میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت دفتر سیمی 100 برگ کهن طرح عصر یخبندان

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

امروزه استفاده از دفترها در دنیای تبلیغات دارای جایگاه بسیار گسترده ای شده است به حدی که افراد از طرح ها و رنگ های مختلف با چاپ تبلیغات بر روی این محصولات در صدد جلب مخاطب بیشتر هستند. دفتر سیمی 100 برگ کهن طرح عصر یخبندان محصولی جذاب با ویژگی های خاص است.

چاپ دفترهای تبلیغاتی

معمولا افرادی زیادی به دنبال جذب مخاطب بیشتر بر روی گروه های خاصی از افراد جامعه سرمایه گذاری می نمایند. استفاده تبلیغاتی از کودکان به عنوان یک مخاطب خاص که والدین خود را می تواند به خوبی تحت تاثیر قرار دهد از مهم ترین نکات در تبلیغات است. بیشتر کودکان تمایلات خاص و وابستگی شدیدی به یک فرد منحصر به فرد دارند. این افراد که امروزه بیشتر شخصیت های جذاب کارتونی هستند باعث می شوند تا کودکان بیشتر به خرید لوازم با طرح همان شخصیت اقدام نماید. به همین دلیل استفاده از شخصیت های کارتونی و چاپ طرح های مختلف از این شخصیت ها بر روی محصولات مختلف مخصوصا دفترها باعث ایجاد تمایل به خرید این محصول در کودکان و تاثیرگذاری بر والدین آن می شود.

 

ویژگی های دفتر سیمی 100 برگ کهن طرح عصر یخبندان

 • انتخاب مناسب برگه ها برای دفتر در گروه های سنی مختلف. دفترهای 100 برگ کاملا مناسب برای استفاده کودکان در سنین مختلف است.
 • متریال جلد از نوع طلق یا مقوا بوده و بسیار مقاوم است.
 •  نوع مقوایی جلد با نوع متریال خاص روکش شده است که باعث بالا رفتن کیفیت آن می شود.
 • جلد طلقی دفتر سیمی 100 برگ کهن طرح عصر یخبندان با انعطاف بالا و استحکام زیاد تولید شده است که در مدت زمان استفاده از دفتر فرسوده نمی شود.
 • استفاده از اکلیل های رنگی در جلد باعث جذابیت بیشتر محصول شده است.
 • صحافی در دفتر سیمی 100 برگ کهن طرح عصر یخبندان به صورت عمودی و از متریال مرغوب است.
 • استفاده از روکش نیکل بر روی سیم صحافی مانع از زنگ زدگی آن می شود.
 • ضخامت کاغذ در دفتر سیمی 100 برگ کهن طرح عصر یخبندان مناسب است. نازک بودن کاغذها باعث مشخص بودن نوشته ها از قسمت پشت و ضخیم بودن کاغذها باعث سنگینی دفتر می شود.
 • کاغذهای مصرفی در دفتر 100 برگ سیمی طرح عصر یخبندان با گرماژ 70 تا 80 گرم در نظر گرفته می شود.

 

نکات مهم در انتخاب دفتر

در صورتی که از دفتر به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده می نمایند از طرح ها و رنگ های مختلف با توجه به افراد هدف تبلیغات خود در محل های مختلف استفاده نمایید. در همایش های دانش آموزی از و یا دانشجویی باید به متریال و نوع رنگ بندی دفترها توجه نمایید. از چاپ تبلیغات با فونت مناسب در محل مناسب در دفتر سیمی 100 برگ کهن طرح عصر یخبندان استفاده نمایید. استفاده از جوهر با کیفیت پایین باعث از بین رفتن تبلیغات چاپی شما از روی دفتر می شود. مهم ترین نکته در خرید دفتر سیمی 100 برگ کهن طرح عصر یخبندان و یا سفارش چاپ بر روی این دفترها استفاده از مراکز چاپ معتبر است. در مراکز معتبر از کاغذ و متریال با کیفیت در تولید محصولات استفاده می شود. روش چاپ و نوع جوهر مصرفی در این مراکز نیز به تاثیرگذاری تبلیغات شما اضافه می نماید.

چاپ  ایران کهن بزرگ ترین و مجهز ترین مرکز چاپ در ایران است که با یک تیم حرفه ای متشکل از طراحان خبره  و با استفاده از متریال با کیفیت و دستگاه های مدرن به مشتریان خود خدمات ارائه می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش چاپ دفتر سیمی 100 برگ کهن با طرح دلخواه به سایت این مجموعه مراجعه فرمایید.