میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت قاب dvdکریستال سفید

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

بعد از چاپ و رایت سی دی دی و دی وی دی در مراکز چاپ برای جلوگیری از آسیب در زمان جابجایی از قاب برای آن ها استفاده می شود. این قاب ها در تنوع متریال و ضخامت تولید می شوند. سفارش قاب دی وی دی کریستال سفید و ویژگی های این محصول را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم.

انواع قاب سی دی و دی وی دی

از مهم ترین روش های عرضه هر نوع محصول نوع بسته بندی آن است. بسته بندی ها با متریال با کیفیت تاثیر زیادی در جذب مخاطب بیشتر دارد. در مراکز چاپ و رایت سی دی ها نیز برای این که از آسیب به این محصولات جلوگیری شود از انواع قاب با متریال و طراحی های مختلف برای پوشش سی دی و دی وی دی ها استفاده می شود. معمولا متریال های شفاف برای دی وی دی هایی که بر روی آن ها از تصاویر تبلیغاتی و چاپ لوگو استفاده شده باشند بسیار مناسب هستند.

 

انواع قاب دی وی دی و سی دی شفاف

برای تولید قاب سی دی و دی وی دی از پلاستیک و کریستال استفاده می شود. قاب های کریستال از کیفیت بالاتری نسبت به انواع پلاستیکی برخوردار هستند. از انواع قاب سی دی می توان به این تعداد اشاره نمود.

 • قاب های کف مشکی
 • قاب های کف بلورین
 • قاب های نیمه شفاف یا برفکی

این قاب ها هر کدام دارای ویژگی های مخصوصی بوده و برای پوشش نوع خاصی از این محصولات مناسب هستند.

 

ویژگی های قاب دی وی دی کریستال سفید

 • این قاب ها در دو ضخامت 5 و 7 میل جهت نگهداری از تعداد مشخصی از دی وی دی طراحی و تولید می شوند.
 • ضخامت  در این قاب ها می تواند تا 14 میل نیز افزایش یابد.
 • قاب دی وی دی کریستال سفید با ضخامت 14 میل برای نگهداری از آلبوم های موسیقی و صوتی بسیار مناسب است.
 • این قاب ها دارای سلفون پشت قاب جهت قرار دادن عکس و یا تصویر دلخواه است.
 •  در هر قاب جهت جلوگیری از حرکت دی وی دی در قاب و آسیب آن از دو نگهدارنده استفاده شده است.

 

نکات مهم در سفارش قاب دی وی دی کریستال سفید

 • در زمان سفارش قاب دی وی دی کریستال سفید حتما به برند قاب توجه نمایید. تولید کنندگان بسیاری به تولید این محصول اقدام می نمایند که باعث تغییر در کیفیت آن می شود. خرید برندهای معتبر به  عمر طولانی قاب و عدم هدر رفت هزینه شما کمک می کند.
 • در سفارش قاب دی وی دی کریستال سفید هر چه تعداد قاب بیشتر باشد قیمت سفارش قاب دی وی دی کریستال سفید کمتر خواهد شد.
 • از نوع جوهر و روش چاپ بر روی قاب ها اطمینان حاصل نمایید. استفاده از جوهرهای نامرغوب و عدم اطمینان از روش چاپ باعث کاهش کیفیت دی وی دی های سفارشی می شود.
 • از مراکز معتبر در زمینه چاپ و عرضه دی وی دی جهت چاپ و رایت این محصولات و سفارش قاب دی وی دی کریستال سفید استفاده نمایید. استفاده از دستگاه های مدرن باعث افزایش کیفیت چاپ بر روی محصولات می شود.

مرکز چاپ ایران کهن با سال ها تجربه و در خدمت داشتن طراحان خبره و کار آمد به شما مشتریان عزیز در کمترین زمان خدمات ارائه می نماید. سفارش خدمات به دو صورت حضوری و آنلاین بر روی سایت این مرکز امکان پذیر است. کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به سایت ایران کهن.