر تقسیم کنید‌. فرمت‌های زیادی را ویدئو کاتر پشتیبانی می‌کند که یک مزیت محسوب می‌شود. خروجی ویدئو با این نرم‌افزار به صورت یک پرونده کامل است و کار کردن با ویدئو کاتر افت کیفیت را به همراه ندارد.

نرم افزار برش فیلم  AVCWare Video Cutter

با این نرم افزار برش فیلم تغییراتی مانند: اندازه ویدئو، نرخ‌ فریم، نرخ بیت، کیفیت صدا و حجم را نیز می‌تواند بهبود ببخشد. ویژگی‌های شاخصی که در کنار سرعت بالا سبب شده این نرم‌افزار پرکاربردتر شود شامل:
• طیف گسترده‌ای از فرمت‌های ویدئویی از جمله MPEG، MKV، FLV، MP4، RM، ASF، WMV، 3GP VOB، DivX، XviD، SWF HDAVCHD Video، H.264  را پشتیبانی می‌کند 
• MPEG-4 AVC، MPEG2 HD، MPEG-4 TS HD Quick Time HD، WMV HD Video و... ورودی و خروجی آن را پشتیبانی می‌کند.
• می‌خواهید فرمت فیلم اصلی را تغییر دهید ویدئو کاتر این شرایط را فراهم کرد
• با ویدئو کاتر می‌توانید کلیپ‌های برش خورده را ادغام کنید و کنار هم در یک قالب داشته باشید.
• این قابلیت را دارد که ویدئو را به صورت کلیپ سفارشی تنظیم کند.
• از چندین زبان پشتیبانی می‌کند.
• ر چند وقت یک بار ابدیت جدید ارائه می‌کند.

نرم افزار برش فیلم Gihosoft

این نرم افزار یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین نرم افزار برش فیلم است. این نرم افزار امکان نصب بر روی مک و ویندوز را دارد اما مشکل بزرگ این نرم افزار این است که تنها کار برش را انجام می٬دهد و برای اتصال بخش‌های جدا شده باید از یک نرم افزار دیگر استفاده کنید. در کنار این نقطه ضعف یک نقطه قوت عالی نیز دارد و آن این است که اگر فایل برش خورده را از یک فرمت به فرمت دیگر تبدیل نکنید نیاز به رند گیری مجدد نیست. از دیگر نقاط قوت این برنامه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• پشتیبانی از تمامی فرمت‌های کلیدی ویدیویی و صوتی.
• وقتی کارتان تمام شد، نیازی به رندر مجدد ویدیو نیست.
• بدون واترمارک

نرم افزار برش فیلم Gihosoft

نرم افزار Weeny

در ادامه معرفی سریع‌ترین نرم افزارهای برش فیلم به نرم افزار Weeny می‌رسیم. این نرم افزار از فرمت‌های MP4 و WMV به همراه فرمت‌های قدیمی‌تر مانند 3GP و RM پشتیبانی می‌کند. نکته قابل توجه در مورد نرم افزار برش فیلم Weeny این است که برای ویندوز 7 به بالا مناسب است. از دیگر مزایای این برنامه می‌توان موارد زیر را نام برد:
• می‌توانید ترتیب کلیپ‌های خود را تغییر دهید.
• این برنامه از بسیاری از فرمت‌های فایل قدیمی پشتیبانی می‌کند.

نرم افزار Weeny

نرم افزار برش فیلم Joiner 

 Joiner در واقع یک برنامه برش فیلم برای ویندوز است که به شما امکان می‌دهد برش‌های که از فیلم زده‌اید را به هم متصل کرده و نتیجه را به صورت یک فایل ذخیره کنید. این برنامه روی رایانه‌هایی که از ویندوز XP به بالا قابل اجرا است. این برنامه از AVI، MP4 و MOV و همچنین برخی از فرمت‌های فایل قدیمی٬تر پشتیبانی می‌کند. از جمله مزایایی این برنامه می‌توان موارد زیر را یاد کرد:
• می‌تواند گیره‌ها را به هم متصل کند و همچنین آن‌ها را برش دهد.
• تقریباً روی هر رایانه شخصی کار می کند. 

نرم افزار برش فیلم Joiner 

 نرم افزار Bandicut

Bandicut یک برنامه برش و پیوستن ویدیو برای ویندوز است. نسخه رایگان این برنامه فایل‌های پشتیبانی شده را به AVI، MP4 و MOV محدود کرده و نتایج را واترمارک می کند. متأسفانه، برخی از بهترین ویژگی‌های نسخه غیر رایگان، مانند اتصال ویدیو، برش سریع و رمزگذاری با سرعت بالا، برای کاربران رایگان در دسترس نیستند. قابل توجه است که این برنامه بر روی هر نسخه از ویندوز، از ویستا تا ویندوز 10 اجرا می شود.

 نرم افزار Bandicut

 کلام آخر

آنچه در این مطلب به بررسی آن پرداختیم نرم افزارهای برش فیلم است و به صورت ساده و اجمالی برخی از بهترین و سریع‌ترین نرم افزار برش فیلم را معرفی کردیم. اگر مبتدی هستید برای شروع کار از نرم‌افزار‌های برش فیلم رایگان استفاده کنید در صورت راحت‌ بودن با محیط آن نرم‌افزار بروز‌ترین نسخه‌ آن را تهیه کنید. سرعت نرم‌افزار‌ها فاکتور مهمی است که کاربران را به خود جذب می‌کند، در نتیجه به این نکته بسیار توجه داشته باشد. امیدواریم به کمک این مطلب بتوانید نرم افزار مناسب خود را پیدا کنید.

نظر شما درباره آشنایی با سریع ترین نرم افزار برش فیلم چیست؟