تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

چاپ عکس روی لیوان حرارتی (جادویی)

 

می توان این فرضیه را مطرح ساخت که با شکل گیری نخستین ساخته دست بشر، فرآیند معرفی و تبلیغ محصول یا دست ساخته آغاز به کار کرد. شیوه تبلیغ با گذرزمان و تغییر محصولات جای خود را به روش های سنتی و کلامی داده است. استفاده از محصولات و هدایای خاص به عنوان تبلیغات از جذاب ترین و پر مخاطب ترین روش های تبلیغ بوده است. استفاده از خودکار، فلش، لیوان، نایلون و بسیاری از وسایل دیگر به عنوان هدایه، جنبه ای از تبلیغات محسوب می شود.

ماگ حرارتی


لیوان حرارتی( جادویی)


لیوان حرارتی( جادویی)

 از جمله وسایلی که به عنوان هدیه و همچنین استفاده به عنوان لوازم تبلیغاتی محسوب می شود، می توان به لیوان های سرامیکی اشاره کرد. گسترش فناوری های چاپ روی ظروف بصورت تصاویر و نوشته های مختلف برروی لیوان، موجب استقبال روز افزون مشتریان و تنوع بیشتر محصولات گردیده است. استفاده از لوگو و نماد سازمان برای تبلیغ و برند سازی در میان مخاطبان می تواند نمونه ای از استفاده از لیوان های تبلیغاتی باشد. قابلیت غافیل گیر کننده و حیرت انگیز افزوده شده در لیوان های معمول به این گونه است که پس از افزودن چای و یا هر مایع داغ در لیوان، طرح و تصویر انتخاب شده برروی لیوان نقش می بندد.
 سطح این نوع لیوان ها که به عنوان لیوان حرارتی یا جادویی مطرح هستند، توسط جوهر خاصی پوشیده می شود و هنگامی که در دمای متعارف ( دمای اتاق ) قرار دارند بصورت مشکی رنگ می ماند و با افزودن مایعی داغ، طرح و حالت روی آن رفته رفته تغییر حالت می دهد و طرح جدید نمایان می شود. استفاده از این نوع تکنولوژی سبب شده است بسیاری از افراد خوش ذوق که برای ثبت تصاویر زیبا و ماندگار خود علاقه مند هستند و همچنین سازمان هایی که به دنبال استفاده از شیوه های نوین و تاثیر گذار تبلیغات هستند پیشنهاد می گردد.

چاپ لیوان جادویی

 لیوان های حرارتی که با استفاده از روش ها و فناوری جدید شکل گرفته اند می توانند به عنوان هدیه ای ارزشمند و متفاوت برای دوستان و عزیزان مورد استفاده قرار بگیرد. با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین محصولات توانسته ایم محصولی شایسته و با کیفیت در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.
چاپ لیوان حرارتی