میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت دفترچه یاداشت کارن

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    CDR, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 دفترچه یادداشت کارن

دفترچه یادداشت را از فروشگاههای مختلف میتوانید تهیه کنید. اما نمونهای مانند دفترچه یادداشت کارن را فقط میشود از چاپ کهن تهیه کرد. از دانشجو، کارمند، دانشآموز، مدیران، فنی کاران و... گرفته و هر شخصی که سواد خواندن و نوشتن دارد این دفترچه برای او کاربرد دارد. همچنین دفترچه یادداشت تقریبا برای تبلیغ در هر زمینه و کسبوکاری که هستید بازخورد مطلوبی دارد. مجموعه ما امکانات چاپی و نیروی انسانی برای تولید دفترچههای یادداشت را در اختیار دارد. 

 ویژگی دفترچه یادداشت کارن

دفترچه یادداشت کارن ابزاری پرکاربرد و قابل حمل برای یادداشت انواع مطالب روزانه و درسی بوده و به مانند سالنامه بسیار مورد استفاده افراد در سنین گوناگون است. اما چرا دفترچه یادداشت کارن؟ علت این که این دفترچه را پیشنهاد میکنیم ویژگیهای خاص و کاربردی است که این دفترچه یادداشت دارد ویژگیهایی مانند طراحی خلاقانه و کاربردی و بسیاری موارد دیگر که در ادامه بیان خواهیم کرد:
• دارای جلد مقاوم و ضخیم، جلد دفترچه یادداشت کارن دو فاکتور مقاوم بودن و زیبایی را داراست و از بهترین متریال ساخته شده است. 
• دارای صحافی چسب گرم
• برای تبلیغات  و استفاده به عنوان هدایایی تبلیغاتی مناسب است این امکان وجود دارد هر آنچه را که بخواهید بر روی جلد آن چاپ کنید.
• بر روی صفحات دفترچه یادداشت کارن کاربران میتوانند روزهای که سر رسید چک، قرار ملاقات، نوبت دندانپزشکی و... را یادداشت کنند و در تایم مشخص به کارهایشان رسیدگی کنند.
• سبک و قابل حمل بودن این دفترچه به جذابیت آن افزوده است.

 مشخصات فنی و سفارش دفترچه یادداشت کارن

در سایت مجتمع چاپ کهن شما می‎توانید به راحتی دفترچه یادداشت کارن را خریداری کنید اما باید توجه داشته باشید که فیلدهای خواسته شده را مشخص کنید و مراحل ثبت سفارش را به طور کامل انجام دهید برخی از گزینههای مهم برای ثبت سفارش به شرح زیر است:
• تیراژ: برای ثبت سفارش در ابتدا باید تیراژ مورد نظر خود را انتخاب کنید که عبارت است از: ۵۰ عدد، ۲۰۰ عدد، ۵۰۰ عدد، ۱۰۰۰ عدد و تیراژ دلخواه.
• خدمات پس از چاپ: در مجتمع چاپ کهن خدمات پس از چاپ گوناگونی بر روی دفترچه یادداشت کارن ارائه میشود که شامل: پلاک نقرهای براق، پلاک طلایی تخت براق، پلاک طلایی تخت، پلاک نقرهای، پلاک نقرهای خشدار و... است. برای این محصول خدمات چاپی بسیار متنوع بوده و  شما مشتری عزیز میتوانید از میان آنها نیاز خود را انتخاب کنید. نکته قابل توجه این است که هر یک از این پلاکها دارای ابعاد گوناگون است و همین امر کار انتخاب را برای شما راحتتر خواهد کرد. مورد دیگر این است که شما میتوانید بر روی این پلاکها اطلاعات مورد نظر خود را درج کرده و یک هدیه تبلیغاتی کاربردی برای خود تهیه کنید.
• زمان تحویل: فوری ۴ روز کاری، معمولی ۷ روز کاری، غیر فوری ۱۰ روز کاری
• رنگ کاغذ: سفید

 خرید آنلاین دفترچه یادداشت کارن

مهم نیست محصول تبلیغاتی چه میخواهید مهم این است، مجموعهای که انتخاب میکنید هدفمند شما را به هدفتان برساند و در صورت انتخاب اشتباه بتواند راهنمایی درست و سودمند را برای کارفرما ارائه دهد. ما این امر را در مجتمع چاپ کهن امکان پذیر کردهایم و با ارائه محصولاتی مانند دفترچه یادداشت کارن و دیگر محصولات و هدایایی تبلیغاتی در کنار شما هستیم.