میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت گلدان کاکتوس بزرگ

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    CDR, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

امروزه با توجه به فرم محل کار و یا زندگی ما و همچنین آلودگی های مختلف از جمله آلودگی هوا و تشعشعات، داشتن یک گلدان می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. گلدان کاکتوس بزرگ یکی از این گلدان ها است که هم می تواند به فضای شما زیبایی و طراوت بخشیده و هم نگهداری از آن به نسبت بسیاری از گل ها و گیاهان بسیار ساده می باشد. حتی می توانید گلدان کاکتوس بزرگ را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی فوق العاده به همکاران و دوستان خود بدهید و در صورت تمایل بر بدنه گلدان نام و یا برند و لوگو خود را چاپ نمایید.

گلدان کاکتوس بزرگ

کاکتوس از جمله گیاهانی است که این روزها درباره آن زیاد می شنویم زیرا طبق بررسی های صورت گرفته و تحقیقات انجام شده، توان جذب امواج مضر را دارا بوده و با توجه به اینکه در اطراف ما این امواج بسیار زیاد است، وجود یک گلدان کاکتوس بزرگ می تواند بسیار کمک کننده باشد.

در زندگی ما چه در خانه و چه در محیط کار دائما در معرض امواج مختلف رادیویی هستیم. این امواج از طریق آنتن های مخابراتی مختلف در اطراف ما وجود دارد. امواج تلفن همراه، امواج رادیویی، امواج ساطع شده از مودم ها، اینترنت گوشی ها و ... همه و همه بوجود آورنده امواجی هستند که برای سلامتی ما مضر می باشند. گل ها و گیاهانی وجود دارند که این امواج را جذب می کنند که کاکتوس هم یکی از این گیاهان است. با داشتن یک گلدان کاکتوس بزرگ و یا حتی چند گلدان کوچک کاکتوس می توانید فضای کاری و یا زندگی خود را ایمن تر نمایید.

گلدان های کاکتوس در جنس های متنوع مانند چوبی و پلاستیکی و در اندازه های مختلف و با رنگ بندی جذاب از جمله هدایای تبلیغاتی فوق العاده جذاب برای تمام افراد می تواند باشد.

 

امواج مضر و جذب آنها با گلدان کاکتوس تبلیغاتی

امواج مضری که در اطراف ما وجود دارد، به گونه ای زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده و برخی دانشمندان بر این اعتقاد هستند که این امواج بر سلامتی ما اثر سوء دارد. گلها و گیاهان از جمله لوازمی هستند که در زندگی ما همیشه بوده و هستند اما این روزها بیشتر در رابطه با آنها صحبت می شود و دلیل آن قدرت جذب امواج مضر برخی از تیره های گیاهان است که می تواند برای ما نیز بسیار حائز اهمیت باشد. یکی از این گیاهان کاکتوس می باشد که توصیه می شود همیشه در محل زندگی و یا کار خود حداقل یک گلدان از آن را داشته باشید.

 

هدایای تبلیغاتی

یکی از راه هایی که در مشاغل به منظور معرفی از آن استفاده می شود، هدایای تبلیغاتی هستند که این هدایا نزدیک مناسبت های خاص از جمله عید به سایرین داده می شود. مزایای هدایای تبلیغاتی این است که نه تنها به سهولت کار و یا برند خود را تبلیغ کرده اید بلکه با دادن وسیله ای کاربردی همیشه در جلوی چشم بوده و در خاطر خواهید ماند. 

هدایای تبلیغاتی از قدیم به اشکال مختلف وجود داشته از جمله تقویم و خودکار و سررسید و تقویم های دیواری، اما امروزه تغییراتی در این هدایا بوجود آمده و دامنه آن گسترده تر شده است. امروزه از لوازم مختلف به منظور تبلیغ استفاده می شود بنابراین چقدر خوب خواهد بود که بتوانید به عنوان یک هدیه تبلیغاتی گلدانی زیبا را به طرف مقابل بدهید.

 

گلدان کاکتوس بزرگ به عنوان یک هدیه تبلیغاتی

گلدان کاکتوس بزرگ می تواند یک هدیه تبلیغاتی بسیار عالی باشد زیرا نه تنها با دیدن آن فرد به یاد شما می افتد بلکه می توان با کمک این هدیه به زیبایی فضای مورد نظر و تلطیف هوای آن کمک کنیم. در کنار این مزایا از جذب امواج نیز جلوگیری کنیم. با دادن گلدان کاکتوس بزرگ می توانید نام برند و یا لوگو خود را بر روی بدنه گلدان به چاپ برسانید. این گلدان به طور معمول دارای بدنه چوبی و بسیار زیبا است که می تواند با هر نوع دکوراسیونی همخوانی لازم را داشته باشد. البته انواع پلاستیکی و یا فایبرگلاس آن نیز وجود دارد که به اشکال و احجام مختلف از جمله استوانه ای، مستطیل، مربع، چند وجهی و طرح های فضایی وجود دارد.