تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

حداکثر طول :32 سانتیمتر

حداکثر عرض :48 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

سربرگ دیجیتال

سربرگ

کاری کنید که سربرگ شما با مخاطب سخن بگوید
 
 اگر برندی معتبر هستید حتما به اهمیت موضوع واقف هستید. به طور مشابه اگر در صدد ورود به جرگه ی بزرگان هستید حتما در حال فراهم آوردن مقدمات طراحی سربرگ مخصوص به خود هستید. در هر دو صورت نگاشته های پایین می تواند کمک حال شما در این راه سخت و دشوار باشد. 
 

چاپ سربرگ
 

مخاطب. سربرگ ها برای جلب نظر مخاطبان شما باید سر و صدا به راه بیاندازند. یک سربرگ خوب سربرگی است که بیش از هر چیز در جان و جهان مخاطب شما جاری و ساری شود و ناخوانده پیام شما را از دل چاپ کاغذی منتقل کند. بی پرده بگوییم سربرگ مکاتبات شما در در واقع پرچم شرکت شما است. هر اندازه که برای یک کشور یا ایالت پرچمش اهمیت دارد و به نوعی مقدس است؛ سربرگ و مشخصاتی که در مکاتبات شما استفاده می شود می بایست دقیق، جامع و با محتوا کار شده باشد.
 

کاری کنید که سربرگ شما با مخاطب سخن بگوید 

 
در این قسمت هوشمندی شما است که بازیگر اصلی میدان است. یا آن قدر ذوق دارید که خود متناسب با ماهیت فعالیتی که دارید طرح انتخاب می کنید؛ یا آن قدر حرفه ای هستید که برای طراحی سربرگ خود به یک طراح کارکشته و حاذق مراجعه می کنید. به هر رو مهم این است که سربرگ مکاتبات شما به خوبی و در مقیاس های استاندارد بیان گر اصول اساسی کسب و کارتان باشد. 
تنها از این طریق است که بدون نوشتن شعار و کلمات و جملاتی که هیچگاه خوانده نمی شود؛ مخاطب شماره تلفن، ادرس سایت و ایمیل شما را به یاد می سپارد و با شما ارتباط می گیرد. در این حوزه هم حضور یافته ایم و با کیفیت آماده ی ارائه ی خدمات به شما هستیم. اگر مساله ی اعتبار مکاتبات برای شما ضروری و مهم است همین حالا آماده ی مشاوره هستیم؛ با ما تماس بگیرید.


سربرگ

 
 
سربرگ