تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

حداکثر طول :280 سانتیمتر

حداکثر عرض :130 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • رزولوشن فایل‌های JPG , TIFF حداقل 300 دی پی آی باشد.

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

لایت باکس فریم چوبی


لایت باکس های فریم چوبی در طبقه بندی محبوبیت، جز دوست داشتنی ترین چاپ ها به شمار می آیند. چه از نظر جلوه، چه از نظر کارکرد و چه حتی از منظر هنری که برای ساخت و تولید آن ها خرج می شود. در صورتی که صد تبلیغات و ورود به عرصه مارکتینگ دارید و به دنبال یک ابزار قدرتمند می گردید، لایت باکس فریم چوبی بی نظیر است. به خصوص برای برند و کسب و کارهایی که شخصیت منحصر به فرد دارند.

لایت باکس

لایت باکس چوبی، ساختار و نحوه ی ساخت


لایت باکس های چوبی به سیاق تمامی نمونه های دگیر چاپ در این حوزه ساخته می شوند. پرینت قابل تعویض روی کاغذ بک لایت و قرار گرفتن نور پشت طرح و انجام وظیفه ی تبلیغاتی، دکوری، نمایشگاهی یا هر آن چه سفارش دهنده در ذهن داشته است. اما اهمیت این لایت باکس ها بیشتر به خاطر حضور چوب است. یک لایت باکس فریم چوبی تمیز و قابل تامل از کار در می آید به شرطی که پرینت شما به خوبی در دل چوب نشسته باشد و آن باکس یا جعبه ی چوبی در اوج دقت و کیفیت ساخته شده باشد.

لایت باکس و چاپ ایران کهن


برای این یکی پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را صفر تا صد به دست ما بسپارید. منظور این است که خود را در قالب های کلیشه ای محدود نکنید، شاید طرحی بلند پروازانه نیاز باشد نه پیروی از الگوهای ثابت. اگر شرایط پروژه ی خود را برای ما شرح دهید، با توجه به تجربه و شناختی که از شرایط بازار داریم به هر حال این توانایی را داریم که چند راه مناسب پیش پای شما قرار دهیم.

لایت باکس فریم چوبی  

لایت باکس فریم چوبی، یک پیشنهاد ویژه


علاوه بر آن چه تا به حال درباره ی کاربردهای لایت باکس گفته ایم و گفته اند(استفاده در مارکتینگ، به کارگیری در نمایشگاه ها و یا تزیین تابلو)، یک لایت باکس می تواند به طور عملی به عنوان یک المان کامل در طراحی داخلی دکوراسیون ساختمان(منزل، مغازه، شرکت و غیره) شما نقش ایفا کند.

تابلو لایت باکس,لایت باکس