میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت کارت PVC نقره ای

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG, TIFF, PDF, PSD
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 • کارت ها با فرمت cmyk چاپ میشود
 • سایز کارت بعد از برش 8.5*5.5 میباشد
 • امکان چاپ رنگ سفید روی کارت ها وجود ندارد
 • کارت pvc 300 میکرون مات میباشد ولی مابقی کارت های pvc براق میباشد
 • سایز فایل قبل از برش 9.1*5.7 میباشد
 • برای کارت های 300میکروم و500 میکرون حداقل سفارش 24 عدد میباشد
 • اطاعات بیشتر داخلی 113

چاپ دیجیتال کارت پرسنلی PVC با رنگ نقره‌ای

کارت پرسنلی، یک نوع کارت هویتی بوده که نشان می‌دهد فرد در یک سازمان یا شرکتی مشغول به کار است. همچنین دانشگاه، برخی از مدارس و باشگاه‌های ورزشی برای اعضای خود این کارت را چاپ می‌کنند. 

تنوع در کارت‌های پرسنلی بسیار زیاد بوده و تقریبا می‌توان در هر رنگی آن را چاپ کرد، کارت پرسنلی PVC نقره‌ای یکی رنگ‌هایی است که در میان مشتریان خاص از محبوبیت بالایی برخوردار است. 

در این مطلب قصد داریم به طورکامل در مورد کارت‌های پرسنلی PVC نقره‌ای و  نکات کاربردی و ضروری که قبل از سفارش آن لازم است بدانید، توضیح دهیم. همچنین قصد داریم شما را با یک چاپخانه مجهز به دستگاه‌های پیشرفته و تیم کاری حرفه‌ای آشنا سازیم.

کارت پرسنلی PVC نقره‌ای چیست؟

کارت پرسنلی  PVCنقره‌ای نوع پرکاربرد و کارآمد کارت پرسنلی بوده که نوعی پلاستیک به نام پلی وینیل کلراید ساخته می‌شود. این کارت‌ها با زمینه‌ی نقره‌ای در ابعاد استاندارد برش خورده و معمولا در بسته‌های 200‌تایی ارائه می‌شود. 

 

هر دو طرف کارت‌های پرسنلی PVC نقره‌ای لمینت شده است و می‌توان به صورت یک طرفه، دورو آن را چاپ کرد. بهترین حالت چاپ روی کارت شناسایی نقره‌ی تک رنگ است اما باز هم به نظر مشتری می‌توان دو یا چهار رنگ هم چاپ شود.

کارت‎‌های پرسنلی PVC نوع ساده کارت‌های شناسایی ID CARD هستند که هیچ‌گونه نوار مغناطیسی، میکروچیپ و مدار الکترونیکی ندارد. 

کارت PVCنقره ای معمولا جهت کارت شناسایی دانش‌آموزان، پرسنل کاری سازمان و اداره‌جات و کارت دانشجویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

نکات مهم و ضروری برای چاپ کارت پرسنلی PVCنقره‌ای 

قبل از سفارش چاپ بسیار مهم است که طراحی اطلاعات هویتی افراد، آرم و دیگر تصاویری که می‌خواهید در کار پرسنلی PVC نقره‌ای درج شود، با دقت صورت گیرد. این نوع کارت شناسایی به صورت برش خورده و در ابعاد 3××4، و ضخامت آن 760 میکرون بوده که به صورت دیجیتال چاپ می‌شود.

بعد از طراحی دلخواه و رعایت استانداردهای چاپ، می‌توانید کارت پرسنلی PVC را به صورت حضوری و یا آنلاین در چاپخانه‌های معتبر، چاپ کنید. 

برای بارگذاری سفارش باید یک‌سری نکات مهم و ضروری را انجام دهید که عبارتند از:

عنوان سفارش: در این بخش شما باید اسم سفارش خود را بنویسید. به عنوان مثال کارت پرسنلی PVC نقره‌ای خانه تکواندو پایتخت. 

وجه: در این قسمت شکل کارت شناسایی خود را مشخص می‌کنید. اگر کارت شما اطلاعات زیادی ندارد و می‌خواهید فقط در یک طرف چاپ شود، گزینه یک ‌رو و اگر قصد دارید از دو طرف کارت PVC نقره‌ای استفاده کنید، گزینه دو رو را انتخاب می‌کنید.

تیراژ: در این قسمت تعداد کارتی که مدنظرتان است از یک تا بی‌نهایت انتخاب کنید. بعضی از چاپخانه‌ها سفارش بالای 1000 عدد را با چاپ افست انجام می‌دهند. اما بسیاری از چاپخانه‌های پیشرفته هیچ محدودیتی در تیراژ کارت پرسنلی PVC نقره‌ای ندارند.

خدمات پس از چاپ: این قسمت برای خدماتی است که شما از چاپخانه می‌خواهید در روند چاپ کارت‌های پرسنلی PVC برای محافظت از آن از کاور استفاده می‌کنند.  داشتن کاور برای کارت‌های شناسایی از صدمات احتمالی محافظت خواهد کرد. 

کاور کارت PVC: همان‌طور که در بالا ذکر کردیم اگر برای کارت‌تان، کاور می‌خواهید،  مربع کنار مطلب را تیک بزنید. 

زمان تحویل: در این قسمت دو گزینه فوری و معمولی برای مدت زمان چاپ و تحویل وجود دارد. اگر زمان شما کمتر از یک روز است گزینه فوری و اگر دو روز تا بیشتر زمان دارید گزینه معمولی را تیک  بزنید.

چاپ کارت پرسنلی PVC نقره‌ای در چاپ دیجیتال ایران کهن

همان‌طور که در این مطلب به آن پرداخته‌ایم، متوجه شده‎‌اید که چاپ کارت پرسنلی PVC بسیار مهم است، زیرا سازمان‎‌هایی که با افراد ارتباط دارند، باید آن را در اختیار مراجعه‌کنندگان آن قرار دهند، پس کیفیت و چاپ عالی حرف اول را می‌زند. 

نگران نباشید. چاپ دیجیتال ایران کهن  با کوله‌باری تجربه که حاصل سال‌ها فعالیت زیاد در صنعت چاپ است، همان‎جایی خواهد بود که کارت‌ شناسایی PVC نقره‌ای پرسنل شما را با رنگ لوکس و ماندگار را چاپ می‌کند. 

آن‌چه که چاپ دیجیتال ایران کهن را نسبت به دیگران ممتاز می‌سازد، دقت، تخصص و دانش روز پرسنل، وجود دستگاه‌های مطابق با آخرین تکنولوژی دنیا و سرعت قابل قبول بدون پایین آمدن کیفیت است.

چاپ دیجیتال ایران کهن مکانی است که نه تنها می‌تواند به خوبی آن‌چه که شما در افکارتان دارید را با کیفیت عالی به چاپ برساند، بلکه بعد از یکبار امتحان ، مشتری دائم آن خواهید شد.