میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت طلاکوب روی پلکسی

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    CDR, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 طلاکوب روی پلکسی

چاپ طلاکوب روی پلکسی با دستگاه های جدید مجتمع چاپ کهن بدون نیاز به کلیشه و به صورت فوری با طرح مدنظر انجام می شود. بنابراین شما می توانید بر روی ورقه های پلکسی طرح مورد نظر را به شکل طلاکوبی شده حتی در یک نسخه با کمترین قیمت ممکن چاپ کنید. برای این منظور تنها کافیست طرح مدنظر در ابعاد 30 در 50 سانتیمتر باشد و ضخامت ورقه پلکسی نیز از 2.5 سانتیمتر بیشتر نشود. 

 کاربردهای چاپ طلاکوب دیجیتال روی پلکسی

با توجه به ویژگی های ورقه های پلکسی می توان کاربردهای مختلفی برای چاپ طلاکوب روی پلکسی در نظر گرفت. به عنوان مثال برخی افراد ترجیح می دهند کارت عروسی خود را بر روی ورقه های پلکسی طراحی کرده و جهت زیباسازی و لوکس و لاکچری کردن طرح خود را طلاکوبی کنند. برای این منظور بهترین کار استفاده از دستگاه های پیشرفته ای است که امکان چاپ فوری را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت فراهم کنند که در مجتمع چاپ کهن فراهم شده است.
از دیگر کاربردهای چاپ طلاکوب روی پلکسی می توان به تابلوهای سردرب از نوع Indoor یا داخلی اشاره کرد. این تابلوهای پلکسی با نوشته های طلایی را حتما بر روی سردرب اتاق های یک شرکت یا آفیس های اداری دیده اید که نسبت به نمونه های قبلی و البته قدیمی ظاهر و جلوه زیباتر و لوکس تری به فضای شما می دهند.
از کاربردهای جالب دیگر چاپ طلاکوب روی پلکسی می توان به تزیین تندیس های مختلف از جمله تندیس های صنایع دستی و هدایای تبلیغاتی اشاره کرد. شما می توانید نام برند خودتان یا شرکت و اشخاصی را که قصد دارید به آنها هدایای تبلیغاتی کادو بدهید روی ورقه پلکسی که بر روی تندیس قرار می گیرد حک نمایید. دقت داشته باشید که ابتدا طرح مورد نظر باید بر روی ورقه پلکسی چاپ شود و سس بر روی تندیس قرار بگیرد. چون امکان چاپ بر روی ورقه پلکسی که روی تندیس هست وجود ندارد. 
پیشنهاد دیگر ما درج لوگو شرکت به شکل طلاکوبی شده بر روی تندیس های مختلف است که به زیبایی هر چه تمامتر و با حداقل هزینه در تعداد دلخواه به برندینگ شما کمک شایان توجهی خواهد کرد. همانطور که گفتیم با توجه به اینکه ضخامت بخشی که زیر دستگاه قرار می گیرد نباید کمتر از  2.5 سانتیمتر باشد ابتدا طرح مدنظر شما باید روی ورقه پلکسی طلاکوبی شود و سپس ورقه آماده شده را بر روی تندیس قرار دهید.

 قیمت سفارش طلاکوب روی پلکسی

شما می توانید در همین صفحه با وارد کردن عنوان سفارش و مشخص کردن تیراژ خود در تعداد مشخص شده یا دلخواه، سفارش خود را ثبت نمایید. سپس کافیست طرح چاپی را با فرمت خواسته شده آپلود کنید یا از ما بخواهید طرح مدنظرتان را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب طراحی کنیم. امکان ثبت سفارش حتی در یک تیراژ نیز وجود دارد که کاملا بدون کلیشه است و همین ویژگی باعث شده تا بتوانید با کمترین هزینه ممکن سفارش خود را ثبت نمایید.