تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

حداکثر طول :32 سانتیمتر

حداکثر عرض :48 سانتیمتر

روکش

انتخاب کالا

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

کارت دعوت دولتی

 

اگر شما هم از طرفداران کارت دعوت دولتی هستید، بد نیست ما را در بررسی چند نکته همراهی کنید. به خصوص اگر برای مراسم ازدواج، ترحیم، همایش یا هر رویداد مخصوصی به دنبال چاپ کارت دعوت دو لتی هستید برای شما یک پیشنهاد ویژه در نظر گرفته ایم.

چرا کارت دعوت های دولتی

 

آن چه اهمیت و جذابیت کارت های دولتی را دامن زده، زیبایی منحصر به فرد در عین قیمت اقتصادی مقرون به صرفه بوده است. اگر بخواهیم برای کارت دعوت های دولتی با تک لت دو تفاوت عمده بر شماریم باید بگوییم که تمایز اول در ابعاد چاپ است و دومی چاپ دو رو. به همین منوال اگر بخواهیم یک حسنِ ویژه برای کارت دعوت های دو لتی در نظر بگیریم عدم نیاز قطعی به پاکت است. کارت دعوت دولتی را می توان آن قدر هوشمندانه طرح کرد که خود پاکت و پوشش سر خود داشته باشد.

پیشنهاد ویژه ی ایران کهن برای دولتی ها

 

اگر نمونه طراحی های مختلف را بررسی کرده اید به این نتیجه رسیده اید که نیاز شما را کارت ویزیت دو لت پاسخ گو است، ما آماده ایم تا رقابتی ترین قیمت را برای بالاترین سطح کیفی چاپ این نوع از کارت های دعوت در اختیار شما قرار دهیم.

سفارش را چگونه ثبت کنیم؟

 

اگر حوصله ی مطالعه ندارید همان ابتدا تماس بگیرید و راهنمایی جامع را دریافت کنید، در غیر این صورت مطالبی که در قسمت ثبت سفارش آورده ایم به خوبی می تواند منجر به چاپ مناسب طرح مورد نظر شما گردد. کافی است که فایل راهنما را دانلود کرده، و طرح خود را در فرمت های اعلام شده برای ما ارسال کنید، در موعد اعلام شده(به مجردی که سفارش را اعلام کنید زمان دقیق تحویل سفارش در اختیار شما قرار می گیرد)، کارت دعوت دولتی شما آماده خواهد بود.

دو توصیه برای کارت دعوت دولتی

 

اگر طراحی کار را هم به ما سپردید که هیچ، اما اگر خود طرح می زنید دو مطلب را رعایت کنید، اول کیفیت فایل ارسالی است(لطفا رزولیشن از 300 پیکسل در اینچ کمتر نباشد) و دوم انتخاب سیستم چهار رنگی یا CMYK می باشد. برای ما فرقی نمی کند، اما اگر کیفیت می خواهید این دو نکته را در کار لحاظ کنید.