چرا چاپ کاتالوگ های کاغذ هنوز مهم هستند
چاپ

چرا چاپ کاتالوگ های کاغذ هنوز مهم هستند

4/19/2022 1:06:41 AM
328 مشاهده

 
 
خرده فروشان متقاعد کننده هنوز از چاپ کاتالوگ استفاده می کنند تا مارک های خود را به فروش برسانند و فروش کنند.
هنگامی که شما تصمیم به چاپ کاتالوگ دارید، با بسیاری از تصمیمات دیگر مواجه می شوید، که یکی از آنها نوع کاغذی است که شما استفاده می کنید. نوع کاغذی که انتخاب می کنید، موفقیت کلیدی کاتالوگ شما را تحت تاثیر قرار می دهد:
 
چرا چاپ کاتالوگ های کاغذ هنوز مهم هستند
 
مقاله ای با کیفیت ضعیف بر خواننده تاثیر می گذارد، اما یک مقاله با کیفیت خوب خوانندگان را تشویق می کند تا خواندن و خرید را ادامه دهند. در حالی که مولفه های بسیاری وجود دارد که چاپ کاتالوگ را تشکیل می دهند، انتخاب کاغذ مناسب هنوز یکی از جنبه های مهم تر است.
 
 

یک کاغذ با کیفیت برای چاپ کاتالوگ خود را انتخاب کنید.

 
کاغذ کاتالوگ در وزن و اندازه های مختلف استفاده می شود. اندازه مقاله شما موضوع انتخابی است. طراحی کاتالوگ چاپ شما تعیین می کند که آیا شما از اندازه 8.5x5.5 یا 12x12 استفاده می کنید. سبک مقاله شما یک هم یک جنبه  دیگر است. این ها همه گزینه های خوبی هستند و به یک فروشگاه خوب منجر می شوند، اما مطمئن شوید که تصویر مناسب را انتخاب کرده اید. به عنوان مثال، یک فروشگاه تخفیف برای خرید کاغذ سنگین نیازی ندارد، در حالی که یک کاتالوگ محصولی با قیمت بالا،
باید به وزن گران تر کاغذ نیاز داشته باشد تا مورد استقبال قرار گیرد
 

آنچه را که به اهدافتان نزدیکتر می کند انتخاب کنید.

 

 
سعی کنید از کاغذ پوشش دار استفاده کنید ..چون کاتالوگ ها با پوشش براق بیشترین مخاطب را به خود جذب نماید و در چاپ کاتالوگ ها نوع پوشش کاغذ کاتالوگ دید مشتری را نسبت به شما عیین می کند پس باید بکوشید تا بهترین نوع کاغذ را انتخاب کنید
 
 

یک انتخاب سازگار با محیط زیست را انتخاب کنید.

 

 
 اگر شما نگران تاثیر کاتالوگهای خود در زمین هستید، سپس به شرکت چاپی خود نگاه کنید تا تعیین کند که آیا آنها چه کاری را انجام می دهند تا رد پای کربن خود را کاهش دهند. یک شرکت خوب از کاغذ FSC یا SFI استفاده می کند.FSC و SFI برنامه هایی هستند که در حفاظت از محیط جنگل، از جمله کیفیت آب و زیستگاه حیوانات، فعال هستند. آنها همچنین نگران حفظ بومیان در سراسر جهان هستند. شرکت های چاپی همچنین می توانند ضایعات کاغذی و بسیاری از محصولات ضعیف تولید کاتالوگ را در شیوه های سبز خود بازیافت کنند.
 
 
برای کمک به انتخاب کاغذ مناسب برای چاپ کاتالوگ خود از ایران کهن کمک بخواهید.

 

 
در مورد بهترین گزینه برای کاتالوگ چاپ خود، با شرکت چاپی خود صحبت کنید. کارشناسان در دسترس هستند تا به شما مشاوره خود را در مورد مقاله ارائه دهند که بهترین نیاز شما را برآورده سازد. به سادگی با شرکت تماس بگیرید و با آنها در مورد مسیری که می خواهید کاتالوگ خود را انتخاب کنید صحبت کنید. توصیه های آنها ارزشمند خواهد بود.
 
 

نظر شما درباره چرا چاپ کاتالوگ های کاغذ هنوز مهم هستند چیست؟