محاسبه قیمت مقوا فلاندی
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :21 سانتیمتر

حداکثر عرض :29 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

چاپ دیجیتال کارت ویزیت مقوا فنلاندی

 چاپ دیجیتال کارت ویزیت مقوا فنلاندی به‌دلیل مسطح بودن و پایداری مناسب در میان کسب و کارها بیار رواج دارد. زیرا کارت ویزیت بخش مهمی از یک شغل و یا کسب‌‌و‌کار است پس مقوا فنلاندی گزینه مناسبی برای چاپ کارت ویزیت جهت گسترش مشاغل است.

 مقوای فنلاندی چیست؟

مقوا فنلاندی یک نوع مقوا سفید رنگ و سفت است که در طرح و اندازه‌های مختلف وجود دارد. مواد اولیه ساخت مقوا فنلاندی، چوب صنوبر است که ارزان و نشکن بوده و به‌دلیل مراحل ساخت ی که دارد، باعث می‌شود این مقوا استحکام بالایی داشته باشد. طوری که بعد خشک شدن قابل رول شدن نیست مگر اینکه چرب شود پس به شکل‌های مختلف برش داده می‌شود.

 نگاهی کلی به چاپ دیجیتال کارت ویزیت مقوا فنلاندی 

چاپ دیجیتال کارت ویزیت مقوا فنلاندی به دلیل این که از چوب خالص ساخته‌شده بسیار مناسب برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ است. چون کارت ویزیت به‌طور مستقیم به مشتری و مخاطب مورد‌ نظر داده می‌شود، در نتیجه در ‌تماس مستقیم با افراد هدف است. مقوا فنلاندی چون جنسی که دارد سخت و محکم است پس عمر طولانی نسبت به کارت ویزیت‌هایی که با مواد اولیه دیگر ساخته می‌شوند دارد. همچنین دارای سطحی صاف است که برای چاپ دیجیتال کارت ویزیت این ننوع مقوا بسیار مناسب است.
این نوع مقوا نسبت به حجمی که دارد بسیار سبک است پس در جا‌به‌جایی برای چاپ دیجیتال کارت ویزیت مقوا فنلاندی به مشکل نمی‌خورید. چون مقوا فنلاندی پایدار و بادوام است و حتی می‌توانید با خط‌‌کش فلزی هم برش دهید و اینکه این مقوا جذب خوبی دارد. در نتیجه برای داشتن کارت ویزیت، چاپ دیجیتال کارت ویزیت مقوا فنلاندی مناسب بوده و به‌راحتی جوهر را جذب می‌کند.

 ویژگی چاپ دیجیتال کارت ویزیت مقوا فنلاندی 

از جمله ویژگی‌های چاپ دیجیتال کارت ویزیت مقوا فنلاندی به شرح زیر است:
• چاپ دیجیتال کارت ویزیت مقوا فنلاندی به‌دلیل چگالی بالا مقاومت بالایی دارد.
•  پایین بودن وزن این مقوا از مزیت‌های دیگر آن است.
• از مقوا فنلاندی می‌توانید برای روش‌‌های مختلف چاپ دیجیتال استفاده کنید.
• از ویژگی‌های دیگر این مقوا می‌توانیم به سازگار بودن آن با محیط زیست اشاره کنیم چون این مقوا با رنگ طبیعی و از موادی که قابل بازیافت هستند ساخته‌شده، پس بعد از استفاده مشکلی برای تجزیه ندارید و تداخلی در چرخه بازیافت ایجاد نمی‌کند، و به‌راحتی به چرخه بازیافت بر‌می‌گردد.
• چاپ دیجیتال کارت ویزیت مقوا فنلاندی به دلیل فاقد اسید بودن این نوع مقوا از مزیت‌‌های دیگر مقوا فنلاندی است، که موجب شده گزینه مناسبی برای چاپ کارت ویزیت باشد.

 کاربردهای چاپ دیجیتال کارت ویزیت مقوا فنلاندی

مقوا فنلاندی به‌دلیل پردازش آسانی که دارد برای ساخت انواع مدل‌های کارت ویزیت کاربردی است. همچنین این مقواها را برای چاپ دیجیتال کارت ویزیت می‌توانید در اندازه‌های مختلف تهیه کنید.
مقوا فنلاندی تنها در زمینه چاپ دیجیتال کارت ویزیت کاربرد ندارد بلکه در صنایع‌دستی مثل عروسک‌سازی و ساخت هواپیما یا وسیله نقلیه به‌عنوان مدل مقوایی و بسته‌بندی و حمل اقلام و در صحافی و قاب‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 معایب استفاده از کارت ویزیت مقوا فنلاندی

در‌‌ کنار مزیت‌هایی که برای چاپ دیجیتال کارت ویزیت مقوا فنلاندی گفتیم معایبی هم دارد مثلا رنگی مایل به زرد دارد و هنگام قرار گرفتن در نور خورشید، کارت ویزیت مقوا فنلاندی شل و سبک و تیره می‌شود.

 نکات مهم در طراحی و چاپ دیجیتال کارت ویزیت مقوا فنلاندی

از جمله نکات مهم در طراحی چاپ کارت ویزیت فنلاندی به شرح زیر است:
• چاپ دیجیتال کارت ویزیت مقوا فنلاندی از روش‌های آسان برای تولید انواع کارت‌های ویزیت است. برای طراحی و چاپ دیجیتال کارت ویزیت مقوا فنلاندی باید از سایز مناسب که ۹.۵ در۵.۵  و ۴.۵ در ۸.۵ است استفاده کرد.
• هنگام طراحی باید حواستان به محل برش باشد تا اطلاعات پاک نشود.
• رنگ خود مقوا سفید است پس برای طراحی و چاپ دیجیتال کارت ویزیت مقوا فنلاندی از رنگ‌بندی مناسب استفاده کنید.

 سخن پایانی

در حالت کلی کارت ویزیتی که با مقوا فنلاندی ساخته شود عمر طولانی دارد، مگر اینکه برش داده شود یا در معرض آفتاب باشد. پس برای چاپ دیجیتال کارت ویزیت، مقوا فنلاندی گزینه مناسبی است. ما در مجتمع چاپ کهن تمام مراحل کار چاپ دیجیتال کارت ویزیت مقوا فنلاندی را به بهترین شکل ممکن انجام داده و شما می توانید، کارت ویزیت مورد نظر خود را به صورت آنلاین در هر کجایی ایران که هستید سفارش دهید.