تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

حداکثر طول :21 سانتیمتر

حداکثر عرض :29 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

کارت ویزیت گلاسه

سنگ بنای اصلی چاپ

کارت ویزیت گلاسه
 
 اگر صنعت چاپ کارت ویزیت را یک هرم در نظر بگیریم؛ کارت های گلاسه، قاعده ی این هرم را تشکیل می دهند. به این معنی که تقریبا تمامی نمونه های کاغذی اعم از انواع سلفون و لمینت برپایه ی کاغذ گلاسه ساخته و پرداخته می شوند. در این نوشته به این نکته می پردازیم که چه زمان می توان بدون الصاق هیچ محافظ و پوششی مستقیم از خود کاغذهای گلاسه استفاده کرد و ظرفیت این کارت ها چه میزان است. 
با ما همراه باشید تا با هم از خلال چند سطر نسبت به کارت های ویزیت اشراف پیدا کنیم.
 

نکاتی درباره ی کاغذ جادویی گلاسه

 
 آن چه از سایت cartoninfo.com خوانده ایم نشان می دهد که اول بار چینی هایی که اسیر ایرانیان بودند در سمرقند با استفاده از کتان و شاهدانه ساخت کاغذ را به نیاکان ما آموختند. این صنعت آمد و آمد تا امروزه نقشی پر رنگ در تمامی شئون زندگی ما داشته باشد. از آموزش گرفته تا کسب و کار. تا به حال به این دقت کرده اید با این همه پیشرفت تکنولوژی هنوز هم که هنوز است یک قرارداد تا روی کاغذ منعقد نشود اعتبار ندارد؟
بگذریم؛ گلاسه نوعی چگال و ضخیم از انواع کاغذها است که با این ویژگی شناخته می شود: سطح صاف و صیقلی با جذب حیرت انگیز رنگ. این ویژگی سبب شده چاپ نمونه های رنگی روی این کاغذ با کیفیت انجام گیرد و روی جلد نشریات و کاتالوگ ها در سیطره ی گلاسه باشد.
از همین رو است که معمولا برای کارت های ویزیت که قرار است یک برند یا کسب و کاری مشخص را نمایندگی کنند از گلاسه استفاده می شود.

مشتقات گلاسه  

 
همان طور که می دانید آن چه تحت عنوان کارت ویزیت لمینت و سلفون در انواع مات و براق ارائه می شود؛ در واقع گلاسه ای است که روکش شده. این کار با دو هدف صورت می گیرد، یک بالابردن طول عمر کارت و دو حفظ و ارتقای جلوه ی بصری چاپ. از آن جا موضوع این نوشته کارت ویزیت گلاسه است باید این نکته را ذکر کنیم که چاپ ساده ی این کارت هم آن قدر ها سست و ترد نیست اما موضوع یافتن اقتصادی ترین حالت در ازای دریافت بیش ترین کیفیت است. 
در نظر آورید که یک مجتمع خدماتی هستید با مشتریانی که روزانه در مقیاسی وسیع به شما مراجعه می کنند. چاره چیست؟ شاید چاپ یک کارت ویزیت لوکس در چنین شرایطی بیش از اینکه اثر مثبت داشته باشید بخش اعظم بودجه ی روزانه ی شما را به خود اختصاص دهد؛ در نتیجه در چنین شرایطی پیشنهاد می کنیم سراغ کارتی باشید که کیفیت و زیبایی قابل قبولی دارد و در عین حال اقتصادی است.
مجموعه چاپ ایران کهن با در اختیار داشتن بهترین کاغذ موجود در بازار و البته تجهیزات مدرن، توانایی ارائه ی چاپی در قد و قامت استانداردهای بین المللی را داراست. خوشحال می شویم که با ما تماس بگیرید و لختی با متخصصان مجموعه ی ما هم کلام شوید.