میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت تامپو تک رنگ

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    CDR
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

دستگاه چاپ تامپو تک رنگ (One Color Pad Printing) از پرکاربردترین دستگاه های چاپ برای سفارشاتی است که طرح مدنظر مشتری تنها یک رنگ داشته باشد. مزیت دستگاه های چاپ تامپو مجتمع چاپ ایران کهن این است که شما هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ ندارید. تنها کافیست ابعاد طرح درخواستی شما 10 در 10 سانتیمتر و ارتفاع آن ماکزیمم 50 سانتیمتر باشد. در ادامه با کاربردهای این روش چاپ بیشتر آشنا خواهید شد.

کاربردهای چاپ تامپو تک رنگ

همانطور که گفتیم در تامپو یک رنگ هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ برای مشتریان وجود ندارد بنابراین هر نوع طرحی بر روی هر نوع وسیله ای با جنس های پلاستیک، شیشه، پلی اتیلن، پلی آمید، چرم، چوب، سرامیک، فلز و غیره قابل چاپ است. همچنین فرم و شکل وسیله شما تنوع پذیر بوده و می توان بر روی آن چاپ را انجام داد.

براساس تجربه طولانی که مجتمع چاپ کهن در زمینه دریافت سفارشات چاپ تامپو یک رنگ دارد اکثر سفارشات مشتریان در یکی از زیر گروه های زیر قرار می گیرد. معمولا از چاپ تک رنگ با دستگاه تامپو برای چاپ طرح و نوشته بر روی خودکار، ظروف یکبار مصرف، جاکلیدی، قطعات صنعتی مختلف، هدایای تبلیغاتی، چوب هاکی، پاپوش های پلاستیکی، برخی انواع اسباب بازی ها، لنزهای تماسی، لوله های کولونوسکوپی، سی دی ها، توپ ساحلی، شناساگرهای خانگی، ناخن مصنوعی، چوب بیسبال، کلاه ایمنی، فیوزها، عینک های آفتابی، کابل ها و سیم های برق و غیره هستند.

قیمت تامپو تک رنگ

برای مشاهده قیمت چاپ تامپو یک رنگ کافیست در همین صفحه پس از مشخص کردن عنوان سفارش، تیراژ یا تعداد سفارش را از بین گزینه های پیشنهادی مشخص کرده یا تعداد دلخواه خود را وارد نمایید. کلیشه یا پلیتی هم که از روی آن طرح یا نوشته شما برداشته شده و توسط دستگاه بر روی وسیله مدنظر با رنگ درخواستی شما چاپ می گردد نیز بر روی هزینه نهایی تأثیرگذار است. نکته مهم اینجاست که اگر طرح یا نوشته مدنظرتان را به ما بسپارید هزینه طراحی نیز به قیمت تامپو تک رنگ اضافه خواهد کرد. برای سفارش طراحی آنلاین کافیست بر روی گزینه سفارش طراحی آنلاین در سمت چپ صفحه کلیک کنید.