میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت طلا کوب روی گالینگور

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    CDR, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 طلاکوب روی گالینگور

جلد گالینگور که نوعی جلد سخت محسوب می شود از جنس مقواست که روی آن روکشی از چرم، پارچه، جیر، یوف و غیره می کشند. در جلد گالینگور چون قسمت عطف کتاب دوخته می شود، انعطاف پذیر بوده و بنابراین استحکام جلد کتاب را بالا می برد. اکثرا دانشجویان برای پایان نامه یا شرکت ها برای سر رسید و تقویم از جلد گالینگور استفاده می کنند. در تمامی موارد برای زیباسازی و ماندگاری دائمی محتوای روی جلد آن را طلاکوبی می کنند. در ادامه با خدمات چاپ طلاکوب روی گالینگور بیشتر آشنا خواهید شد.

 ویژگی های چاپ دیجیتالی طلاکوب روی گالینگور

چاپ طلاکوب روی جلد سخت به کمک روش چاپ دیجیتال بسیاری از مشکلات قبلی طلاکوبی را حل کرده است. در گذشته برای اینکه محتوای روی جلد را به شکل نوشته های طلایی یا نقره ای ایجاد کنند از ورقه های فلزی کمک می گرفتند که علاوه بر دشواری، زمان زیادی هم طول می کشید. این عیب در سفارشات با تیراژ بالا به دلیل طولانی شدن پروسه بیشتر خود را نشان می داد.
اما مجتمع چاپ ایران کهن با کمک دستگاه های چاپ طلاکوب روی جلد سخت یا گالینگور به شیوه دیجیتالی این مشکلات را به طور کامل رفع کرده و مدت زمان انجام پروسه را بسیار کوتاه کرده است. از طرفی کیفیت کار بسیار بالاتر رفته و در عین حال قیمت نهایی کاهش پیدا کرده است.
ویژگی بسیار مهم خدمات چاپ طلاکوب روی گالینگور با کمک دستگاه های پیشرفته دیجیتالی مجتمع چاپ ایران کهن این است که امکان پذیرش سفارشات تکی نیز وجود دارد که با قیمت های بسیار کمتر ارائه می شود. تنها نکته مهم این است که ابعاد طرح یا نوشته مدنظر شما نباید از 30 در 50 سانتیمتر بیشتر باشد و حداکثر ضخامت جلد 2.5 سانتیمتر است.

 کاربردهای طلاکوبی روی گالینگور

با توجه به اینکه از جلدهای گالینگور برای پایان نامه، پروپوزال، پایه تقویم، جلد سر رسید، دفتر و مجلات مختلف، کتب دانشگاهی، کتاب های نفیس و غیره استفاده می کنند، خدمات مربوط به چاپ طلاکوب روی گالینگور نیز  شامل تمامی این موارد خواهد بود. اما با توجه به اینکه ارتفاع یا ضخامت جلد گالینگور برای قرارگیری در زیر دستگاه نباید بیشتر از 2.5 سانتیمتر باشد لازم است که ابتدا عمل طلاکوبی روی جلد کتاب و غیره انجام شود و سپس صحافی صورت گیرد.

 قیمت چاپ طلاکوب روی گالینگور

همانطور که در این صفحه مشاهده می کنید خدمات طلاکوب روی گالینگور با قیمت و زمان تخمینی تحویل ذکر شده که براساس تعداد تیراژی که مشخص می کنید، حتی به صورت تکی یا تیراژ یک، هزینه نهایی مشخص می شود.
مجتمع چاپ ایران کهن توانسته با بیش از 20 سال سابقه در زمینه خدمات چاپ طلاکوب روی گالینگور در ایران با دستگاه های پیشرفته، رضایت حداکثری مشتریان را جلب کند. شما می توانید همین حالا برای ثبت سفارش اقدام نمایید.