میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت چاپ تامپو روی شیشه

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  CDR, PDF
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

چاپ تامپو روی شیشه یکی از جدیدترین روش های چاپ در دنیای امروزی است که توانسته کیفیت بالا، قیمت پایین و تنوع پذیری زیاد را با هم ترکیب کند. در این روش می توان انواع طرح یا نوشته مدنظر خود را در ابعاد 10 در 10 سانتیمتر چاپ بزنید. در ادامه بیشتر با کاربردها، ویژگی و هزینه ثبت سفارش چاپ تامپو روی شیشه آشنا خواهید شد.


ویژگی های چاپ تامپو روی شیشه


چاپ تامپو روی شیشه به کمک پدهای سیلیکونی انجام می شود که امکان چاپ با کیفیت کلیه طرح و نوشته ها را فراهم می سازد. این پد سیلیکونی پس از تماس با جوهر و سپس با طرح یا نوشته شما بر روی ظرف یا وسیله شیشه ای قرار می گیرد. در این لحظه انتقال طرح یا نوشته با موفقیت انجام می پذیرد.
ویژگی بسیار مهم این روش این است که با این دستگاه می توان هر نوع طرح یا نوشته ای را بر روی سطوح شیشه ای که پستی یا بلندی داشته باشد چاپ کرد. از طرفی طرح چاپ شده فرمی یکدست و دقیق با حداکثر کیفیت را داراست.
ویژگی بعدی روش چاپ تامپو روی شیشه در مجتمع چاپ ایران کهن این است که دستگاه های ما کاملا اتوماتیک هستند بنابراین احتمال بروز خطای نیروی انسانی وجود ندارد. یکی از دلایل کیفیت بالای این روش، وجود فیکسر است که شیشه را بر روی دستگاه ثابت نگه می دارد تا در حین چاپ متن یا طرح مدنظرتان، شیشه یا قطعه ای شیشه ای مدنظر شما تکان نخورد.
ویژگی بسیار مهم چاپ تامپو روی شیشه این است که از رنگ های صنعتی بسیار متنوع استفاده می شود. کلیه رنگ ها در برابر حلال های آبی و غیره مقاوم هستند بنابراین پس از مدتی پاک نمی شوند. همچنین ما از محلول هاردنر برای تثبیت هر چه بهتر طرح و نوشته مدنظر شما استفاده می کنیم.


کاربردهای چاپ تامپو روی شیشه


از روش تامپو روی شیشه میتوان برای چاپ طرح یا نوشته دلخواه شما بر روی کلیه سطوح شیشه ای استفاده کرد. به عنوان مثال شیشه های مربا، شیشه داروها، مواد و لوازم آرایشی – بهداشتی، لوازم تحریر شیشه ای، جاکلیدی، شیشه عطر و ادکلن و غیره برای این روش مناسب هستند.


چرا باید از روش چاپ تامپو روی شیشه استفاده کرد؟


ویژگی هایی که برای این روش ذکر کردیم به اندازه کافی استفاده از این روش را توجیه می کند اما بد نیست بدانید چرا رقیبان شما از این روش استفاده می کنند:

 • کیفیت چاپ بالاست و نگرانی از بابت چاپ نشدن جزئیات طرح یا نوشته خود نخواهید داشت
 • با چاپ طرح یا نوشته خود بر روی محصولات شیشه ای برندسازی عمیق در ذهن مشتریان خودتان انجام می دهید به نحوی که برند شما در ذهن مصرف کننده نقش می بندد و در خاطر او می ماند تا در صورت رضایت دوباره از شما خرید کند
 • چاپ تامپو روی شیشه زیبایی محصولات شما را بالا می برد و کیفیت خدمات را بیشتر می کند
 • با کمک چاپ روی شیشه و بسته بندی حرفه ای می توانید با سایر برندها وارد رقابت جدی شوید
  و غیره.

قیمت سفارش چاپ تامپو روی شیشه


برای ثبت سفارش چاپ تامپو روی شیشه و مشاهده قیمت کافیست تعداد یا تیراژ مدنظرتان را مشخص کرده و سپس نوع چاپ را تعیین نمایید. قیمت چاپ تامپو روی شیشه براساس نوع چاپ مثل تک رنگ تامپو، دو رنگ تامپو، سه رنگ تامپو و چهار رنگ تامپو نیز محاسبه می گردد. همچنین در صورت نیاز به کلیشه سازی هزینه چاپ افزایش پیدا می کند. ضمنا مشتریانی که نیاز به طراحی طرح اختصاصی داشته باشند می توانند در همین صفحه با کلیک بر روی گزینه سفارش طراحی آنلاین سف