میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت لیبل اموال

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :3000 سانتیمتر

حداکثر عرض :50 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    CDR
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

اگر شما مالک یک کسب و کار کوچک هستید نیز استفاده از لیبل برای شناسایی و رهگیری اموال بسیار ضروری است. چاپ لیبل اموال و نصب این لیبل ها به کلیه اموال شما باعث می شود تا به سرعت بتوان آنها را رهگیری و شناسایی نمود. لیبل اموال و انواع آن را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم.

لیبل اموال

معمولا در شرکت های بزرگ یا حتی کسب و کارهای کوچک برای این که بتوان به سرعت اموال این محیط های کاری را از دیگر اموال شناسایی نمود از این لیبل ها استفاده می شود. این محصولات در تنوع مختلف قابل چاپ بوده و کاربردی بسیار ساده دارند.

انواع لیبل اموال

تنوع در تولید این محصولات باعث شده است تا بتوان به طور گسترده از این محصولات در بیشتر کسب و کارها استفاده نمود. لیبل های فویلی، این نوع بسیار بادوام بوده و به خوبی بر روی لوازم مختلف نصب می شود. اما از این نوع بیشتر در لوازمی که نمی توان به آن فشار وارد نمود استفاده می شود.

 

لیبل های پلی استر شبرنگ، چاپ لیبل اموال پلی استر در برابر مواد شوینده و یا خورنده بسیار مقاوم بوده و در اموری نظیر دکوراسیون داخلی کاربردی ویژه دارند. لیبل های امنیتی، در چاپ لیبل اموال امنیتی که دارای آی دی هستند برای نظارت بر موجودی ها استفاده می شود. این نوع به دلیل دارا بودن آی دی قابل رهگیری و شناسایی هستند.

لیبل اموال بارکد دار، این نوع در گروه ها صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی، درجه حرارت بالایی 1200 درجه فارنهایت و .... به آن آسیبی وارد نمی کند. از چاپ لیبل اموال بارکد دار برای نصب  بر روی متریال های فلزی و یا روغنی استفاده می شود.

 لیبل اموال دو قسمتی، در این نوع در یک قسمت نام شرکت و در قسمت دیگر آی دی آن چاپ می شود. مقاومت بالا در برابر انواع مواد شیمیایی و روغنی از ویژگی های مهم چاپ این نوع لیبل است.

 

چاپ لیبل اموال با قابلیت جابجایی

از این نوع لیبل ها در مواردی که نیاز به جابجایی برچسب ها باشد و دوباره بتوان آن را در محل نصب نمود استفاده می شود. بیشترین کاربرد  لیبل اموال قابل جابجایی در ظروف کرایه ای و موجودی قطعات در تولیدی ها است.

از ویژگی های لیبل قابل جابجایی می توان به مقاومت در برابر حلال های صنعتی و یا خانگی و یا اسیدهای ضعیف اشاره نمود. این نوع همچنین مقاومت بالایی در برابر آب دارند.

چاپ لیبل اموال به صورت فوری نیز امکان پذیر بوده و در مراکز چاپ این امر به سادگی قابل انجام است. در زمانی هم که نیاز به سفارش چاپ لیبل به صورت آماده را دارید می توانید با مراجعه به سایت ایران کهن با انتخاب نوع، ابعاد و تعداد مورد نیاز اقدام به سفارش چاپ این محصول نمایید.