میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت قاب بلورین

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

لوح های فشرده امروزه به عنوان یک ابزار مهم تبلیغاتی کاربردی بسیار گسترده دارد. افراد زیادی از این محصول جهت معرفی برند و محصول خود استفاده می نمایند. چاپ و رایت سی دی و علاوه بر آن چاپ قاب سی دی بلورین یکی از روش های بسیار موثر برای تبلیغات است.

چاپ و رایت سی دی

سی دی و دی وی دی یکی از ابزارهای موثر در تبلیغات است که اکثر افراد هم از چاپ بر روی این محصول و هم از رایت اطلاعات مورد نیاز خود در داخل آن ها استفاده می نمایند. چاپ بر روی سی دی ها با کیفیت بالا باعث ماندگاری بهتر و اثر گذاری بیشتر تبلیغات می شود. اما برای این که تاثیر گذاری تبلیغات بر روی افراد بیشتر شود می توان از تبلیغات بر روی قاب سی دی ها نیز استفاده نمود. چاپ قاب سی دی بلورین روشی موثر برای این کار است.

 

چاپ قاب بلورین سی دی

در مراکز چاپ که انجام امور چاپ و تکثیر سی دی و دی وی دی ها را به عهده می گیرند برای جلوگیری از ایجاد آسیب از انواع قاب سی دی استفاده می شود. اما رنگ و متریال در این قاب ها متفاوت بوده و بر طبق نظر سفارش دهنده می توان از انواع این قاب ها استفاده نمود. قاب کف مشکی، قاب نیمه شفاف، قاب براق، قاب مات، قاب سی دی بلورین از انواع قاب های عرضه شده در این مراکز است. اما در بعضی از موارد نیز افراد تمایل به چاپ تبلیغات بر روی این قاب ها دارند. چاپ تبلیغاتی بر روی قاب سی دی نیز از ابزارهای تبلیغاتی بسیار موثر است.

 

ویژگی های چاپ قاب سی دی بلورین

 • در چاپ قاب سی دی از روش افست یا دیجیتال می توان استفاده نمود.

 • در این روش چاپ تصویر بر روی کاغذ و در پشت سی دی قرار می گیرد.

 • برای چاپ از کاغذهای فتو گلاسه با گرماژ 135 گرم استفاده می شود.

 • متریال در چاپ قاب سی دی بلورین از نوع با کیفیت انتخاب می شود تا در برابر صدمات و آسیب های احتمالی مقاومت بیشتری داشته باشد.

 • از کاورهای ضد خش و درایوری جهت نگهداری سی دی ها در قاب استفاده می شود.

 • رنگ قاب های بلورین می تواند سبز، آبی و یا برفکی باشد.

 • قاب ها در ضخامت 5 یا 7 میل تولید می شوند.

 • استفاده از کاغذهای چاپی با تصاویر مورد نظر در داخل قاب به تاثیرگذاری بیشتر آن کمک می کند.

 

نکات مهم در سفارش چاپ قاب بلورین سی دی

 • این قاب ها در متریال های پلاستیک و کریستال در مراکز چاپ عرضه می شوند.

 • توجه به متریال با کیفیت به زیبایی و جذابیت محصول اضافه می نماید.

 • استفاده از کاغذهای اینسرت که در داخل قاب برای درج تبلیغات استفاده می شود و چاپ طرح لوگو یا بنر بر روی آن در سفارش چاپ قاب سی دی بلورین.

 •  هر قاب با توجه به ضخامت قابلیت نگهداری از تعداد مشخصی سی دی یا دی وی دی را دارد. ضخامت های بیشتر قاب برای نگهداری از آلبوم های موسیقی یا آلبوم های صوتی بسیار مناسب هستند.

 • با سفارش چاپ قاب سی دی بلورین بالای 1000 عدد قیمت چاپ قاب سی دی بسیار کاهش می یابد.

 • قاب ها در انواع تکی، دوتایی، چهارتایی، 6 تایی، 8 تایی، 10 تایی و 12 تایی قابلیت تولید داشته و متریال و رنگ نیز در آن قابل تغییر است.

برای سفارش چاپ قاب سی دی بلورین و انواع قاب ها با چاپ طرح لوگو با کیفیت بالا و قیمت مناسب به چاپ ایران کهن مراجعه فرمایید. متریال با کیفیت و چاپ محصولات در کمترین زمان از ویژگی های این مرکز است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت این مرکز مراجعه فرمایید.