میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت دفتر سیم 80 برگ کهن طرح بتمن

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

بتمن یکی از شخصیت های ماورایی با قدرت فوق العاده است که کودکان تمایل زیادی به داشتن تیپ شخصیتی آن دارند. به همین دلیل محصولاتی با طرح این شخصیت در میان این گروه بسیار پرطرفدار است. چاپ دفتر سیمی 80 برگ طرح بتمن چاپ کهن از محصولات پر کاربرد در میان این قشر از جامعه است.

چاپ تبلیغاتی با طرح بتمن

معمولا افرادی که در زمینه تبلیغات فعالیت می کنند از محصولات پرطرفدار برای معرفی برند یا لوگوی تبلیغاتی استفاده می نمایند. شخصیت های کارتونی یکی از مهم ترین عناصر در این زمینه است. به علت وجود کودکان و بزرگسالان بسیاری که با این شخصیت ها آشنایی دارند و برای جلب توجه این گروه  از طرح های مختلف با استفاده از رنگ های جذاب به خوبی می توان تبلیغات خود را در سطح بسیار گسترده ای در جامعه گسترش داد.

بتمن یکی از شخصیت های پرطرفدار در کارتون ها و یا فیلم های سینمایی است که بیشتر افراد با چهره آن به خوبی آشنا هستند. استفاده از طرح این شخصیت بر روی دفتر مشق و استفاده تبلیغاتی از این  شخصیت به یک کار پرمنفعت برای این گروه به حساب می آید.

 

چاپ دفتر سیمی 80 برگ طرح بتمن

 تمایلات کودکانه این گروه را به سوی شخصیت های مورد علاقه خود سوق می دهد به حدی که از تمامی لوازمی که با طرح این شخصیت ها بر روی آن وجود دارد در زندگی خود استفاده نمایند. دفتر سیمی یکی از ملزومات در زندگی این افراد است. چاپ دفتر سیمی 80 برگ طرح بتمن چاپ کهن از محصولات ویژه در این زمینه است. این دفتر با دارا بودن برگ هایی با کیفیت بالا و جلد مقاوم برای رده سنی کودکان تا نوجوانان کاملا مناسب است.

 

ویژگی ها دفاتر سیمی 80 برگ طرح بتمن

  • کیفیت برگ ها در این دفترها از سطح بالایی برخودار است.
  • در چاپ دفتر سیمی 80 برگ طرح بتمن از چاپ سابلیمیشن با جوهر مرغوب استفاده شده است.
  •  برجسته کردن و استفاده از اکلیل جلوه ای زیباتر و جذاب تر به جلد این دفترها می دهد.
  • جلد دفتر سیمی 80 برگ طرح بتمن از مقوا و یا طلق تولید شده است که به آن انعطاف و عمر بیشتری می دهد.
  • صحافی سیمی در دفتر طرح بتمن  به آن استحکام می بخشد.
  • این دفترها به صورت یک خطی، دو خطی و بدون خط برای گروه های مختلف سنی و برای مصرف در امور مختلف تولید شده است.
  • قیمت مقرون به صرفه در چاپ دفتر سیمی 80 برگ طرح بتمن باعث شده است تا از آن به عنوان یک ابزار بسیار مناسب تبلیغاتی استفاده شود.
  • چاپ سفارشی دفتر سیمی 80 برگ طرح بتمن چاپ کهن در این سایت و با مناسب ترین قیمت صورت می گیرد.