تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, CDR, PDF, PNG, PSD

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

پیکسل سوزنی (سنجاقی)

 

 

چاپ پیکسل سوزنی

 

قرار دادن نشانه و یا نماد در دنیای امروزی امری رایج در میان افراد، سازمان ها و صاحبان مشاغل است. به دلیل کمبود وقت و حوصله، افراد برای انتقال شعار و تبلیغ خود به علایم و نشانه گذاری روی آورده اند. تاثیر گذاری و ماندگاری آن، حتی بسیار بیشتر از متون طولانی و تصاویر بزرگ بوده است.

 پیکسل سوزنیپیکسل سوزنی 

 پیکسل های سوزنی (سنجاقی) توانسته اند این رسالت را برعهده گرفته و درمیان مشتریان خود که از انواع گروه ها، سنین و حرفه ها هستند، کاربرد فراوانی داشته باشند. "پیکسل سنجاقی" نامی است که بخاطر وجود سنجاق یا سوزن در قسمت پشت آن بر این نوع پیکسل قرار داده شده است.

پیکسل سوزنی    پیکسل سوزنی    

تبلیغات و انواع آن که بصورت روزافزون متنوع می شود، بر پیکسل ها بخصوص نوع سنجاقی یا سوزنی هم ورود داشته است. صاحبان مشاغل و برند ها که بدنبال گسترش و شناخته شدن حرفه و نماد شغل خود هستند می توانند از این نوع پیکسل به عنوان روشی بسیار ارزان و همچنین بسیار موثر استفاده کنند.

پیکسل سنجاقی      پیکسل سنجاقی

مکان قرار گیری پیکسل سوزنی ( سنجاقی) می تواند برروی لباس، کیف ، کوله و بسیاری از این نوع محل ها که در دید مخاطبان زیادی قرار دارد و روش تبلیغ نوین، محسوب می شود ماندگاری و اثرفراوانی روی بینندگان آن داشته باشد.

پیکسل ها عموما بصورت دایره ای مشاهده شده اند، اما با توجه به اینکه هر تصویری نیازمند قاب و فرمت خاص خود است، صورت های مربعی و مستطیلی آن هم موجود می باشد که به زیبایی آن افزوده است. علاوه بر تبلیغات، جهت قرار دادن تصاویر خاطره انگیز و زیبا می توان از پیکسل های سوزنی استفاده نمود. تصاویر مربوط به خاطرات گذشته، تصاویر اشخاص اسطوره و سلبریتی، جهت تبریک مناسبت ها و رویداد های مهم و عزیز در زندگی و تقدیم آن به کسانی که دوستشان داریم تنها اندک موارد استفاده از این نوع پیکس ها است.

پیکسل سنجاقی      

 اگر شما هم به دنبال شیوه نوین و متفاوت برای انتقال پیام و دیدگاه خود هستید می توانیم تصویر و نوشته شما را با بهترین کیفیت و اسرع وقت برروی انواع پیکسل به چاپ برسانیم.